17
  • dávid1988
    #17
    nagyon jó krimi sorozat ...a címet meg már megszoktuk :-)
  • winnie
    #16
    sokak szerint, de az biztos, hogy egy rszből elég dőre megállapítás levonni a sorozat egészét nézve sommás következtetést.
  • Harly18
    #15
    Szerintem ez egy átlagos sorozat, semmi extra, de még igy is bőven jobb, mint egy ismétlés vagy a Csacska Angyal :S
  • Qwerty4
    #14
    Ez jó cím:az akták is megdöglenek egyszer, s ez a szőke pipi előveszi ezeket a döglött aktákat és megoldja a 100 éves ügyet is.
    Hajrá Döglött akták!!!!!!!!!
  • Blackluck
    #13
    Csak szeretném megjegyezni, mielőtt vki keresné az elmevadászokat, h annak is sajnos hülye magyar címet adtak:Egy gyilkos agya. Eredetileg valóban az lenne:Mindhunters, és szerintem is jobban hangzik is meg történethez is jobban passzol, csak nehogy vki elmevadászokként keresse magyar oldalakon.
  • winnie
    #12
    nem állítólag.
  • Tront
    #11
    jól hangzik...meglesem
  • Deffyant
    #10
    Már csak a Stargate Atlantis hiányzik az amcsik legújjabb kedvencei közül... de úgysem ússzuk meg, mert már állítólag megvette a tv2...
  • Hmuda
    #9
    Ilyen címet maximum valami nyomozós-komédiasorozatnak tudok elképzelni, de egy komoly hangvételű eresztésnek...ez egy vicc. Ráadásul ezért még fizetnek is valakinek? Röhej.
  • winnie
    #8
    ezt nyilván nem nehéz kitalálni, hogy lesz, de bárki mondhatja, hogy ismerősön ismerőse mondta, max azt mondja, hogy nemis, ha nem indul szeptemberben.

    viszont csak 22 részes az 1. évad.
  • mikloss
    #7
    Nekem az amcsi angol tanárom mondta, hogy a Prison break szeptembertől lesz Magyarországon, azt viszont nemtom melyik csatornán de biztos megtalálod majd... amúgy szinte bármelyik torrentoldalról le lehet szedni én má vágignéztem belőle 20 részt a 24-ből és sztem eddig elég jó!
  • winnie
    #6
    és a forrás?
  • winters123
    #5
    bizony ^^ ősztől lesz.
  • Ronika
    #4
    annyira nem mozgatott meg ez a hír, de egy részt megnézni még megér, nem?
    azt nem tuggya vki hogy a Prison Break-et, télleg az RTL Klub fogja majd adni? És ha igen, akkor mikor kb? ^^
  • perverztata
    #3
    Hát igen!
    Mikor a főoldalon olvastam, azt hittem valami gúnyos cikk cím lenne, de megdöbbentő, hogy megint mi pattant ki valakinek az agyáből.
    Miért nem lehetett lezárt akták? Vagy ilyen már van? Vagy túl snassz? Nincs benne a halál semmilyen szinten. de lehetett volna még hasonlább a fordítás: pl Kihűlt akták, vagy Kihűlt nyomok. de hát az tudja, aki ezért pénzt kap, hogy mi kell a népnek!
  • winters123
    #2
    egyetértek
  • artschiatwork
    #1
    Ilyen idióta címet, hogy Döglött akták...