15
  • Neurotoxin
    #15
    Nem b**dmeg, nem tudtam.LOL. Csak rákérdeztem, mert nem volt hihető...igen vicceltem:D
  • Marlosh
    #14
    Mondd hogy csak vicceltel a kerdessel....kerlek mondd
  • Picivizipaci
    #13
    Onnan, hogy legutóbb otthon jártamkor vettem egyet. :)
  • Mice
    #12
    lol ember hol élsz te?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    szerinted a régi bill-eken nem volt ékezet?:DDDDDDDD
    még a numlockkal is lehet(ett) ö betüt csiholni:)
  • fourgee
    #11
    Miert furcsa, hogy valaki angol billentyuzetrol ekezetes karakterekkel ir? Nekem 1994-től egészen 2004-ig angol billentyűzetem volt, aztán kaptam egy ilyen vezeték nélküli Logitech-et, amiből itt nem lehet kapni angol változatot. Csak ezért van ékezetes billentyűzetem. Egyébként még most is angollal írnék. Ja, meg nem az a lényeg, hogy mi van a billentyűzetre írva, hanem az, hogy mit jelenít meg a win, ha lenyomsz egy billentyűt... :)
  • Caro
    #10
    Haha, én németen szoktam magyarul gépelni egy csomót.
  • Neurotoxin
    #9
    És ,ha az USAban laksz, honnan van magyar ékezetes billetyűzeted?
  • roliika
    #8
    Kit érdekel?! :D Telefonáljatok INGYEN wazze! :D No limit, csak napi max 5 hívás engedélyezett, de naponta újratölt. :)) Vírus adaware + semmi ilyesmi nincs benne. :) Ja és marha gyors nem úgy mint a Toffline izéje...Klipje.
  • Picivizipaci
    #7
    Jelenleg itt USA-ban 80$-t fizetek havonta két telefonra, amivel egész USA, Canada, Mexico területén és egyes EU országokban nincs roaming díj.
    Ja és el ne felejtsem korlátlan hívás minden körzetre. Haza költözésemkor viszem a kártyát haza ugyanis otthon olcsóbb hesználni még így is mint bármely EU szolgáltatót.
  • aaaaa
    #6
    Midjárt elbőgöm magam, szegény szolgáltatatók 1 percért van arcuk néha 3-500 Ft-ot is elkérni. Csak azt ne mondják, hogy ez még veszteséges is nekik , mert még elhiszem. Az volt a hiba amikor legelőször megengedték , hogy ennyi legyen a roaming percdíja. Itt biztos nincsenek összefonódások, meg árkartell... Na persze , mint a lemezkiadóknál sem. Közben az EU azzal folakozik hogy a Vista ne olvassa el a PDF-et...
    Ja és ha egy "cégnél" kiesik... ugye egy multinál ilyen nem történhet meg, mert akkor leveri a fogyasztóin . Na valahogy ezt hívják az erőfölénnyel való visszélésnek, meg ármonopóliumnak stb, ami ellen elvileg küzdeni kellene. Na de ha nem megy a gazdaság, inkább a kisvállakozókon rúgnak egyet , miközben a mutliktól meg bocsánatot kérnek.
  • Omegared
    #5
    Az távolsági hívás nem roaming.
  • vg
    #4
    Nem értem ebben mi az újdonság... amerikába sokkal olcsobban lehet telefonálni csúcsidőben mint a szomszédba...
  • Cat #3
    pedig elméletben igazuk van. Jelenleg a roamingdíjak a cégek saját nyilatkozata szerint a hivások töredékét jelentik, de a bevételek arányában "kétszámjegyű" (azaz 10% feletti) részt képviselnek. Namost ha egy cégtől 10% bevétel hip-hop kiesik, azt a maradék 90-en fogja pótolni.

    Másrészt abban is biztos vagyok hogy igazuk van, hogy ez a szabályozás a déli nyaralóállamokban lévő mobilszolgáltatók profitját sokkal keményebben érintené, mint pl. egy norvégot.
  • Praetor
    #2
    "Az EU által tervezett roamingdíj-csökkentés jelentős mértékben kihathat a belföldi telefonhívások percdíjaira"

    Ezt hívják zsarolásnak.
  • Caro
    #1
    Jó vicc!
    Az egész hálózat teljesen automatikusan működik.
    Talán kevesebb reklám meg üzlet kéne, és akkor kisebb percdíjak is elegendőek lennének!
    Tiszta maffia az egész.