9
  • Rage47
    #9
    anélkül is le lehet, csak én jobban szeretem azzal töltögetni:)
    also 3 server free.
  • csgj
    #8
    na jó, inkább nem szedem le... biztos faxa lehet, de van elég hülye progi a gépemen, nem kell még pluszban download manager :)
  • Rage47
    #7
    download manager-el szedtem le. azt meg le lehet tölteni ingyenesen, fel is ajánlja, ha IE-vel akarod letölteni ingyenesen a cuccokat.
    ott is van h free games> full game

    itt egy trailer
  • csgj
    #6
    ezt biztos ingyen le lehet tölteni? a fileplaneten csak fizetéses regisztráció után lehet letölteni...neem?
  • Rage47
    #5
    hivatalos oldal
  • csgj
    #4
    érdekes lehet
  • Rage47
    #3








  • ngcsnet
    #2
    kérünk képeket :D
  • Rage47
    #1
    Ingyenesen letölthető game, a fileplanet-en találtam tegnap…
    link

    A leírások szerint egy nanobot-tal kell bebarangolnod az emberi szervezet részeit, feladatod a betegségek legyőzése, vírusok, baktériumok kiirtása. Azért csaptam rá, mert ilyennel még nem találkoztam, az ötlet nagyon tetszik:)
    Próbálgattam már a game-t, csak mivel nvidia karim van, a refresh rate nem megy följebb 60 Hz-nél:(, a Refresh Force sem segitett eddig… Szal ezzel kapcsolatban is várom a tanácsokat..
    Majd nyomok fel képeket is, ha kértek.

    „An epic battle rages deep in the realms of the human body. Colonies of microscopic cancer cells replicate attack and damage healthy organs. Enter Roxxi, your gutsy and fully armed nanobot, and medicine's mightiest warrior. Lead her through challenging missions and rapid-fire assaults on malignant cells.”