47
német elektro-metal banda
  • Krezga
    #47
    privi ment.
  • Zillo
    #46
    van msn-ed? mer akkor átdobhatnád :)
  • Krezga
    #45
    power of love megvan, a Gekreuzigt 2006 még nincs meg, de valószínűleg hamarosan meglesz:D
  • hen-tes
    #44
    Te mekkora szar vagy! :_P
    [enyhén célozgat, s a tartalmas hozzászólást tömören és úgy kurvára lehányva torkonszar]
  • Zillo
    #43
    akkor viszont látásra kisöreg!
  • Tetsuo
    #42
    Ez mekkora szar! :P
  • hen-tes
    #41
    good
  • Zillo
    #40
    sztemis ;> nincs meg vkinek a power of love mp3-ba v a gekreuzigt 2006 v mind2?:)
  • Krezga
    #39
    Nagyon jó klip ez a Gekreuzigt 2006!!:D
  • Zillo
    #38
    2 uj videoklipp.Gekreuzigt 2006 (a szam is felvan dolgozva),valamint szinten egy feldolgozas Franki goes to Hollywodd-The power of love c. száma alapján.Sztem kurvajo mind2.

    A gekreuzigt-et mindnekepp cenzurazatlan valtozatban nezzetek meg nezzetek meg C:

    Tehát:

    Oomph!-The power of love

    Oomph!-Gekreuzigt 2006

  • Aquir
    #37
    thxhhxhxht
  • Krezga
    #36
    ment:)
  • Aquir
    #35
    énisénis :P
  • hen-tes
    #34
    htx:d
  • Krezga
    #33
    ;)
  • hen-tes
    #32
    nekem is plz :o
  • Krezga
    #31
    privi ment.
  • tom999
    #30
    szevasztok!

    Úgy nézem nagy rajongók vagytok. egy kérdésem lenne a "Between two words" albumjuk milyen? Mert azt sehol sem találom már csak ez az egy hiányzik a gyüjteménnyemből...

    Ha valakinek megvan vasgy tudja hogy honnan tudnám megkaríteni az légyszíves írjon. Köszi szevasztok
  • hen-tes
    #29
    most a Gott ist ein popstar a kedvenc.. állat zenék mind.. :))
  • hen-tes
    #28
    ez meglenne imádnám, de nincs, így marad az anniversary , kurvajózenék (Y)Y()Y(
  • Kaileena
    #27
    hú,hogy ezt eddig még nem vettem észre!
    én már egy hónapja emgrendeltem az új cd-t,de azóta nincs a ragtáron :(((
    a Sex hat keine macht-nak jó klippje van,mint a többi számnakXD
  • Zillo
    #26
    ezcsak egy honlap design-jához keszült rajz,semmi köze semmifele mesehez,meg semmi,amugysem szeretem a mangakat,animeket iesmiket :)
  • Krezga
    #25
    Hát nem az én esetem:D:D Szerintem simán lehet pszihologus (ala Csernus vagy mi:D). Én már láttam jogászt is nagy szakállal, arca meg tele vassal, szóval kinézet alapján nem nagyon lehet ítélni:). Amúgy Zillo az avatarod valamilyen sorozatból van, vagy csak fan cuccos?:)
  • Zillo
    #24
    nah addigis itt aza kis toszottfejü enekes :) dero goi
    gondoltatok volna h anno pszichologusnak keszült es leis diplomazott? elegge idegbajos feje van,de dögös megkell hagyni...

  • Zillo
    #23
    na nemond:D az enyem akkoris jobb ;p

    #22: hát csinaltass,a te fejednek mar ugyis mind1 :DDD
  • Takezó
    #22
    de olyan hajat én is elfogadnék, ami a pasinak van:D:D
  • Krezga
    #21
    Mert az enyém pasi:D
  • Zillo
    #20
    az en nöm szebb :O
  • Takezó
    #19
    a 2 manga:D:D:D
  • Zillo
    #18
    Nos,az elkepzelhetö,nemtudom,mert Das Ich-et nem hallgatok.Viszont a mostani oomph! fenyevekre elter a regitöl,de gondolom ezt nemkell neked magyaraznom :)
  • Krezga
    #17
    A Rammsteinre szerintem sem hasonlít. Rammsteint 4 éve, Oomph-ot pedig kb 2 éve hallgatok, és nem is nagyon hasonlítgattam őket egymáshoz(mindkettő német és ennyi :D). Szerintem a Das Ich-re jobban hasonlít a zenéjük.
  • Zillo
    #16
    nahat ilyen topic is van.

    en mar vagy 3 eve birom a zenejüket,majdnem az összes album megvan.
    azt kell h mondjam a regi zenejük sokkal bejövösebb.a WOP igazabol nem egy rossz album,de valahogy a regebbi szamok hangulata mas volt.a klippekröl nem is beszelve.aki latta az uj klippjeiket az augen auftol kezdve,annak feltünik h igencsak hasonlitanak.ez nem feltetlenül baj persze,de azert megis.
    teny,h a WOP durvabb,ütösebb mint az alözö albumjaik,de azert nekem az EGO a fav.

    es azok a megallapitasok,miszerint a zenejük hasonlit a Rammstein zenejehez,igencsak teves (szerintem),mivel ha vk regota hallgat Rammstein-t,rajön h nemcsak a hangszerek megszolaltatasa,de a szövegvilag,es a stilus is teljesen különbözö.

    egyebkent erdekes lehet,h bár az oomph! elöbb megalakult (1989) mint a Rammstein,megis kesöbb robbantak be a köztudatba.nem meglepö,h mára öket is felzabalta amedia.
  • Bachstein
    #15
    melyik?
  • Fülüke
    #14
    Sztem a rammstein azért jobb meg valamelyik számuk hasonlít a sonne-ra.
  • Takezó
    #13
    épp ich will deine seele szól^^ kúvajó szám
  • Bachstein
    #12
    megnéztem néhány Oomph klippet, aztán találtam még Das Ich-et is... elvetemültek
    Bár sztem Acerkmannál nincs betegebb lény a világon...
  • hen-tes
    #11
    ez marha jó
  • Bachstein
    #10
    Sztem a stílusuk sem a Das Ich-hez, sem a Rammstein-hoz nem hasonlítható. Annyira sztem nem egyedi banda, egy-két számukat szeretem, de nem sokat hallgatom őket.
  • PíszLávJuniti
    #9
    Egész jó, bár nekem hiányzik belőle az energikusabb dob, vagy az erősebb ének. Bár lehet hogy csak fear factory miatt van ez az érzésem :)das ich is hasonló
  • fifi
    #8
    Rammstein szerű