796
  • Shiwo
    #232
    pedig annak kéne lenni...normál 1110 admin 1111
  • Shiwo
    #231
    deathmatchre lehetne több helyszin is ..pl a város meg a versenypálya :D
  • ngcsnet
    #230
    Jelszó a szokásos? 1111-re azt írja hogy incorrect
  • ngcsnet
    #229
    Szerintem a város és a deathmatch nem zárja ki egymást, csak takarékosan kell építenünk.
  • ngcsnet
    #228
    Elöbb nekem sikerült, nem tudom, néha 1 után nekem is kiirja
  • Shiwo
    #227
    ok..Shiwo lesz a neve..pass a szokásos (helyből adminnak :)
  • Shiwo
    #226
    nálam 1 után kiírja és az se füstöl..
  • ngcsnet
    #225
    Shiwo megpróbálsz 1 hostot kreálni, próbálgassuk azt a wrenchet, mert sokmindent lehet azzal.
  • Shiwo
    #224
    javaslat : kéne csinálni egy pályát az autózáshoz, egyet a pvp-hez (ahol kevesebb tárgy van, me különben lagzik, mint a fene) meg egy SG-city-t...elöbbi kettő ha kész, fellehetne tölteni vhova és akkor bárki leszedheti és indíthat olyan szervert.. SG-City -nél is lehetne figyelni a helytakarékos építkezésre, meg akkor nem kéne a levegőbe építkezni, mert az is megszaggatja a kasznit.. illetve ha okés, megkéne beszélni, hogy mellik pályákat használjuk fel..személy szerint versenypályára a Bedroom-ot ajánlanám, mert ott nem lehet leesni és elég nagy hely van a földön, SG-City-nek Green Hills vagy RTB Isles..jah, ha őjra kreáljuk a városunk, vállalom, hogy megcsinálom újra a nagy SG-feliratot..ráadásul nagyobbra mint volt..
  • ngcsnet
    #223
    egyébként kérdezted az FX Bricket, hogy hogy lehet használni, na az van vele, hogy abból max csak 2-t rakhatsz le, és azok füstölnek.

    ha már 2-t leraktál, akkor nem rakhatsz többet (ami működik is)
  • Shiwo
    #222
    én két F10-et szoktam..vagy lehet F11-et :) ott vmelliket :)
  • Shiwo
    #221
    EditorWand nem mindig van..ha csatlakozom szerverhez ,akkor pl nincs..pedig hasznos, mert azzal 1be lehet tenni az elemeket (amiért amúgy nyüszög, hogy nem lehet)
  • ngcsnet
    #220
    "Move XYZ - oda mozog a kiválasztott elem (sztem eccerübb, ha letesszük az elemet, ctrl+w -vel Ezy-Mover-Mode -ba váltunk, rávágunk egyet a Wrench-csel az elemre, és utána tudjuk mozgatni, mintha csak most tettükvolna le..ahova mozgatjuk, oda fog majd menni)"

    Ugyanezt el lehet érni az Editor Wand-al is (7.-es kategória), ha a varázspálcával rávágsz, akkor ugyanúgy tudod mozgatni.

    "ez nem teljes verzió (a teljes már nem lesz ingyenes, viszont elég ecce megvenni és utána jáchacc rajta..)"

    ez teljes verzió, csak még fejlesztés alatt áll.
    egyébként igen, én is olvastam, hogy ha elkészül a végleges verzió, akkor azért fizetni kell majd.
  • ngcsnet
    #219
    Kilépés a konzolból:
    Ha véletlenül megnyomtad a 0-t, akkor előjön a konzol, amit nem tudsz egyből eltüntetni.
    Ilyenkor nyomj egy alt+tab-ot, majd menj vissza a játékba, és nyomj 0-t, ekkor eltűnik az a fránya konzol.
  • Shiwo
    #218
    jah még annyi, hogy vmi hüleséget kiszokott írni 1 idő után, amiből arra következtettem, hogy kb. 40 ilyen mozgást enged max..(ebbe beletartozik az is, amit utólag módosítottunk..(tehát pl belövöm, hogy 30 fokban dőljön..az nem jó, átállítom 35-re..és már is elment 2 a 40ből..)
  • Shiwo
    #217
    példa:

    Ajtó
    Move ZYZ : 0 0 0
    Rotata XYZ : 0 0 90
    Steps: 100
    Step time: 10
    Return Deley: 3000
    és semmi más ne legyen bejelölve..így ezentúl E-vel kitod nyitni az ajtót...

    (illetve úgy vettem észre, ha vminek kellő sebességgel menek neki, ugyanúgy reagál, mintha E-t nyomnék..)

    Lift
    Move XYZ: 0 0 10
    Rotate XYZ: 0 0 0
    Steps: 100
    Step time: 10
    Return Deley: 2000
    Elevator bepipálva

    azt még nem tom, hogy lehet megcsinálni, hogy a lift-re tett egyéb elem is mozogjon vele..ha valaki rájön, írja be a fórumra...

    Döntött ablak
    Move XYZ: 0 0 0
    Rotate XYZ: 0 -20 0
    Steps,Step time, Deley: tök mind1, csak 0-nál több legyen
    Return Toggle: bejelölve

    ezek után E-vel eldönthetjük (vagy visszaegyenesíthetjük..)
  • Shiwo
    #216
    hivatalos honlap

    egyébként ahogy Lnézem rajta a FAQ-t, ez nem teljes verzió (a teljes már nem lesz ingyenes, viszont elég ecce megvenni és utána jáchacc rajta..)
  • Shiwo
    #215
    Wrench - lehetőségek

    Magát a mozgást E-betüre fogja végrehajtani

    Move XYZ - oda mozog a kiválasztott elem (sztem eccerübb, ha letesszük az elemet, ctrl+w -vel Ezy-Mover-Mode -ba váltunk, rávágunk egyet a Wrench-csel az elemre, és utána tudjuk mozgatni, mintha csak most tettükvolna le..ahova mozgatjuk, oda fog majd menni)

    Rotate XYZ - adott tengely(ek) körül elforgatja az elemet

    Steps: ennyi lépésbe végzi el az adott mozgást..gyakorlatilag minél nagyobb a szám, annál lasabban fogja végrehajtani az elem a mozgást és annál folyamatosabban

    Step Time: a 2 lépés közötti idő..minél nagyobb, annál lasabban hajtja végre a mozgást

    Return Deley: ennyi ideig vár, mielött visszatér az eredeti helyére az elem

    Elevator: ha ezt bejelöljük és rajta állunk az elemen, akkor elmozgat

    Return Toggle: ha ezt bejelöljük, nem tér vissza magától, csak ha E-vel újra rányomunk (ez arra használható, hogy ha Lforgatunk egy elemet, akkor megőrzi helyzetét, így tudunk pl ferde ablakot csinálni..)

    Cloak: ha ezt kijelöljük, majd közel menünk az elemhez, vagy nyomunk rá egy E-t, akkot átlátszó lesz (néha még vmi futó fényszerüséget is produkál) gyakorlati hasznára még nem jöttem rá

  • Shiwo
    #214
    másolj ki vhonnan egy 0-ást (kijelölöd, ctrl+c) majd illeszt be ahova kell (ctrl+v)
  • ColdFire
    #213
    holnap csinálok egy szervert, de most megyek csá
  • Checkerboy
    #212
    Gáz van emberek :/ Nem tudok 0-t írni...Nagyon kéne 0 mert amikor használom a wrenchet és ajtót csinálok kell a 0 de ha a numpad 0-t nyomom nem reagál (nyomogatom hozzá num lockot is) és ha a 0-t nyomom akkor meg kijön a konzol...Vki tud segíten?
  • KapuBen
    #211
    Én az ágynál vok és F11 and F4 és ott vannak járművek:P
  • ngcsnet
    #210
    Fire azt mondta neki dedicated...talán azért nem lehet, nem tudom, majd holnap még próbálgatjuk, mert F11-re nem működik...:l
  • KapuBen
    #209
    Pedig sikerült kocsit berakni
  • Shiwo
    #208
    nekem meg megint lehalt a windóz..

    de most ugyis lépnem kell..lehet még majd ma re ecce vmikor..ha nem akko holnap..
  • ngcsnet
    #207
    Ok
  • ngcsnet
    #206
    nincs ilyen host a listában...talán mert tűzfal nem engedi neked a hostolást...
  • KapuBen
    #205
    most nyitom!
  • KapuBen
    #204
    Kocsizás itt rallyzunk!:D
  • ngcsnet
    #203
    nem tudom...kapuben jól lelépett, meg se mondta a hostnevet :D
  • ColdFire
    #202
    mi a szerver név?
  • ColdFire
    #201
    ngcs hol vagytok?
  • ngcsnet
    #200
    ez de durva 8|




    faház
  • ngcsnet
    #199
    45, patchet rakd fel mindenképp..
  • ColdFire
    #198
    loading datablockot végigtöl, és ott megáll
  • ColdFire
    #197
    Fire nem tudok csatlakozni a szerveredhez, 1.045öm van
  • ColdFire
    #196
    1.4, vagy 45?
  • ColdFire
    #195
    jáccunk, jáccunk :D
  • ngcsnet
    #194
    Szöveg mellékelése 1 elemhez:
    1, ctrl + w-t nyomogasd és a Brick Message funkciót válaszd ki
    2, ctrl + s, alul írd be a kívánt szöveget
    3, és végül 5-ös kategóriából kiválasztod a Wrenchet, majd ráütsz valamire vele.
  • ngcsnet
    #193
    Nem tudom, ha öngyilkosság sem segít, akkor indísd újra a játékot...
    Mint pl. Kisfiginek is beragadt a kúszás.