34
Placebo
  • CUCLI
    #34
    van egy eladó jegyem a szeptemberi koncertre. úgy volt, hogy a párommal megyek ki, de közbe jött valami. a legelejére szól a jegy, 15 ropi (bolti ár)
  • artschi2
    #33
    2010. szeptember 15.
    Sportaréna

    PLACEBO

    http://www.placeboworld.co.uk/gigs.php
  • zuzmoo
    #32
    Running up that hill

  • zuzmoo
    #31
    énis nagyon szeretem őket *.* sajnos idén nem jutottam ki a szigere, pedig egyik nagy álmon lenne egy placebo koncert :D
    nekemis megvan az összes albumuk :)
    nem tudnék kiemelni így konkrét albumot, mert mind nagyon jó *.*
    számok közül pedig:
    1.Placebo /1996/: 36 degress, nancy boy
    2. Without you i'm nothing /1998/: pure morning és a without you i'm nothing :D
    3.Black market music /2000/: hú, hát ez tényleg tökéletes, de talán a Special K az, ami jobban kitűnik
    4. Sleeping with ghosts /2003/: the bitter end, protege moi /csakis a francia verzió/
    5.Meds /2006/: Infra-Red, Meds, One of a kind
    6. Battle4the sun: battle for the sun :D továbbá a Neveer-ending why és a Breathe underwater
  • Danman
    #30
    nagyon jók voltak, az every you every me újabb fajta verziója is bejövős, új albumuk meg hááát. energikus, az tény:) speak in tongues meg battle for the sun a legjobb róla szerintem:)
  • Csuhai G
    #29
    Az új album hihetetlen jó lett, hallgassátok meg! Valamint ha valaki még nem tudná, Placebo @ Sziget!
  • Hajnalcat
    #28
    Köszönöm a beszámolót. :)
    Ejj, de jó kis koncert lehetett! Remélem, készült koncertfelvétel is, azt talán valamikor leadják valahol...
    Szerintem jól áll Briannak a rövid haj.
  • Petyus_
    #27
    Szia, én most értem haza... röviden: nagyon jó volt. =) Meds-ről eljátszották az összes jó nótát Blind kivételével (Infra Red, Meds, Drag, Post Blue, Because I Want You, Space Monkey, Song To Say Goodbye, One of a Kind), Pierrot The Clown meg Follow The Cops Back Home nem volt szerencsére. :D Volt Every You Every Me természetesen, Black Eyed, Bitter End, Special Needs, Special K, Nancy Boy, Running Up That Hill, Twenty Years... talán ennyi. Ha nyomnak még egy ráadást mondjuk Taste in Men, 36 Degrees, English Summer Rain felhozatallal, akkor azt mondom, tökéletes (telhetetlen vagyok). =)

    Sajnos a közönség a színpadhoz közel is tele volt gyógyegerekkel, igazi komoly mozgás (mint pl. Franz Ferdinandon végig) csak a Bitter End alatt volt. :P

    A színpadkép jó volt (röntgenfejek a háttérben =)), jól szóltak, jól is játszottak. Főleg Steff élvezte a bulit szokás szerint :D, a szerencsések meg is érinthették. Steve még a seggére is paskolt. :D Molkonak teljesen rövid haja van, elég érdekesen néz ki. :D

    Asszem ennyi. Két Placi koncert az idén Pesten, soha rosszabbat.
  • Hajnalcat
    #26
    Aki ma ott lesz este a Szigeten Placebo koncerten, attól majd kérnék egy élménybeszámolót. :) Milyen számokat játszottak, milyen volt a minősége a koncertnek stb...
  • hnoemi
    #25
    Én nagyon szeretem őket.
  • I.C.ram
    #24
    Amúgy meg: http://www.sziget.hu/fesztival/program2006
  • I.C.ram
    #23
    Persze, hogy lesz. Utolsó nap.
  • React
    #22
    Prodigy amúgy lesz? Mert mindenkitől ezt hallom, de sehol sem reklámozzák, bunda?
  • Hajnalcat
    #21
    Én is ezért nem megyek Szigetre. Nagyon lealacsonyodott a színvonal sajnos. :( Pedig annyira jó lett volna végre látnom a Placebot élőben! Csak miattuk mentem volna el. De nagyon magasak az árak.
  • Bandew
    #20
    Megy valaki Szigetre? Én jómagam kihagyom a koncertjüket, mert a Sziget sajna már nem a legjobb.
  • Hajnalcat
    #19
    Imádom a zenéjüket! Az összes albumuk meg van.
    Kedvencem a Sleeping With Ghosts című album, abból is az English Summer Rain, Bulletproof cupid (Hatalmas zenét nyomnak itt!),The Bitter End, Protect me from what I want (ennek nagyon bejön a videoklippje) a legjobb. A Black Market Music meg úgy ahogy van, tökéletes. A Meds is hatalmas lett, a címadó dal és a Song To Say Goodbye tetszik ezen az albumon a legjobban.
    Összegezve, nagyon jók.
  • Petyus_
    #18
    Én voltam, jó volt. Nekem jobban bejött, mint a DM, az március után már uncsi volt. :D

    Jól zenéltek, de eléggé előzenekar hangulatban volt persze ők is meg a közönség is.. meg a szvsz legnagyobb nótáikat (Special K, Nancy Boy) nem nyomatták. De jó volt, Szigeten biztos királyak lesznek. =)
  • tigeroo
    #17
    jó zenét nyomnak, a meds c. albumuk megvan + every me and every you :)
    téleg nemrossz csak nekem néha tul lájtos
    (pedig én elég lájtos zenéket hallgatok ám)
  • sweech
    #16
    nem vagyok rá büszke, csak elmondtam a véleményem :)
  • Halfer
    #15
    Üdv! Én is imádom az együttest és lenne egy problémám. Talán az tud segíteni, akinek szintén megvan a teljes Rock am Ring 2006-os Placebo konci. Minden codecből a legfrissebbet pakoltam fel, sőt mással nincs is baj, de ez a konci nem megy. 8 féle lejátszóval próbáltam, de egyik sem viszi, vagy hibát ír, vagy megfagy a progi, többszöri próbálkozás után meg egyszerűen újraindul a gép. Jó, mi? Ha vkinek megvan, akkor írja le legyen szíves a fájl mérete mekkora, kiterjesztése, hogy azonos-e, na persze, megy-e nála. Thx.
  • Thadius #14
    én is bírom pár számukat de nagy rajongó nem vagyok :]
    a Brick Shithouse c. számot ajánlom még az nagyon zsír sztem :]
  • Desiderata #13
    új album márciusban jött ki, én még nem hallottam, de biztos van pár jó szám rajta
    valaki esetleg hallgatta?
  • Desiderata #12
    büszke lehetsz rá...
  • sweech
    #11
    én utálom a zenéjüket
  • Desiderata #10
    igen, 1996-ban jött ki az első album, köszönjük az infót
    amúgy ha ennyire képben vagy, akkor biztos tudod hogy MTV már sok éve felkapta
    én a Kegyetlen játékok című 1999-es filmzene óta ismerem a bandát, nem most találtam őket
  • NeoMaN
    #9
    másik
  • NeoMaN
    #8
    nesztek
  • NeoMaN
    #7
    Voltam, mivel a Depeche Mode előzenekara volt...
    :DD
  • NeoMaN
    #6
    sztem egyszer már kommenteltem ide, valaki talán moderálta...
    Ez az együttes több mint 10 éve létezik, már leáldozóban van (ill. most kapta fel mtv és társai).
  • Desiderata #5
    pop-os rock, én szeretem a számaikat mert olyan nyugtatók, ajánlom még a Twenty Years című számot
    illetve a Once More With Feeling-Singles album beszerzését, mert azon 1996-2004 közötti számok vannak válogatva
    amúgy most olvasom a tour oldalukon hogy a Puskás Ferenc Stadionban is felléptek két hete :) kicsi a világ, valaki esetleg volt a koncerten?
  • mila69en
    #4
    hat én még nem hallottam róla...
  • Danee
    #3
    b+ ott van 3 szám töltsd le és hallgasd!

    én is most hallottam először, és nem rossz!

    majd szigeten meghalljuk!
  • Super Mario
    #2
    Én annyira nem ismerem. Milyen zenét nyomnak?
  • Desiderata #1
    Placebo, gondolom sokan hallottak róla hiszen eléggé a köztudatban van.
    Mivel idén ismét ellátogatnak hozzánk a Sziget fesztiválra, ezért érdemes lehet róluk beszélgetni.

    egy-két dal annak aki csak most ismerkedik meg velük: The Bitter End, Every You Every Me, 36 Degrees