53
Új sorozat az RTL Klubbon
  • JocoHun
    #53
    Hali mindenk. Tudtok segíteni? A barátnőmnek tedszik egy zene ami kellene neki de sajnos mi nem tudjuk ki az előadó és mi a zene címe. Ez a döglött akták 4. évad 9. ik részébe van amikor a faszi a tv ét elakarja vinni.itt megnézhető. Elöre is köszönömDöglött akták
  • Dexi
    #52
    A 16-os részben hallottam, szerintem megéri meghallgatni.
  • Dexi
    #51
    Oasis - Don't Go Away
  • Fido4life
    #50
    erre én is kíváncsi lennék ték
  • Colonel Fox
    #49
    Hi! nem tudjátok mi volt a címe a mostani rész végén hallható számnak? Meg az előadója?
  • Fido4life
    #48
    Fujj de ocsmány volt a mostani rész...pfff
  • Qwerty4
    #47
    menyjetek nézzétek a Döglött aktákat, hamarosan kezdődik!!!
  • Fido4life
    #46
    Hát a 24 ez alól kivétel :)
  • Qwerty4
    #45
    és láttad a Winamp File Info-jába egy 2001-es dátum volt és a sorozat 2003-ban indult a USA-ban.Bár tévedhet a File Info, vagyis az aki beírta.
  • Harly18
    #44
    Mondjuk igaz, hisz csak nem fognak főcimdalt irogatni minden sorozathoz. Ha belegondolok, amikről tudok, azok is már megvoltak, s nem a sorozathoz irták.....
  • Qwerty4
    #43
    szerintem már meglevő szám volt
  • Harly18
    #42
    Nagyon jó tényleg, bár azt hittem, hogy ezen szöveg is lesz. Gondoltam ez egy meglévő számból lett főcim, de igy is frankó..... :)
  • Qwerty4
    #41
    nagyon jó!!!!!!!!!
  • Fido4life
    #40
    ugye milyen jó ?:D
  • Fido4life
    #39
    ugye milyen jó ?:D
  • Harly18
    #38
    Köszi :)
  • Fido4life
    #37
    nincs mit :)
  • Qwerty4
    #36
    Kösz!!!
  • winnie
    #35
    hála az rtl-nek az aug 20-i kihagyás után a 2. évad folytatódik aug 27-én, szerencsére normális, heti egy részes tempóban.
  • Fido4life
    #34
    well hát az első lapon a free-re kell kattintanod, után várnod néhány másodpercet, majd miután a timer lement, beírod a kódot és rákattitasz a download from...... -ra
  • Qwerty4
    #33
    ezek szerint nem, még ilyen helyekről nem töltögettem.
  • Fido4life
    #32
    nem tudsz rapidsharéről letölteni ?
  • Qwerty4
    #31
    nincs ott semmi vagy nem értem mi van...
  • Fido4life
    #30
    itt van :)
  • Qwerty4
    #29
    na mondd én is nagyon kíváncsi vagyok!!!!!tényleg nagyon jó.
  • Harly18
    #28
    Neked megvan? Ki az előadó? És a cime?
  • Fido4life
    #27
    A főcím zenéje zseniális :) Most is azt hallgattam.::)
  • Harly18
    #26
    Végre ez egy jó sorozat, ami nem ismétlés, erre meg a hülye Lostot kezdik ismételni hétköznapokon, ezt meg vasárnapra tették. Rohadt jó....... :( Nem tudom az RTL Klubot mért nem Ismétlő csatornának hivják. Egyedül a Hiradót nem ismételgetik.....
  • Szolnokboy
    #25
    baromi jól néz ki a főhősnő mikor mosolyog. meg egyébként is :)
  • Narancs
    #24
    A lúzer haverja apja, aki lányokat erőszakolt.
  • Qwerty4
    #23
    Valaki eltudná mondani hogy ki volt a mai részben a 15 éves csaj gyilkosa, mert amikor közeledett a rész vége egyszerűen megszakadt az rtl klub műsora a rossz idő miatt?????
  • exider
    #22
    Madtv Cold Case Parady
  • Qwerty4
    #21
    Hát hogy te milyen hüjeségeket írsz!Elképesztő.
  • Tatyla
    #20
    bevallom ,én is rákaptam erre a sorozatra,pedig a sorozatok távol állnak tölem kivéve a The4400...
    a föhösnönk haja olyan igénytelen hogy az már szép,és a mai részben ez a félszemü macskája,hááát...
    de a végén most elöször kibontotta a haját,ezel gondolom a karakter egy magasabb szintre lépését jelzik elöre...
    összeségében a történetek elég jók,és kifejezetten tetszik amikor a szereplök fiatal változatával helyettesitik be a jeleneteket...
  • fortlamy
    #19
    Üdv.Mindenkinek!
    A segítségeteket szeretném kérni. A mai (07.11) részben elhangzott egy Cannibals szám. Ha valaki tudja a címét, kérem irja meg!
    Köszi.
  • Harly18
    #18
    Szerintem jó sorozat, s bár a címe "érdekes", de legalább mindenki kicsit megrökönyödik a címen, s így talán jobban a figyelem középpontjába kerül, s talán többen leülnek megnézni, hogy mért is adhaták neki ezt a címet....
  • Qwerty4
    #17
    Engem már a címe is egy kész főnyeremény, egy kicsit morbid, de én bírom.
    Semmi baj szerintem a címével.
    És már az első rész nagyon jó volt szerintem.Egy igazi jó krimi.
    Ez hiányzott nagyon.
    Remélem nézett is lesz.
  • PBence
    #16
    ilyen hülye magyar címet... és ahogyan a "hang" bemondja... brrr :)
  • widrag
    #15
    de a sorozat szerintem jó, az első rész tetszett :)
  • mrzed001
    #14
    Egyetértek :)