144
  • Gerbill
    #1
    A korábban Interview with a Made Man címen futó PC-s és PS2-es produktum a tervek szerint idén szeptemberben már tényleg megjelenik, írja a kiadásért felelős Mastertronic közleménye. A 60-as, 70-es és 80-as évek szervezett bűnözésébe enged betekintést a produktum, azaz jófajta akciódús, mafiás alkotásra van kilátás. A játék elkészítésében egyébként Bill Bonnano, a hírhedt Bonnano család tagja is segédkezett, továbbá David Fisher, aki a téma jól ismert szakértője, szintén szerepet vállalt a fejlesztésben.
  • Gerbill
    #2
  • Gerbill
    #3
  • Gerbill
    #4
    További képek
  • Gerbill
    #5
    A filmszerűség mostanság igencsak hangzatos reklámszövegnek hat, s talán egy picit erre is épít a hangzatos nevű Silverback Studios legújabb, harmadik-személy nézetet használó játéka. Az egyelőre még kiadó nélkül leledző Interview With a Made Man-ben egy "sikeres" maffiózó kihallgatásán lehetünk jelen, ki hosszú karrierje kezdetéről, menetéről és végéről mesél nekünk - mi pedig beleélhetjük magunkat az összes állomásba, kezdve az alfától, Vietnám dzsungeleitől egészen az omegáig, azaz a nagyvárosi leszámolások akciódús jeleneteiig. A történet David Fisher egyik best-sellerjére alapul, így minden bizonnyal nem a sztori lesz a gyenge pont - s hogy olyasmi lesz-e egyáltalán, a megjelenés valószínűleg még idei időponján eldől.
    HC Gamer
  • ngcsnet
    #6
    nagyon szerettem a mafia játékot, lehet jó lesz ez a gém is, de nem fog felérni az eredeti mafiával..
    -klón-
  • Broafka
    #7
    szerintem ronda!
  • Gerbill
    #8
    Hát nem csúcsgrafikája van az biztos, de szerintem jó lesz.
  • Broafka
    #9
    a maffia bár unalmas játék (szvsz) mégis sokkal szebb ennél a kis vacaknál
    de lehet hogy játékélményre jobb lesz
    Jedi Knight 1 pl szerintem izgalmasabb volt már a vége felé, szemben a Jedi Knight 2-vel...
  • Gerbill
    #10
    A játék neve nem tudom mi lesz, mert a 576onlineon azt írják hogy:"A korábban Interview with a Made Man címen futó...", de több helyen mégis azt írják hogy Interview with a Made Man a címe
  • Gerbill
    #11
    A mafia szerintem a maga idejében volt szebb, és az emlékeidben az ragadt meg hogy hú de gyönyörű meg ilyesmik, de lemérném fogadni ha most elkezdenél játszani a mafiával akkor észrevennéd hogy nem is olyan szép.
  • moralosan
    #12
    Könyörgöm... Le van írva akárhol, hogy ez szabad játékmenetű lesz? Azért, mert van egy célkereszt, meg "hátulróllátodacsávót", még nem jön egyből ez.

    @Broafka: Ha neked a Mafia unalmas, nálad van a gond :P.
  • ngcsnet
    #13
    és kit érdekel a csúcsgrafika?
  • Gerbill
    #14
    A leírás szerint egy kihallgatáson, vagy interjún elmeséli a főszereplő az élete történetét, és mi ezeket játszhatjuk végi, szóval valószínűleg lineáris lesz.
  • sweech
    #15
    sokmindenkit :|
  • ngcsnet
    #16
    igazad van, pl. a fölső nagy képen, a távoli házak 1 lapnak tűnnek csak , nekem ebből az jön le hogy csak egy kis pálya területén lehet maradni...
  • zsotee
    #17
    Megjelenés: 2006 Október 13
  • kene84
    #18
    Megjelenés: 2006. november 30.
  • Gyusz
    #19
    Honnan származik ez az információ?
  • kene84
    #20
    Megjelenési infó
  • ThugEdge
    #21
    ha valakinek van rá ideje a heti termés mellett:))-nekem van
  • ThugEdge
    #22
    úgy látom senki
    jó kis lvős tps lesz ez,rendben van
  • Csibe001
    #23
    Mennyire hosszú a demo, mert ahogy nézem 192 mega.
    Akkor kipróbáltad a demót?Milyen?Persze kicsit bővebben plz. :)
  • Maxtreme
    #24
    Rövid, de nagyon jó szerintem.
    Bemásolom ide a HWSW-s postom ha nem baj :)

    Első post:
    Gépigény nem nagy. Nálam 60-70 fpsel megy. 1024 highba.
    - A gfx nem 1 ász, de nem is ronda. Valahol a gta vice city és az El matador között van.
    - A tereprtárgyak bonthatók (legalábbis eddig amit lőttem [sírkövek :D] azok szépen leamortizálódtak-
    - Az irányíthatóság nem rossz, bár van némi konzolos beütés.

    2-dik:

    Nos végignyomtam a demot, (sajna nagyon rövid) a véleményem nem változott. Végre van 1 súter ami nekem is tetszik (mert ami mostanában kijöt...hátőő). Szerintem nagyon hangulatos lett. :respect:

    Csináltam pár képet:









  • ThugEdge
    #25
    neked begyün a scarface? vagy a just cause? nekem nem:)
  • Maxtreme
    #26
    Sem az El matador, sem a Just Cause, sem a Scarface :)
  • grebber
    #27
    Heti termés mellett?? Ezt ugy mondod mintha kijött volna több említésre méltó game is,de sajnos nem :(
  • ThugEdge
    #28
    hát őő arra gondoltam,hogy mindenki gothicozik vagy bf-ezik
  • ThugEdge
    #29
    de akkor ezek szerint a régi motorosok:P nem
  • Csibe001
    #30
    Köszi az infot.Kipróbáltam közben én is.Hm, mit is mondjak asszem megint mafia-t viszem végig. :( Pedig régebbi képek alapján azt hittem ez végre hozza a hangulatot.De lehet velem van a baj, de nem nagyon tetszik.Talán majd a véglegesnek adok egy esélyt. :((
  • mucsácsó
    #31
    kipróbáltam én is most :)
    hát először ahogy megláttam, meg első próbálásra mondom ez rögtön exit és uninstall...de aztán nekiestem még1x, és megtetszett :)
    sztem nem rossz game, 2x is végigtoltam a DEMO-t.
    tuti nem egy top game lesz, de azért el lehet majd vele szórakozni..
    csak kár, hogy kicsit odébb van még a megjelenése..
  • Palinko
    #32
    ja és a demo akkor is csak demo...
  • mucsácsó
    #33
    hát jóvan... :D
  • Palinko
    #34
    csak nem szeretem ha lehúzzák k nélkül a játékokat,aki szereti a maffiás fílinget annak úgy is bejön.
  • mucsácsó
    #35
    az még okés...
    nade ki húzta le? :)
    mert én nem... én azt mondtam, hogy nekem bejön...
    csak első ránézésre meg próbára fura volt, azt hittem , hogy egy full átlagos kis tps. aztán döbbentem rá, hogy ez nem így van, mert tök kafa :)
  • Palinko
    #36
    "csak első ránézésre meg próbára fura volt, azt hittem , hogy egy full átlagos kis tps. aztán döbbentem rá, hogy ez nem így van, mert tök kafa :)"

    na ez teljes egészében így van.de nem szeretem,hogy lehúzzák azokat a játékokat amelyikből még csak gyenge videók és rossz képek vannak.meg ha nem is csúcsszuper a grtafikája.úgy is a hangulat,mozgások teszi érdekessé,és nem is kell mellé nagyon drága grafikus.
    azt mondták még jó ebben a stílusban a scarface majd kipróbálom...
  • mucsácsó
    #37
    jha, az is hasonló :)
    csak nem toltam vmi sokáig, mert kegyetlenül akadt :(
  • Palinko
    #38
    és a mad manről nincsenek új hírek,hogy már atémánál is maradjunk?
  • mucsácsó
    #39
    hát nemtok nagyon semmit róla, csak a megjelenést esetleg:
    Made Man Mastertronic 11/30/06 US

    amúgy ahogy elnéztem, ez a fejlesztő nagyon nagyon rég óta fejleszt játékokat :)
  • #40
    Mivel tudtál képet kifotózni?
    Sima print screen-el nem jön össze.