105
BumpTop 3D Desktop
  • TopGun
    #65
    Mar van mukodo verzio belole :)
  • Doomista
    #64
    persze :) sokan várjuk,hogy végre kijöjjön a program.
  • TopGun
    #63
    Sziasztok! Erdekel ez meg valakit?
    BumpTop 3D
  • Doomista
    #62
    Dejó is lenne már !
  • Cat 02 #61
    Jaaa, azt hittem h véletlenszerűen lehet kapni id-t meg pw-t és akkor ki lehet próbálni =)
  • Doomista
    #60
    nem lehet letölteni még...csak bétára lehet jelentkezni.
  • Cat 02 #59
    http://www.bumptop.com/download

  • Doomista
    #58
    mivan ?
  • Cat 02 #57
    Valakinek van jelszava és felh. neve ? xD
  • Doomista
    #56
    SIGN UP FOR A BETA INVITE !!
  • Doomista
    #55
    addig persze kiprobaltam a real desktopot,nem rossz,de eléggé undorito tud lenni,és telivan hibával =) és azért nem is közeliti meg ez a bumptopot:D
  • Doomista
    #54
    hehe,idöpont: nincs
    demot meg szrtm már kiadhatták volna,de egyáltalán lesz e demo ? az meg biztos hogy borsos ára lesz xD
    ember én azért reménykedek hogy nyáron kijön.
  • TopGun
    #53
    Ertem, csak kerdes, hogy mikor lesz belole akarcsak egy demo is?!
  • Doomista
    #52
    nem hülyitik a népet,nézd a föoldalon a videot,egy csávo magyarázza, közbe mutatja mit tud,és tömeg is van :D egyszoval egy konferencián mutatják be.
  • TopGun
    #51
    Szerintem nem is fogjak kiadni! csak hulyitik a jonepet vele! lehet, hogy csusznak egy evet is :(
  • Doomista
    #50
    ejj a fenébe,még mindig nincs kint,nem igaz mán
  • TommyC
    #49
    na megnéztem én is és naon tetszett, énis naon várom;feliratkoztam a hírlevelükre.

    addigis leszedem ezt a real desktopot, habár nem fűzök hozzá nagy reményeket...S:
  • Beast Machine
    #48
    namivammá, legyen má kész.
  • medog
    #47
    a bumptop.com on az van kiírva hogy adhatsz egy e mail címet, de nincs kész még a progi de ha megadod az e mailod akkor te lehetsz az elsők között aki kiprobálja a beta verziót amikor kijön, mert értesítenek vagy nemtom... valami ilyesmi van kiírva.
  • medog
    #46
    tudom ezt leszedtem feltettem, véglis jó, de nem lehet annyi dolgot mint a bumptop ba ezért szeretném hogy legyen kész vagy valami. de azért thx ! :))
  • kuci06
    #45
    real desktop
  • medog
    #44
    legyen má kész,, tök jó!!
  • Cat 02 #43
    mi van vele ?
  • Beast Machine
    #42
    kicsit sokat tököl a csávó. mikro lesz már kész?????,
  • Doomista
    #41
    nem sajnos,sokat izél a csávo,de videokat gondolom láttátok .
  • moon21
    #40
    nem lehet még tudni, hogy mikor jön ki??
  • Doomista
    #39
    majd ha kijön a program és lehet demozni vele meg fullozni,akkor élni fog :D
  • Beast Machine
    #38
    hát ez a topik is bedöglött
  • Cat 02 #37
    de ha mégis :D xD valon átmenő cheat -.-
  • Aquir
    #36
    nem esik le, nézd meg =)
  • Cat 02 #35
    és mivan ha oldalt leesik ? :D
  • Doomista
    #34
    LOL emberek XD
    megprobálok mailen dumálni vele,hogy gyors adjon ki egy demot,hátha sikerü lrávennem oszt hamarabb kapunk egy verziot :)
  • Bankrupt #33
  • Cat 02 #32
    gép ellen x]
  • CattiBrie
    #31
    nono, az már multi :D
  • Doomista
    #30
    XD ja. -ezis egy megoldás,szerintem jó program,mindennap csak várom mikor jön ki valami demo hogy adhassam,mert nagyon teccik nekem,bár nemcsak ikonokat lehet dobálni vele,hanem maga bármit,mivel most volt egy másik videoban is hogy már a honlapokat is dobálta,meg a mappákat,vagyis ezeken belül,nem mint fájlok :)
    de ezt persze nem a rendes gépemre rakom,hanem van nekem kb 4 db virtuál gépem,és egyikre felrakom a progit,oszt ott kipróbálom,bárha valaki megszokja ezt a progit,az örök idön át igy fogja leálni a tálcát és a asztalt,vagyis evvel a programmal XD
  • Aquir
    #29
    Elképzelem ahogy unatkozó emberek nekiállnak gombfocit játszani az ikonokkal :DD
  • Aquir
    #28
    biztos lesz ilyen hogy visszaállítás időrendben :)
  • Ch_Slater
    #27
    mindent be lehet kapcsolni plug-in szinten és még azon belül is, hogy milyen GUI elemekre legyen érvényes az adott plugin.
    persze a több asztal az a sima linux/Gnome-ban is benne van, ,ahoz nem kell a pörgő-forgó csicsa. be lehet állítani, hogy mennyit akarsz, és úgy csoportosítod a munkáid...
  • Doomista
    #26
    azért a 20 msodperces rap zenével lejátszott BumbTop 3D program bemutatása lol volt najon XD leht a készitöje egy rapper ? :D:D