105
BumpTop 3D Desktop
  • Doomista
    #1
    Itt egy új program,és szerintem nagyon tuti !
    Letölteni nem lehet,csak egy bemutató videó van hozzá,de idő kérdése mikro jön ki!

    Quicktime
    Windows Media Player
    YouTube
  • Doomista
    #2
    Watch the 20 másodperces Hip-Hop verzióban: (nagyon lol)
    Windows Media Player
    YouTube
  • Cat 02 #3
    ezzel el lehet jáccani :D
  • Thanatos
    #4
    tökjó..., hogyan terheljük hülyeséggel mégjobban le a gépünk, éjjen :P
  • TVelvet
    #5
    joez teccik ilyen kell :D
  • CattiBrie
    #6
    láál

    ez nagyon aranyos :):)
  • Doomista
    #7
    Hát az igaz hogy fog enni a RAMból,de lehet mégsem,megltájuk,bár akinek bika erős gépe van annak hurrá ;)
    Ára sem lesz olcsó :S
    (de wrz) :D
  • CattiBrie
    #8
    még az kéne, hogy a fájl méretétől függjön a "könyvecske/lapocska" mérete :D
  • Cat 02 #9
    C: az mekkora lenne ? :D
  • CattiBrie
    #10
    lenne ilyen bazi nagy filmcsomag...

    ami egyébként folyamatosan játszaná a jeleneteket, és aközben lehetne dobálni...

    aztán lennének a picsányi txt fájlok... :)


    és akkor már a sok doc meg xls fájlhoz kéne rendes mappa vagy dosszié, amibe bele lehetne tenni, ne csak egy kupacba (mi van ha jön egy randon disaster, azt minen kiszáll az ablakon .D)
  • Extraboy
    #11
    Szerintem baromijo :D csak eppen total folosleg :D de azert 1-2x ha unatokozok szivesen eljatszanek vele :)
  • Doomista
    #12
    nemtudni,bár a csávo alap gépén egész jo müxött a program,de én nagyon kiváncsi vagyok már rá :)
  • Doomista
    #13
    ja,ezt végülsi nem arra tervezték,hogy munkaként használhasd,deha valaki belezug ebbe akkor az evvel fog élni XD
    de kirpboálni azért csak kikell,szeretem a 3D-t :))
  • Extraboy
    #14
    Meg jo, hogy kiprobalom :D:D nemtetszik vmi foto osszegyurom stb... :D hasonlo arra a regi progira, ahol a win kepernyot lehetett "utlegelni" mindenfele kalapacstol kezdve geppuskan es termeszeken at :)
  • Doomista
    #15
    jaaa az a wines lövöldözös nekemis megvolt XDD
    de ez sokkal szebb és jobb,azért nem 1 foksu ikonokkal van 3D-ben az asztal.
    Az a fura hogy itt nincs tálca mi,de idö elteltével sok minden fog rajta változni,végén lesz 3D tálca is ggcc :D
    Ha idegess vagy megfogod oszt nekidobod az egyik fájlt a másik fájlnak,de ezt a bump progit lehetn sok dologgal bőviteni !
    pl?: legyen recycle ben,sajátgép,meghajtok,azok is mozogjanak 3Dben, há nem ,faja lenne !
  • Cat 02 #16
    azzal szórakoztunk suliban :D
  • Extraboy
    #17
    Jah, de el tudom kepzelni amikor a 3D-s aszalon vegre mindent szep sorjaban, egymas melle elrendezek es az utsonal megcsuszik a kezem ==> "fizika" miatt az osszeset szétsöpri :D:D
  • Extraboy
    #18
    Mi is :D:D
  • Doomista
    #19
    XDDDD nah megtaláltad az 1 hibát amit majd kikell javitani az írónak XDD
    akkor kell valami block gomb :d
    vagy akkor ha elbaszd akkor te szivod meg,és ennyi :D ez LOL volt :D
  • Doomista
    #20
    milenne ha egy ilyen jó 3D programban minden fájl,meg ikon,meg a tálca win98ben lenne ? xDDDD
  • Cat 02 #21
    lehet van godzilla efekt :D
    felviszed magasra és földhöz vágod :D
  • Ch_Slater
    #22
    itt egy video az XGL/Compiz cuccról linux alatt
    XGL
    (10 perces video)
    én kb. így használom most az Ubuntu 6.06 linuxomat. ha lesz időm csinálok saját videókat, mert nagyon király. és csak egy amd 1.2-es gépem van egy ati 9700-es karesszal...
  • Ch_Slater
    #23
    vagy itt van pár hivatalos demo:
    demok
    ez elözöben sok a duma, de ha végig nézitek, akkor lehet látni hogy mit nyújt (nagyjából)
    jah és néha használom a linux desktopot enélkül is, de olyankor olyan mintha hulla lenne...
  • joebacsi
    #24
    hmm, ilyen nincs vinnyózra?
    mert ennek még értelme is van az ilyen idióta ikondobálósdival ellentétben :)
    (persze az ilyen elasztikus ablak, meg egyéb csiricsáré effektet remélem ebből is lehet hanyagolni, az nemérdekel kifejezetten :))
  • Doomista
    #25
    ezt a novellt ismerem!
    van még1 ilyen linux ami ugyan ilyen 3D -ben tud élni,vagyis 4 asztalod van olyan lenne,és mind a 4-n tudsz csinálni bármit! A neve : koroaaa ,egy betás linux ajánlom mindenkinek !
  • Doomista
    #26
    azért a 20 msodperces rap zenével lejátszott BumbTop 3D program bemutatása lol volt najon XD leht a készitöje egy rapper ? :D:D
  • Ch_Slater
    #27
    mindent be lehet kapcsolni plug-in szinten és még azon belül is, hogy milyen GUI elemekre legyen érvényes az adott plugin.
    persze a több asztal az a sima linux/Gnome-ban is benne van, ,ahoz nem kell a pörgő-forgó csicsa. be lehet állítani, hogy mennyit akarsz, és úgy csoportosítod a munkáid...
  • Aquir
    #28
    biztos lesz ilyen hogy visszaállítás időrendben :)
  • Aquir
    #29
    Elképzelem ahogy unatkozó emberek nekiállnak gombfocit játszani az ikonokkal :DD
  • Doomista
    #30
    XD ja. -ezis egy megoldás,szerintem jó program,mindennap csak várom mikor jön ki valami demo hogy adhassam,mert nagyon teccik nekem,bár nemcsak ikonokat lehet dobálni vele,hanem maga bármit,mivel most volt egy másik videoban is hogy már a honlapokat is dobálta,meg a mappákat,vagyis ezeken belül,nem mint fájlok :)
    de ezt persze nem a rendes gépemre rakom,hanem van nekem kb 4 db virtuál gépem,és egyikre felrakom a progit,oszt ott kipróbálom,bárha valaki megszokja ezt a progit,az örök idön át igy fogja leálni a tálcát és a asztalt,vagyis evvel a programmal XD
  • CattiBrie
    #31
    nono, az már multi :D
  • Cat 02 #32
    gép ellen x]
  • Bankrupt #33
  • Doomista
    #34
    LOL emberek XD
    megprobálok mailen dumálni vele,hogy gyors adjon ki egy demot,hátha sikerü lrávennem oszt hamarabb kapunk egy verziot :)
  • Cat 02 #35
    és mivan ha oldalt leesik ? :D
  • Aquir
    #36
    nem esik le, nézd meg =)
  • Cat 02 #37
    de ha mégis :D xD valon átmenő cheat -.-
  • Beast Machine
    #38
    hát ez a topik is bedöglött
  • Doomista
    #39
    majd ha kijön a program és lehet demozni vele meg fullozni,akkor élni fog :D
  • moon21
    #40
    nem lehet még tudni, hogy mikor jön ki??