288
Minden ami Reggae
  • Doddy a düdő
    #208
  • Bulykin
    #207


    feat. Akon remix
  • Bulykin
    #206
    lol ez az első szám, de ahogy elnézem csak ilyeneket készít, csak eddig finomabb kiadásban:D:D
  • zdlr
    #205
    hot chune, amit megjelenés után egyből be is tiltottak minden jamaikai rádióban:


    idén pedig ne feledjétek a part fesztivált, ahol sean paul és shaggy is fellép
  • Bulykin
    #204


    ő is német és kúrvajó számokat csinál, nagyon laza de...fúúúú :D
  • Doddy a düdő
    #203
    pont most hallgatom, eddig egyik szám se fogott meg.
  • Bulykin
    #202
    nem rossz, de annyira nem üt :/
  • Doddy a düdő
    #201
    én most épp ezt szeretem.

  • Doddy a düdő
    #200
    beszerzés alatt
  • Bulykin
    #199
    Gentleman! új album, új klipp

  • agaras
    #198
    Így a napokban leletem nekem nagyon be jön :)
  • xxxpaulxxx
    #197
    nem erre értettem
  • sambauer
    #196
    mert aztán egy reggae rádió még véletlenül se vág témába
  • xxxpaulxxx
    #195
    ok te meg ne hirdess többet^^
  • Fbn Lx
    #194
    Ez általában így megy.
    Nem túl dicséretes ez az erőlködő csúcsra törni akarás, főleg nem reggae zenész esetében
  • toysoldier
    #193
  • naftamayloo
    #192
    http://www.onelovereggae.hu
    Pitáról meg annyit, hogy nagy mázlija volt amiért felkerült a Ladánybene albumra. A kritikusok durván lehurrogták a számot mert semmiről nem szól és végül az LB27 úgy határozott, hogy több dalt is feltesznek a lemezre.
    Amúgy egy szavazás döntött ahol sajnos azok végeztek elöl akik minél több ismerősnek tudtak szólni, hogy szavazzon mint pl. Mc Pita Ramos.
  • belcure
    #191
    Nincs valakinek kedve,aki ismeri a jó ,új reggae-ket ,dancehall-okat, írni egy amolyan TOP listát?
  • xxxpaulxxx
    #190
    azért milyen sokra vitte ez a srác:)
    Nemrég még itt reklámozta magát:D
  • agaras
    #189
    Sziasztok.!!!!!!!
    2napja csak ez megy csak mp3-bann
    én nem tudom mi a rossz ebbben.!!!!!
  • zdlr
    #188
    uppsz, akkor töröltetve lett az összes tartalom.
    mindegy, amiket ott találsz 90%-ban dancehall előadók, zenék. azokra keress később és szerintem megkapod ami kell.
  • belcure
    #187
    Kösz zdlr!
    Szétnézek én mindenhol,mert nagyon bejön a style :)
    riddim.hu-n megtaláltam a baddaz-t csak sajnos 404es hibát ír,nemtudom mi lehet,de ezzel az oldallal már eltudok indulni hogy megkeressem azokat akik ilyen ritmusos de mégis reggae-t játszanak! Kösz még 1x!
  • zdlr
    #186
    esetleg még nézz rá a riddim.hu média menüre, találsz majd olyat ami érdekel.
    keresd a baddaz riddimet mindenképp, de a többi tartalom is tetszeni fog szerintem.
  • zdlr
    #185
    dancehall a stílus amit keresel, felsorolni felesleges, mert a 80as évek eleje óta folyamatosan változik, formálodik, modernizálódik. nehéz belőni, hogy neked konkrétan melyik tetszik.
    ha a sean paul féle vonalat keresed, akkor a 90es évek vége felé indulj el!
    az a baj, hogy évente jön valami új trend imádott szigetünkön, most például a nagyon vad, nagyon gépies zene és a vocoder megy, sajnos.
  • belcure
    #184
    Üdv! Reggae szakértőktől szeretném kérni hogy írjanak pár előadót! Olyan együtesek vagy bandákra vagyok kíváncsik akik "modern" reggae-t játszanak! Olyan party reggae,nem az a szokásos BoB Marley ,amit hallgatni lehet,hanem amire lehet szórakozni,táncolni,ritmusosabb reggae-t játszanak! Kösz elöre is!
  • naftamayloo
    #183

    Ingyenesen letölthető!!!
  • mc pita ramos
    #182
    MC Pita Ramos: Szállnék ha tudnék

    KÉRD az MR2 Petőfin!!!!!!!!
    Köszönöm előre is és remélem bejön!!!

    üdv: pita
  • naftamayloo
    #181
    [IMG]http://image.hotdog.hu/_data/members0/204/ 1015204/images/Mayloo_ep_front_v1.jpg[/IMG]
  • naftamayloo
    #180
    [IMG]http://image.hotdog.hu/_data/members0/204/ 1015204/images/Mayloo_ep_front_v1.jpg[/IMG]
    Letöltés itt: http://naftaz.hu/download.php?list.7
  • xxxpaulxxx
    #179
  • Bulykin
    #178
    Gentleman and The Far East Band Live

    kúrvajó koncert, szerezzétek be vhonnan, érdemes meglesni!
  • naftamayloo
    #177
  • naftamayloo
    #176
    2009 Augusztus 04. (kedd) 20:00 Filter Klub

    INGYENES!!!
  • xxxpaulxxx
    #175
    Húú de rég láttam már ezt a filmet:)

  • xxxpaulxxx
    #174
    Húzzálmárafrancba!!!!
  • lehiakos
    #173
    Halló!

    Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek NAGYON OLCSÓN.
    Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat,
    akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
    technikával és több éves tapasztalattal
    állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
    E-mali: [email protected]
  • Bulykin
    #172
    jav
  • Bulykin
    #171
    német, de nagyon tetszetős
  • Bulykin
    #170
  • naftamayloo
    #169