288
Minden ami Reggae
  • Reácska
    #41
    uhh.. ez a szám engem is érdekelne!!! :D Ladánybene és Copy együtt.. :) atya ég.. :DD
  • Garf
    #42
    petőfin szarrá játszák már kb. de isteni szám :) ha megszerzem akkor szólok :)
  • Mr Hyde
    #43
    Jah, rohadt sokat megy :D eddig vagy 4x hallottam. -pedig nem voltam sokat rádió közelben
  • Mr Hyde
    #44
    Neten találtam ezt a linket :) -mekkora mázli ;)

    lb27 - judge day

    copy con - mondd ki a szot (ti erre gondoltok, ugyanaz a riddim de nem judgeday a címe)
  • Garf
    #45
    iiiimádlak <3 lávláv


    ;)
  • zdlr
    #46
    ez a topik végleg kihalt?
    senki nem szereti a reggaet?
  • Mr Hyde
    #47
    Nincs szezonja :D
  • zdlr
    #48
    miért a zeneszeretet szezon függő?
    amúgy, ahogy visszalestema beírásokat sajnálattal látom, hogy nem sokan tudtak érdemben hozzászólni.
  • Mr Hyde
    #49
    Persze hogy nem, irónikusan írtam.
  • zdlr
    #50
    tudom, csak nem raktam smájlit.
  • Garf
    #51
    reggae - ska kedvelőknek... holnap. november 7.én A38on PASO illetve Deti Picasso(örmény banda, iszonyat jo). gyertekgyertek ^^
  • zdlr
    #52
    akiknek meg nincs pénze koncertre, az nézze ma 0:30kor az m1-et!
  • Garf
    #53
    ja azt nem mondtam, hogy ingyenes ;)
  • Garf
    #54
    ha ez az a koncert lesz, ami legutobb volt, akkor az huha... az volt az egyik legjobb paso koncert amin voltam :D nembeszélve az elötte lévő kettőkettőről és prague ska conspiracyrol(az még durvább volt, feka csaj olyan hangal hogy összeszarod magad...:D) szoval ez must have müsor lesz :)
  • zdlr
    #55
    azt nem tudom, hogy melyik koncert lesz, de azon ott voltam :)
    durván jó volt a prague ska!
  • Garf
    #56
    és ráadásul egy olyan gyönyörü lány volt mellettem akkor, hogy egy hétig szerelmes is voltam kb :D istenem, jo koncert volt
  • zdlr
    #57
    nem tudod, hogy fotók készültek arról a koncertről? mert én nem találtam.
  • zdlr
    #58
    jövőhéten (13.-án) pedig Lb27 koncert a tévében, szintén m1.
  • Garf
    #59
    fotokat én is kerestem, de sajnos minden hiába :( pedig arrol aztán kéne.
  • zdlr
    #60
    milyen volt a tegnapi PASO?

    az emegyen fasza volt a film, csak rövid.. és nem is friss, a BSM lemezbemutató volt még Jánossal. (KRSA nevét pedig KRSOnak írták) :)
  • Garf
    #61
    jovolt mint mindig. elötte a deti picasso is nagyon kemény volt. az az örmény csaj uhh nagyon rengeteg sokan voltak... ugy jutottunk be hogy éppen mögöttünk 3 emberrel zárták le a hidat A38ra... :D mondhatom hogy nem röhögtem hátra jo nagyokat :P ment a skanking ^^

    koncert felvételt én is néztem, egy pár percig mert egyrészt már késő volt, másrészt meg régi koncert volt... valahogy ez nekem nem jött be, lehet ottkellett volna lenni... de igy tv-n... riportok is kissé régiek voltak. amin röhögtem az lipi... :D szerencsétlen ugy elszivta már az agyát hogy beszélni alig tudott :D
  • zdlr
    #62
    jóvolt azért.
    főleg, hogy Janis koncerten csak egyszer voltam, de az még bőven a BSM előtt volt. egy kis nosztalgia, János mostanában úgy sem lesz még vendég sem koncerten..
  • JrBrown
    #63
    http://www.myspace.com/mcJrBrown

    csekk & add & comment ;)
  • JrBrown
    #64
    amúgy minden héten ingyenes reggae/dancehall bulit csinálunk az Üllői 53ban, a K2 ben Little Zion Reggae Club néven, a msot következő vendég az Irie Maffia sound, gondolom nem kell bemutatni őket(deazért): Dermot, Sena, Colombo, Jumurdzsak

    üdv
    B
  • Garf
    #65
    azt azért keményen megoldtátok hogy paso ska klubbal egy idopontra essetek... nemtudom hogy sikerült -_- mindenesetre kár... irie maffia sound az azt jelenti hogy zenekar nelkül csak mc-k meg bakelit?
  • szaki85
    #66
    Üdv
    Új reggae-vel foglalkozó oldal indul fórummal,zenékkel és érdekes infókat is szeretnénk elérhetővé tenni. Célunk egy összetertó magyar közösség létrehozása.

    http://reggaeland.extra.hu
  • Garf
    #67
    volt valaki az A38as paso lemezbemutaton? nagyon zsir volt, és végre volt summertime ^^
  • adikis
    #68
    hello egy uj torrentoldal fog indulni a jövőben, amely csak reggae-vel foglalkozik, még a fejlesztés tart, de jelentkezni lehet még, aki küld egy emailt, az kap egy felh nevet a lap indulásakor
    [email protected]
  • xxxpaulxxx
    #69
    Picit dobjut már fel ezt a Topicot!!!!:D Ki szereti a Ladánybene 27-et?:)
  • Gunnersboy
    #70

    karácsony után voltam új lemez bemutató koncertjén, hatalmas volt :)
  • xxxpaulxxx
    #71
    én minden hónapban kb 2-3szor vagyok a koncertjükön és nem tudom megunni annyira jó:) A blue river pubos bulijaik fantasztikus! Szokott valaki oda járni?:)
  • Gunnersboy
    #72
    mivel én "vidéken" lakom (Szombathely) igy nehezen tudnám megoldani a többszöri eljárást
  • Csesza
    #73
    2-3 hónapja voltam utoljára LB koncerten, nem hazudtolták meg magukat :)
  • fatejr
    #74
    Ingyenesen letölthető a Nafta'Z első lemeze!!!
    Letöltés itt: http://naftaz.hu/download.php
  • mc pita ramos
    #75
    Nem tudok saját topicot nyitni sajnos , ezért csak ide tudom rakni bocs!!Szeretném kikérni véleményeteket a zenémmel kapcsolatban!

    a link: http://www.youtube.com/watch?v=aSQQ7Ra0sOE

    A véleményeteket előre is köszönöm!!

    Üdv:Mc Pita Ramos
  • xxxpaulxxx
    #76
    Összességében tetszik:)
    A mély rekett hangod mintha picit erőltetett lenne, szólj, ha tévedek
    Nem vagyok a ragga műfaj híve, de tényleg nem rossz:)
    Az ötlet nagyon durva hogy József Attilát dolgozol át... eredeti:)
    Régóta csinálod már?:)
  • zdlr
    #77
    nem jó!
    sem a pita ramos, sem a nafta'z.
    inkább hallgassátok a reggaet, de ne csináljátok! vannak tehetségek akik csinálják, elég az!!
  • xxxpaulxxx
    #78
    De azok a tehetségek is elkezdték valahol!
    És ez a nem jó ez túl szubjektív vélemény...
  • zdlr
    #79
    azoknak a tehetségeknek már az első közzétett anyaguk is magasan túlszárnyalta ezeket..
    de azért a nafta'zban is van olyan akinek nem az első próbálkozása, és borzasztó amit művel, még mindig, hamis, erőtlen, de iszonyat erőltetett,
    a ritmusból kiesnek..
    ez a pita ramos is viccnek jó (igazából még annak sem), de ne tegyük már tönkre ezt a szép zenét, én is szeretem a reggaet még sem akarok sztár deejay lenni, meghagyom azoknak akik képesek is ezt igényesen művelni.
    a legrosszabb az egészben, hogy komolyan gondolják, és elhiszik, hogy jók mert pár igénytelen suttyó, meg a haverok biztatják..
    nem kéne, ha nem jó, nem kell dicsérni, meg hogy majd lesz jobb is, ez sajnos nem lesz jobb.
  • toysoldier
    #80
    Hali

    tudnátok mondani egy jó boltot, ahol nagy választék van?
    főleg nyaklánc, karkötő, sál kéne