1101
XBOX 360 Játékok
  • Sir Quno Jedi
    #1101
    Mivel szinte kizárólag warez megy és némi apró rovat (amire van külön topic), ezért én ezt most szépen bezárom. Aki nyit másikat helyette, az megy banra.

    Köszöntem!

    (a smirglit amúgy én is ajánlom, csak legyen jó DURVA)
  • koryne
    #1100
    Smirglivel már csak 10 perc kell. Legközelebb kipróbálom köszörűkővel is, hátha azzal még gyorsabb.
  • arty
    #1099
    és tényleg !!!

    évek ota nem játszottam pár játékommal, amit régebben irtam ki, mert nem vitte a gép, de a modszered bevált!! én mondjuk nem voltam türelmes és a farmeromon csiszolgattam egy negyedórát, de ez is jo!!

    köszönöm!!!!!
  • sztip
    #1098
    Dabiel énis bajba vagyok most nekem se visz 1 et probálom amit irtál de biztos mükszik ez kpicit fura
  • koryne
    #1097
    1000 Ft másolt játékokért, nem sok az egy kicsit?
    Egyébként a tied előtt 4 hsz-szel írták már, hogy ezen a fórumon tilos a warez...
  • DanielT
    #1095
    Nem véletlen írja, hogy tisztítsd meg a lemezt. Az írott lemezeknél néha túl vastag a felszíni védőréteg, ezt kell egy kicsit elvékonyítanod, hogy a lézer rendesen le tudja olvasni.

    Megoldás: NAGYON SOK TÜRELEMMEL (akár 1-2 óráig, vagy tovább) egy kicsit keményebb frottír törölközővel, erősen rányomva, körbe-körbe törölgeted a lemezt. Nem fogja karcolni, de szépen vékonyítja.

    Nem véletlen írtam, hogy sok türelem, ha 30 perc alatt megunod, el se kezdd. Ha viszont kitartó vagy, meglesz a gyümölcse. Nekem bevált.

  • koryne
    #1094
    Annak a 10 verbának az árából már lassan vehettél volna egy használt, eredeti gta iv-et
  • sztip
    #1093
    tomee1211 szerintem nero 7 ultraval is probáld emg 1 szer. Nekemis ez vot de van ami müködött
  • PoisonChihuahua
    #1092
    Ezen a fórumon tiltott a warez! Vedd meg szépen eredetiben vagy így maradsz.
  • tomee1211
    #1091
    Hali.Segítene nekem vki??Az a bajom h leszedtem egy gamet(konkrétan a GTA 4-et)és azt olvastam a neten h a Clone CD-vel ki lehet írni.Hát én megpróbálkoztam vele vagy 10-szer(elbasztam 10 nem éppen olcsó Verba dual DVD-t)és a box-om nem akarja beolvasni.Vagyis beolvassa csak azt írja ki h tisztítsam meg a lemezt puha ruhával(nemtom h mi értelme van ennek).Jah és flash-elt a box szal nem értem mi van.Ha valaki tudja h mi a gáz vele az írjon lécci mer nincs fölös sok 10-ezrem eredeti game-ekre.Előre is köszi.Lécci írjátok meg,h hogyan kell kiírni a játékokat.
  • TOMSILENT
    #1090
    Azt tudom, de még azon filóztam hogy egy DVD-re lehetne 4-5 demót rakni akkor is látja?
  • PoisonChihuahua
    #1089
    Pendrive nem jó, a demo csak lemezről megy. Egyébként a demo-t nem úgy kell indítani mint egy normális játékot, mert a lemez behelyezése után a demot a Game Library-ban találod. A lemezt Mixed Media Disc-nek ismeri föl.
  • TOMSILENT
    #1088
    Azért mert nekem még nincs live profilom. Azért kényszerülök letölteni, pend drive-ra ha ráteszem akkor is látja? (mappánként tenni rá)..
  • PoisonChihuahua
    #1087
    Miért nem szeded le LIVE-ról? Egyébként szerintem rosszul írtad ki, valami mappákra, meg almappákra kell ügyelni, pontosan nem tudom, életemben nem volt szükség demo kiírására. Az .iso-s átnevezgetés meg hülyeségnek hangzik.
    Régebben volt demo kiírásról szó a 360-as topikban, lehet van még ott valaki aki emlékszik. :D
  • TOMSILENT
    #1086
    Császtok!
    Leszedtem a Battlestations Pacific demóját Xbox360-ra -> ki írom és amikor indítanám el akkor hiba üzenet jön hogy nem tudja elindítani.A my360.hu-n azt írtak egyik demo latt HZ-ben hogy a letöltött fálj át kell nevezni .iso-ba és úgy ki írni. Igaz ez?
  • Bence games
    #1085
    Hali
    Írott játékokat vennék
    Miskolc, miskolc környékéről ha tudsz segíteni légyszi msn:[email protected]
  • tazuma
    #1084
    hello, eladó egy épp csak kibontott x360-as far cry 2 hibátlan állapotban ,7000.
    személyesen megoldható pécsett is.
  • ola33
    #1083
    xbox360 eladnám 70 db játék 2 v nélküli joy 256 memoria k hibátlan 2008as minden játékot visz hütés modositot 50ezer! [email protected]
  • koryne
    #1082
    ign.com szerint 2009 2. negyedév. Tehát valamikor mostanában.
  • zole72
    #1081
    Kösz az infót.

    Esetleg nem tudod mikor fog megjelenni pal-os verzióba?
  • koryne
    #1080
    Hali!
    A Star Ocean pont nem :(
    Itt meg tudod nézni.
    Azért nem mennek, mert a kiadók nem akarják, hogy menjenek. Legális megoldás nincs rá.
  • zole72
    #1079
    Üdv.

    Olvasgattam a forumon hogy van akinek megy ntsc-s játék pal-os gépén most pl a star oean the last hope is menni e mert az ntsc-s és nekem pal-os gépem van.

    -Valamint ez érdekelne hogy az ntsc-s játékok miért nem mennek pal-os gépen erre nincs valami megoldás?
  • AntiHero
    #1078
    CoD WaW eladó (Karcmentes, tokkal füzettel)8.000ft

    + még Fable 2 collector edition játékomat is eladom (amit már töbször is elakartam adni, de mégse adtam el) 9.000
  • Minstrel
    #1077
    Call of Duty 4 - 7.000 Ft
    Call of Duty: World at War - 8.500 Ft

    Mindkettő karcmentes, PÁLOS, tokos, füzetes.

    Pécsen személyesen, amúgy posta mehet, előre utalás, vagy utánvét.
  • PeeTeR
    #1076
    nincs valakinek Far Cry Instict Predator -ja?
    tudom meg volt nekem is, de kozbe lepasszoltam es most meg kene a haveromnak..

    valaki esetleg? de valami normalis aron :)
  • bexinho
    #1075
    Eladó játékok

    CALL OF DUTY 4 - 7000
    FIFA 08 - 4000
    GEARS OF WAR - 5000

    CSERE SZEMÉLYES TALÁLKOZÁS ESETÉN.
  • IllegalFreq
    #1074
    Lord of the Rings: Conquest - Eladó - bontatlan, vadiúj!!!

    Ára csak 8000 Ft, boltban 14 000 lenne...eredeti, vadiúj, bontatlan csomagolásban, sértetlen, tökéletes állapot!

    Érdeklődni: [email protected] vagy 06209963384
  • IllegalFreq
    #1073
    Street Fighter 4 - Eladó! - Bontatlan, vadiúj!!!

    Ára csak 8000 Ft, boltban 14 000 lenne...eredeti, vadiúj, bontatlan csomagolásban, senki sem nyúlt hozzá!

    Érdeklődni: [email protected] vagy 06209963384


  • valentinusz
    #1072
    Sziasztok!

    Következő játékaimat szeretném eladni:
    Ea Skate (karcmentes)-4k
    Ea skate2 (karcmentes)-8k
  • blackfire001
    #1071
    Sziasztok, nemrég találtam egy cikket, ami egy játékajánlót tartalmaz. Megnézegettem őket, de nem vagyok nagyon képbe. Szerintetek is jó játékok ezek? (Kategóriába vannak sorolva, csak a linkre kell kattintani. Legalábbis így jó lett nekem....). PLS, nagyon fontos lenne, nem tudom, hogy most tényleg olyan jók-e ezek a játékok, bár én ebben az oldalban megbízok...
    Itt a link is: LINK
  • AntiHero
    #1070
    Eladó:

    - Resident Evil 5 (karcmentes, 1x volt a gépbe) - 11k
    - Skate 2 (karcmentes) - 8k

    - Dead Rising (nem classic, hajszál karcos, de tökéletesen megy) - 3.5k
    - Saints Row 2 (karcmentes)- 6k

    - Wireles joy (fehér, bontatlan) - 7k

    Csere: Guitar Hero WT-re (gitárral). Vagy Rock Band 2-re (gitárral).
  • Vucli
    #1069
    Előbb kimaradt, hogy ugyanilyen feltételekkel eladó Conan 3000 Ft-ért (jó állapotú)
  • Vucli
    #1068
    Eladó Fable 2 (magyar feliratos)- jó állapotú 6500 Ft. Csak személyesen , most hétvégén (és két hét múlva) vagyok Pesten. Csere csak SW: FU -ra érdekel (erre valami minimálisat rá is fizethetek).
  • AntiHero
    #1067
    Eladó:

    - Dead Rising (nem classic, hajszál karcos, de tökéletesen megy) - 3.5k
    - Saints Row 2 (karcmentes)- 6k
    - Skate 2 (karcmentes) - 8k
    - Resident Evil 5 (karcmentes) - 11k (jövőhéttől lesz eladó vagy cserélhető)

    Csere: Guitar Hero WT-re (gitárral). Vagy Rock Band 2-re (gitárral).
  • PJay
    #1066
    Sziasztok!
    Xbox 360-ra:
    Too Human 5.000 Ft
    Oblivion 4.000 Ft
    The Godfather 3.000 Ft,
    Mass Effect 6.000 Ft
    Lost Planet 4.500 Ft
    Mind szép állapotú, palos.
    Csere is lehetséges.
    Fehér rapid fire-es wirelesee controller 15.000 ft ("sima" wireless controllert beszámítok, fehéret max 7.500 ig, feketét 8.500 ig).
    Érdeklődni priviben!
  • AntiHero
    #1065
    Eladó:

    - Dead Rising (nem classic, hajszál karcos, de tökéletesen megy) - 3.5k
    - Saints Row 2 (karcmentes)- 6k
    - Skate 2 - 9k

    Csere: Cod WaW, BF BC, Halo Wars, Prince of Persia, Brother in Arms Hells Highway (persze ráfizetek ha kell)
  • IllegalFreq
    #1064
    Sziasztok!

    Eladó két játék, teljesen vadiúj (eredeti csomagolásában):

    Street Fighter 4 - 10 000 Ft
    Lord Of The Rings: Conquest - 10 000 Ft

    Érd: [email protected]
  • wolfi101
    #1063
    Eladó:
    Fifa09 : 7500,-
    Guitar Hero World Tour : 8000,-
    Guitar Hero Aerosmith : 7000,-
    Stranglehold (Nincs könyv) . 3500,-
    Fight Night 3 : 3000,-
    MotoGP06 : 2000,-
    Minden játék PAL-os,jó állapotú.
    Posta mehet. CSERE NEM ÉRDEKEL!
  • AntiHero
    #1062
    Eladó:

    - Dead Rising (nem classic, hajszál karcos, de tökéletesen megy) - 4k
    - Saints Row 2 (karcmentes)- 7k
    - 1 használt Wireless Joy (xbox 360-hoz semmi baja) - 6k


    Csere: Cod WaW, BF BC, Halo Wars, Prince of Persia, Brother in Arms Hells Highway
  • Minstrel
    #1061
    Medal of Honor Airborne eladó vagy cserélhető

    4500 Ft

    Pécsen személyesen, vagy postán.