376
Mikor és hogy kezdődött hőn szeretett oldalunk története?
  • B0B0
    #1
    Én bevallom már sokszor gondolkoztam vajon hogy indult az SG. Biztos van itt ősfórumozó. Aki bármit tud az SG, mint honlap indulásáról, vagy a fórum-részleg indulásáról ossza meg mindenkivel!
  • donoki
    #2
    :C
    Jó kérdés!
    Ezt én is szeretném tudni :)
  • bertino
    #3
    +fav
  • Botond #4
    Régen SuperWarez volt az oldal,azt tudom,és azt is,hogy St tudna mesélni bővebben. :-) Sok minden változott az alatt a pár év alatt is,amióta én idejárok.
  • B0B0
    #5
    Na akkor már ketten éhezünk itt az információkért! :)
  • Mr_no_NaMe
    #6
    Engemis érdekelne +fav
  • Lacc
    #7
    Kattintgass végig a legrégebbi topikhoz, ott vannak a legősibb feljegyzések még az ősfórumozóktól akik valószínűleg egysejtűek voltak. Innen fejlődött ki a mai, modern fórumozó
  • QuippeR
    #8
    2002-ben már jártam ide, de akkor még nem fórumoztam. egyébként túl sok különbségre nem emlékszem. az mondjuk érdekelne, hogy miért dobták a supergamez nevet, ez az sg név egy kicsit értelmetlennek tűnhet azoknak, akik később kapcsolódtak be, és nem tudják mit takar.
  • Voltan
    #9
    LÁL!
  • B0B0
    #10
    Már próbáltam megtalálni a legrégebbi topicot, de nem sikerült
  • NeoMaN
    #11
    Én 2000 decembere ótas járok ide emlékeim szerint, de már akkor is ugyanilyen volt az oldal.
    Viszont sosem felejtem el, akkoriban nagyon ment a warez.
    Programok beszerzése-> 0Day FTP totyikok. Iszonyat pörgés volt, a warez még ingyé ment http alapon.
    extra, uw, stbstb.
    :)
  • lpmaskmancick
    #12
    engem is érdekelne,kb. 2 éve járok ide,de csak tavaly kezdtem el fórumozni
  • B0B0
    #13
    Na végre egy ős-benszülött! :) Te nemtudod mikor indult az SG? Vagy a legrégebbi topicot?
  • lpmaskmancick
    #14
    azok voltak a régi szép idők?
  • Cat 02 #15
    legrégebbi hír1zserűbb lenne
  • McGrady
    #16
    Általános eszmecsere 2000-es topikjai :)
  • akyyy
    #17
    sorry, aki lel korábbit ossza meg, thx
  • akyyy
    #18

    bannernak:D
  • Ch_Slater
    #19
    az impresszumban ott van:
    SG 1998-2006
  • NeoMaN
    #20
    cikk 99-ből:)

  • Ch_Slater
    #21
    höh, onnan indult a PC-s játékoknak leáldozott topik? abból a szavazásból? :D
  • Guer
    #22
    File Location Error.
    :(
  • akyyy
    #23
    régebben oylna jól müködött:( gumis topikok dúrvák voltak:D
  • Ch_Slater
    #24
    2000. október 18.
  • Cat 02 #25
    escape from MI :D:D:D
  • reménytelen
    #26
    Programok beszerzése részleg még ma is létezik, csak rejtve van.
  • lpmaskmancick
    #27
    jó régi Hardware Topik
  • B0B0
    #28
    Ez de durva! :)
  • cSuwwi
    #29
    egy kicsit általánosabb lett az oldal, a supergamez szóból mert erősen valami játékportálra lehet asszociálni
  • B0B0
    #30
    Megtaláltam, mikor jött be ez a dizájn!

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=963792006
  • Ch_Slater
    #31
    pl. mindig kiváncsi voltam, hogy mik lehettek az első hozzászólásaim (mondjuk 2001-2002 környékén). Elején még nem kellett regisztráltnak lenni a hozzászóláshoz. Ment a flém, hogy unreg ne pofázzon. És persze pofáztak... :D
  • PíszLávJuniti
    #32
    Az a topik most is megvan, csak a főoldalról nem elérhető :)
    Arra emlékszem amikor bevezették a logó használatát, utána jött később hogy hozzászóláshoz regisztrálni is kell. UBB kódok is csak nemrég kerültek bevezetésre.
  • Ch_Slater
    #33
    ha pl. megnézed azt a topikot, akkor ott látszik, hogy nem tudsz a nevekre kattintani (vagy csak egy e-mail cím van ott), mert csak hozzászólás előtt be kellett írni egy nicket. aki flémelni akart, minden hozzászóláshoz más nicket írhatott. aztán jött a kötelező reg...
  • akyyy
    #34
    én az én elkső hozzászolásomra akartam régebben rákeresni, vhol star trek környékén kell h legyen mert 2002be arrafel hajlottam főleg:)

    miért nem kerekedik valaki felü, fogalmaz meg pár kérdéssort, küldi el sg mailjére, ők meg kiteszik a főoldalra, hogy ''sg a kezdetekről: interjú Kővári Ádémmal!''
  • akyyy
    #35
    néhány ingyen forumnál most is igy van:) bár nem olyan rég az is átesett egy ksi változtatáson, szal ha ugy mond eltüntek a régi sg forum maradványai
  • B0B0
    #36
    Azt elég sok fórum kezdetén fel lehet fedezni (pl.:QUEEN)
  • reménytelen
    #37
    Ez egy ősreg karma:



    Mára már teljesen eltűnt, de régen még kellett az unreg flémelők elleni védelemhez.
  • RaZoK
    #38
    annyit tudok, hogy 1998-ban indult el a dolog..:Ð
  • ngcsnet
    #39
    " ISTENCSÁSZÁR 2000. júl. 25. 15:09 | Privát | Válasz | #37
    EGY RAKAT SZ*R A DIZÁJN!!!
    MI EZ BAZZEG DIZÁJNCENTER!!"

    :D
  • Davidus
    #40
    szjupörgémz!