36
  • xmen94
    #36
    Nagyon jo ez a mese majdnem meg van min d mecsbox ba.
  • nbj
    #35
    na beültem a hétvégén a 9 éves öcsémmel a moziba (hiába sosem növök fel, még mindig imádom ezeket a filmeket :) ) majdnem kiesett a székből a röhögéstől a gyerek egy kettő jeleneten :) és tegyük hozzá nekem is nagyon tetszett, az egész képi világ, a hangulat, szal sztem király
  • mama2
    #32
    Nekem meg van a játék változat. Nagyon cool. Már várom a filmet
  • mandm
    #31
    Hogy miért nem passzolt volna a történethez, ha a szem a lámpa lett volna? Hát ezért:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mivel a versenypályán csúfolták a McQueent, hogy neki csak matrica a lámpája. Na most, akkor a nézőben is felmerült volna, hogy hogyan lát ez az autó. Mivel a szem a szélvédő lett, ezért ezt a paradoxont feloldották a készítők. (Bár lámpa nélkül is elég jól ment a sötétben :) )
  • hypno
    #30
    Ha a gyerekeim majd egy héten keresztül minden nap ezt akarják látni, akor ez egy jó film. Ha a felénél átkapcsolnak a hót idióta Cartoon-Network-re, akkor szar.
  • schrank
    #29
    ha a porse a ribanc akkor a kigyúrt mácsó a hammer
  • Nyiri
    #28
    Ugat a jo edes.....
    Nem volt spoileres.
  • EmThor
    #27
    szép grafika, de semmi újat nem hozott..
  • Cheesy
    #26
    Így van! Fast And Furious for Kids! Ehhez csak gratulálni tudok, hülyítsük őket is.
  • winnie
    #25
    van egy olyan érzésem, hogy akkor még nem volt spoilerben.
  • irkab1rka
    #24
    "...és főleg, honnan tudom, hogy melyik tárgy nőnemű?!?"

    A kipuffogóról :)
  • akyyy
    #23
    spoilerbe irta, fölöslegesen ugacc
  • BiG G
    #22
    hangulatos, nekem nagyon bejött :)) én alapjában véve irtózok mindenféle CG-s filmtől, Toy Story és tsai-tól, max a Jégkorszak 1 tetszett, a 2 se volt valami nagy durranás...
    viszont ez aranyos, meg mondjuk én autóbuzi is vagyok :)))
  • wbtist
    #21
    Hozzászólás #4-#13. Csak nem vita volt?
  • Hoz_Hun
    #20
    ...és főleg, honnan tudom, hogy melyik tárgy nőnemű?!?
  • Béla bácsi
    #19
    A gép is ember.
  • winnie
    #18
    elég hülyén nézett voltna ki pár autó, de tuti, hogy ők is ezzel indítottak - node aki vezet az a szélvédőn keresztül lát rá a világra. (amúgy komolyan mindenki ennyire megszemélyesít tárgyakat?:) egy üvegnek hol a szeme. vagy egy ceruzának.)
  • Broafka
    #17
    engem is pontosan ez zavart már rögtön a legelején, hogy egy autónak nem a lámpa a szeme?
  • Puddingfalva
    #16
    Ha szerintetek rossz vagy csak elmegy akkor én ne nézzem meg??
  • Macc
    #13
    Pedig jo volt a film. Valoban a lampa az auto szeme, de legyunk mar kicsit nyitottabbak! Teljesen jol megoldottak...
  • vg
    #4
    Egyetértek!
  • Nyiri
    #3
    Mondjuk pont neked muszaj volt leloni ezt is. Ekkora egoista senkihazit meg soha nem lattam mint te. Eszrevehetned mar magad.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Még szép. :D De a film tényleg faja, pedig én már meg sem akartam nézni, mostanában nem komálom a pixar-t, de ez tényleg ultraprofi jó iparosmunka.
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    [spoiler]Hát M. Schumacher, mint a Ferrari hangja, egyáltalán nem izgatott fel...