268
  • CattiBrie
    #41
    hááát.. :)

    degut már láttam.. minden nap
    nem azért érdekel.. csak mert miért ne

    no meg ha valaki szeretne olyan édi degut, mint amilyen egy degu, hagy lássa, hogy is néz az ki :)


    télleg a deguk nem rágták le egymás farkáról a bojtot?
  • Nuki
    #42
    ejha! jó kérdés ez a bojt-rágcsálósti... szerintem nem tudom, majd ha lesznek képek, akkor teszek fel és meg tudod állapítani hogy történt e ilyesmi vagy sem ^.^
    szóval holnap lesz időm állatkákat fotózni, mert még fürdés, szoba illetve saját magam rendberakása jön aztán ki tudja mikor érek haza,
    rossz fényviszonyokkal viszont vakuzni nem szerenék a búrájukba, gondolom megérted :)
    (mert nem itt házban vannak hanem udvaron vagy kisházban évszaktól függöen)
  • CattiBrie
    #43
    hát.. na jó :)
  • React
    #44
    Huh én ettől úgy félek, olvastam anno -talán egy fórumon- hogy két kutya (lány) iszonyat jól elvoltak egymással, amíg az egyik nem fialt, és a másik irigységből, meg féltékenységből megette a kicsinyeit.... :(((((((

    Van mamáéknál (szomszédba) 1 németjuhász (örökbefogadtuk), és van egy kis csöppnyi mopszunk, és nagyon jól megvannak még, csak félek, hogy 1szer kell, hogy elszálljon az agya a németjuhászunknak, és akkor ... :/
  • React
    #45
    Bocsi, az offért de még valamit kérdeznék: Szerintetek érdemes "az én kutyám" címmel topikot nyitni, mer láttam, hogy van "az én macskám" meg minden, de kutyás topic, amibe írnak is alig van...
  • CattiBrie
    #46
    biszekszuális kutya?

    "Cartmen, neked meleg a kutyád!" :D
  • CattiBrie
    #47
    1. sztem már van - de nem tom
    2. ez is ilyen mindenféle kisállat topig lett - szerintem
  • React
    #48
    1.Nincs, rákerestem!

    2.Ezér kérdeztem, hogy ide gyakorlatilag minden jöhet ami állatokkal van, vagy kizárólagosan állatokat keresünk gazdiknak :)
  • React
    #49
    Hát nem tom, de lehet pár hónapig nem alszok, ha ilyen látványra megyek ki a kertbe, gyengébb idegzetűek miatt direkt nem elemeztem :/
  • CattiBrie
    #50
    szerintem kutyák nem eszik egymás kölkét, sztem hülyeség.. ez inkább rágcsálókra igaz pl hörcsög

    szerintem ha ebbe a topikban csak álltoknak keresünk gazdit, akkor baromira nem fog pörögni.. de nem én hoztam létre a topikot
  • Nuki
    #51
    gyönyörű idő, esőfelhők mindenütt, vagy kisüt a nap két percre...
    #45: keress rá hogy "kutya" ha nem találsz ilyen totyikot, akkor nyiss csak, mert a sok ember úgyis le fog újregezni meg lámázni ;D újat nem érdemes azért nyitni mert úgyis bezárják.
    #46: meleg kutya, loál :D szerintem a valóságban nincs ilyen.
    #48-2. eredetileg igen, de témától eltérhetünk egy kicsit ;)
    szerintem kutyák nem eszik meg egymást, csak akkor ha nagyon éhesek, talán még féltékenységből sem, ők nem pór emberek, őket nem hajtják ilyen célok.
  • Nuki
    #52
    fórumkereső fölül, beírod hogy "kutya" kidob legalább 5-7 témát amik közül jó pár helyen fel tehetnéd a kérdésed, de elég csak egy helyen.
    a témába írassuk be a hasonló témák (kutyák,macskák)-al foglalkozók címét, és akkor ha valami kell oda írkáljanak :)
  • Gfreiter
    #53
    Nincs ilyen topik, szerintem nyugodtan nyisd meg.
  • Nuki
    #54
    de ne arra mennyen hogy nincs ilyen, haen valamijen kutyásba... úgyis be fogják zárni...
  • React
    #55
    Az en macskam (2064 üzenet) - 2003. 06. 28. 01:07

    Macsekok (65 üzenet) - 2002. 05. 05. 21:00
    Cicák, macskák, aranyos kis joszágok, büdös kis dögök :)

    az a vicces, hogy mint látjátok macskából van több is...

    Csak gondoltam megkérdezem, hogy ki mit szól hozzá :)
  • React
    #56
    de mondom hagyjuk ezt a témát, inkább keressünk gazdikat állatkáknak :)
  • Nuki
    #57
    azaz, talán találunk is :]
    valakinek a témába ki kéne dobnia az éppen aktuális dolgokat ^^
  • Gfreiter
    #58
    Pl kéne linkeket bezúzni állatmenhelyek weboldalaihoz. Asszem mindjárt nekilátok (csak előbb installálom magam. Én sem tom miért keltem ilyenm korán... )
  • Gfreiter
    #59
    Kutyákból sosem elég. Sztem mehet, ha törlik, akkor na bumm. Megmondod, hogy nem volt ilyen topik, "oszt jóvan".
  • CattiBrie
    #60
    gyűjts össze héhány érdekes/fontos/hasznos linket.. és ha megvan, és ha igénylitek, akkor csinálok fejlécet a topiknak :)
  • cenobite
    #61
    Bull típusú terrierek mentésével foglalkozó fórum, sok gazdira váró kutyával:

    Amstaff-hungary - Segítsünk rajtuk!
  • Nuki
    #62
    a sok 'itt jártam zárás előtt' úgyse hiszi el hogy szerinted van külömbség közte, esetleg büntipont.... hát
  • CattiBrie
    #63
    lol!!! "alig" van kutyás topik!!!


    Kutyaetetés (17 üzenet) - 2006. 02. 23. 00:20
    Te hogy csinálod?


    Kutya, macsak riasztás (21 üzenet) - 2005. 10. 09. 10:53
    Virágoskert védelem


    Kutyatartás (44 üzenet) - 2004. 08. 15. 10:11
    Tippek trükkök...


    Gördeszkás kutya (16 üzenet) - 2004. 04. 17. 20:41
    Tyson keni a témát


    kutya (190 üzenet) - 2004. 04. 17. 19:40
    milyen fajta kutya?


    Adolf nevű kutya kálváriája (12 üzenet) - 2003. 10. 14. 19:00
    Nagyon arghhh


    legszebb kutya a világon (215 üzenet) - 2002. 11. 15. 17:52
    na kinek mi jön be ?


    Mi legyen a kutyám nbeve? (112 üzenet) - 2001. 03. 26. 22:10
    Vauu


    Pitbull-avagy a szerény kutya (116 üzenet) - 2000. 08. 17. 00:04
    Pitbull-avagy a szerény kutya


    Kutya (15 üzenet) - 2000. 07. 26. 03:30
    Milyen ez a kutya ?
  • React
    #64
    sok van jah, de nézd meg alig írtak a felébe... az sg-n a kutyák nem vmi népszerűek :)
  • CattiBrie
    #65
    de ha ott van, akkor nem kell újat nyitni
  • Gfreiter
    #66
    Köszi, tündér vagy :)
    Nem vagyok nagy mágus, azt sem tudom, hogy kell bannert készíteni, úgyhogy mndent köszönök. Ebben a topikabn legyen mindenki házigazda, és minden segítséget megköszönök :)
  • Nuki
    #67
    igényeljük ^.^
  • Gfreiter
    #68
    Na akkor néhány link első lépésben:
    Allatok.info
    Elek-Agh
    Zoldmagazin
    Zalaegerszeg allatmenhely
    Allatmenhely.lap.huAllatmenhely.freewebCsizmaskandurEgri menhelyAllatorvos.linkcenterZug.hu
  • Gfreiter
    #69
    Fene, a végén elfelejtettem enter-t nyomogatni :(
    Az uccsó sorban 6 különböző oldal link van. Bocsi, kijöttem már a gyakorlatból.
  • Nuki
    #70
    észre lehet venni :)
  • Grenzjager
    #71
  • Gfreiter
    #72
    A vidéki menhelyekre is gondoltam. Ollé :)
  • Gfreiter
    #73
    Bon jour, kedves Kajmán barátom
  • Grenzjager
    #74
    GútenTág édes ecsém!

    nagyfaternek nem kell kutya, de kéri vagy nem, nem kap mást...:)
    attól fél, hogy nagyon az emberhez nő és az elöző kutyu is..... a többit sejted.
    de lassan ostromlom a várat.... "Képzeld betörtek a ...-hez,..ja és ott sem volt kutya..." és hasonló módzserekkel...
  • Nuki
    #75
    guuut taktika ::)
  • Gfreiter
    #76
    Nagyon helyes. Lehet válogatni :) Nagyszüleimnek is menhelyről kerestem kutyust. Fogtam őket, és elvittem egy menhelyre.

    Ja, van egy Csömöri menhely is, de nem találom a lapját, pedig valahol egyszer felleltem. Aranyos kutyusok voltak ott is. Kutya nélkül nem ember az ember. mond meg ezt Nagypapinak.
  • Gfreiter
    #77
    Mióta meghalt a kutyusunk, azóta üres, kihalt és komor a lakás. Sajnos senki nincs itthon egész nap, ezért nem akaruk ide (az 50 m2-es panelba) kutyust, hogy aztán itthon üljön bezárva egyedül.
  • CattiBrie
    #78
    vazee

    azért ez a zug.hu nem kéne, mert nagyon gáz
  • CattiBrie
    #79
    vagy jó, a főoldala még oké, de az a link, amit benyomtál az durva :(:(
  • Gfreiter
    #80
    Pedig direkt nyomtam be pont azt. Nem árt tisztában lenni az ilyen dolgokkal is.