356
Penumbra Overture
  • komorai
    #41
    Hát lehet hogy ciki de én már ott elekadtam hogy felbóvettem a törött kulcs két darabját meg a fém rudat és kész vége...
    Segítsen valaki légyszi
  • komorai
    #42
    Sorry már megoldottam nem láttam a fától az erdőt... :-))
  • grebber
    #43
    Hát marhára elakadtam két törött kulcsdarab megvan azt onnan semerre nemtok menni :(
  • 4NDR3W DA KING
    #44
    hi all. en elakadtam az egyik resznel ahol a gazcsovek ki vannak lyukadva es a ket hordot oda is tolom meg minden de az agybetettel nemtom mit kell csinalni
  • 4NDR3W DA KING
    #45
    segitsetek plz
  • strebacom
    #46
    Na végre magyarul:Magyarul
  • magyarvok
    #47
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ágybetét mögött vannak csövek, melyekkel el lehet zárni a gázt :)
  • grebber
    #48
    #43-ban is tudnál segíteni?
  • magyarvok
    #49
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik sarokban a ládán van 1 vasród. Azt vedd fel. A folyosó végén az ajtót ki lehet vele feszíteni.
  • magyarvok
    #50
    Olyat kérdezek, aki végigvitte:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg az a vége, hogy bemegyek 1 szobába és bekábulok? Pl dinamitot nem is kell használni? Mert ez elég gyenge befejezés (ha ez az).
  • link78
    #51
    Na végigvittem, de ami a végén történik a nevetséges. Szerintem ez inkább egy demo mint teljes játék. Amit az is alátámassz, hogy a képek között olyan szörny is van, aminek híre-hamvát sem találtam végig. Ha jól belehúz az ember 10-15 perc alatt végig, lehet nyomni. De értelme a végére még annyi sincs mint egy X-akták filmnek. Ez inkább egy ügyes reklám a későbbi fizetős teljes játék beharangozására. Amit egyébként nagyon ügyesen megcsináltak.
  • magyarvok
    #52
    természetesen még dolgoznak rajta, csak kiadták, hogy szórakozzunk.
    És őszintén több órás játékot vártál?
    Ezt ők otthon, a saját gépeiken, saját szabadidejükben csinálták!
  • lalakov
    #53
    A dinamitot használhattad volna, mert 4 kinyírja a 2. szörnyikét. (de persze lehet, hogy később jól jön majd, ha egyszer elkészül a teljes játék)
  • septoxe
    #54
    tekerd el a csapokat a folyosó végén a dobozok mőgött!!
  • grebber
    #55
    Penumbra: Overture
  • zsanet
    #56
    penumbra
  • grebber
    #57
    Penumbra - Overture részletek

    Barny, 19:20 - PC - Játék: Kaland

    Meglehetősen gyorsan lelt kiadóra a szorgos svéd, amatőr játékfejlesztők kezei közül világhódító útra induló engine demó folytatása. A Lexicon Entertainment gondozásában jelenik majd meg az epizódalapokra helyezett horror-kalandjáték első része, melyet 2007 első negyedévétől lehet megvásárolni, 20 eurós áron.


    Soha nem látott apánk invitál Gröndlandra, majd egy hóvihar kellős közepében találjuk magunkat. Miután főhősünk, Philip menedéket keres egy föld alatti épületben, gyorsan egy rakás küblivel találja magát szemben. Utóbbiak meg vannak győződve, hogy az emberek belülről marcipánkockákkal vannak kitömve, így roppant finom csemegének vélnek minket. A fejlesztők szándékai szerint bár lehetőség lesz harcra, az roppant alárendelt szerepet fog játszani a Penumbraban. Időnk nagy részét a kalandozás, illetve a borzongás fogja kitölteni.

    info: Hardwired
  • grebber
    #58
    Penumbra: Overture fizikai effektek videó
  • grebber
    #59
    Penumbra: Overture - Demo (Német nyelvű)
  • grebber
    #60
    Na végig is toltam a demót nagyon rövid volt :(
    Angol nyelvű az egész :D

    Szép és marha frankó várom a fullt!
  • Seth
    #61
    Na én csak most figyeltem fel erre a játékra a demó révén, eddíg nem is hallottam róla. Marhajó hangulata van, várom a teljest. De remélem a logikai,kutakodós,interaktív részek lesznek benne többségben és nem a gyilok
  • grebber
    #62
    Overture aranyon van!!! Hamarosan itt a full!
  • Seth
    #63
    juhé, várom nagyon
  • SötétBarom
    #64
    Frankó voltez a demo.. Full kintvan már? Csak azér mondom, me amikor kilépek közli hogy buy now, and continue...
  • strebacom
    #65
    Nekem valamiért kilép, és valami hibaüzenetet akar küldeni!!!
    Miért??
  • Hellsing47
    #66
    Penumbra Overture-PROCYON
  • Kaslerka #67
    Magyarítás mikor les hozzá?
  • AntiHero
    #68
    Lehet tölteni a W-kezdőbetűs oldalról.
    Minyár lejön. Képeket kaptok hamarosan. Még ma
  • AntiHero
    #69
    Na jó túl fárad vagyok ehez:D
    Amikor az alagútba hirtelen elszalad egy pók előttem úgy megíjedtem majdnem sikítottam:D
    Persze fülhalgató volt rajta jobban hallatszanak így a hangok. 1 biztos iszonyat parás egy játék.
  • Sliders
    #70
    ez FPS, vagy valami kaland játék... az összes videót szinte megnéztem, de fegyver az sehol sincs a csóka kezében.. itt mi a lényeg? :)
  • Zomil
    #71
    én még a demoval toltam:) és tényleg nem sok fegyver van benne mert nem az a lényeg,de van benne én ugy emléxem
  • Hellsing47
    #72
    horror-kaland
    leginkáb a call of cthulhu-hoz hasonlitanám
  • ronhaven
    #73
    "fegyver az sehol sincs a csóka kezében.. itt mi a lényeg?"

    ez jo
  • Seth
    #74
    ott én is paráztam, hogy majd vmelyik fordulóban nekemugrik,biztonság kedvéért még az ott található létrát is magammal hurcolásztam az alagutakba ,ha rámtámad gondoltam majd kordonnak jó lesz :D
  • AntiHero
    #75
    LOL.- Amugy hiába álítom be nekem nem fut teljes képernyőn
    Nektek megy teljes képernyőn?
  • Seth
    #76
    nekem semmi gond, teljes képernyőn megy
  • #77
    Nekem ilyet ír ki:


    Radeon 9800 SE-m van.
  • Seth
    #78
    nemtom milyen shader modell kell a játéknak, de a te videókarid azt ezek szerint nem támogatja ( talán 2-es )
  • AntiHero
    #79

    Ezt hogy nyírjam ki?
  • Seth
    #80
    én inkább hanyagoltam a kutyust, bújkálni kell,nincs mese. MAx csalogathatod kajával (mármint nem feléd hanem az ellentétes irányba:D )