13
  • Komolytalan
    #13
    Nem T-online programozók csinálják, hanem azok akik eddig is csinálták. Azok meg maradnak ugyanolyan bénák mint amilyenek eddig voltak. Lehet hogy azért jelentették be a 930ezer reget, mert 1 milliót már nem fog bírni az oldal? (Nem mintha 930ezret bírna:-P)
  • Komolytalan
    #12
    Szerintem nem a csík húzza a repülőt. Ha egy böngésző valamennyire elterjedt (IE, Opera az), akkor azon is kell működnie és kész.
  • pbanfa
    #11
    "A T-Online közleménye szerint a végrehajtott fejlesztéseknek köszönhetően az iWiW rendszere stabilizálódott..." - ekkora hazugságot le mernek irni???? Már az sem működik, ami eddig működött. Minden hibát egy bizonyos wiwid modulra fognak. Az az érdekes, hogy a t-online-nak van egy csomó jól fizetett programozója, akik még mindig nem voltak képesek stabilizálni ezt a bizonyos modult? Szerintem messze nem erről van szó!!! A programozók azzal vannak megbízva, hogy olyan felületeken dolgozzanak, amin a magenta nagyúr reklámot tud elhelyezni. A többi (mi felhasználók) meg kit érdekel???

    Azért most sem kellett csalódnom a t-online-ban és ezt most NE pozitív véleménynek vegyétek!!!!!!!
  • HuHa
    #10
    ©2003-2006 MySpace.com. All Rights Reserved.

    Ebből gondoltam, nem olvastam a myspace történetéről. Operát használok amúgy, és a ma megjelent 9-es már jól viszi.
  • lyzu
    #9
    a wiw meg az iwiw ugyanaz, a wiw lett később átnevezve iwiwre
  • YLi
    #8
    Az iwiw-et kifogástalanul a FF jeleníti meg min. 1024x768-as felbontásban. Akinek nem tetszik, az megérdemli!
  • ebertek
    #7
    MySpace 1999 áprilisában, WiW pedig 2002 áprilisában indult. De a MySpace azért nem pont olyan, mint az iWiW....
  • ebertek
    #6
    Azt inkább a Microsoftnak kéne megoldania....

    Szabvány kódtól behasal az IE. Ne az iWiW kedvéért rakjál fel FF-ot, vagy Opera-t, hanem magad, és a webfejlesztők öröméért :)
  • HuHa
    #5
    Ha jól tudom wiw már előbb volt, FF-et meg nem fogok használni iwiw kedvéért, azért vannak ott fejlesztők, hogy megoldják a böngészőkompatibilitást.
  • szucsitg
    #4
    nagyjából működik az oldal... de a megjelenítéssel opera alatt vannak zűrök... használj firefoxot!
  • csakletoltok
    #3
    Egy dolgot ne felejtsetek: nem az iwiw sz.rta a spanyolviaszt, nem ők találták ki az alapöltetet, mert ez már létezett, lást myspace.com ... nemtom miért van mindenki elszállva, hogy mekkora ötlet ez :-S
  • HuHa
    #2
    És napról napra használhatatlanabb, akárhogy is mondják stabilizálódott. Ezt az oldalt az első karaktertől kezdve újra kellene írni. Egy textbox kitöltésébe lehasal a szerver néha, tökéletesen meg sosem tud megjelenni, mindig manuálisan kell stoppolni valami kósza requestet. Ami eddig működött, már az sem működik, ami eddig nem működött, az egyre inkább úgy tűnik soha nem is fog. Pedig egy kíváló alapötlettel rendelkező oldal.
  • Tinman #1
    "Egyél sz@rt! Sok millárd légy nem tévedhet!"