25
X Operations is a tiny 1st-person tactical shooter
  • Cat 02 #25
    Én csak utolsót meg elsőt próbáltam csinálni, multiban jó :D
  • Aquir
    #24
    pár hete egy két pályát újravittem
  • Cat 02 #23
    RIP ? best game game pedig :D
  • Aquir
    #22
    ahol vagyok nincs internet, meg most vizsgaidőszak van:)
  • Cat 02 #21
    ? :D nem jáccotok ?
  • Cat 02 #20
    huhh majdenm olyan votlam ma mint egy Japán :D Inernatioal volt a szerver neve és nem lagzot :D volt olyan si hogy én öltem meg az egész tímet xD
  • Aquir
    #19
    igen, megvolt :) elsőt rá kell dobni szembe az elválasztófalra, hogy mandínerrel a csávó elé érkezzen aki épp jön bloldalt, közbe rögtön arrafelé futok, de azért távol a gránáttól. Aztán felszedem a fegyverét, gyors oldalmozgásokkal (hogy épp lássam őket, eldobom rájuk a maradék gránátot, szerencsésebb esetben nekem azok után maradt 1 vagy 2 ember, azokat lelőttem. De van egy olyan ember akibe mintha hiába lőnék sokat, nem nagyon érzi :) azt a gránáttal szeretem jobban elintézni

    na megyek, cső :)
  • Cat 02 #18
    akkor már nem sokáig :D utcsó pálYtá meg tudta csinálni ??? 4 grántod van aszem össz esne egy suilban
  • Aquir
    #17
    Szeged, TIK (Tanulmányi Információs Központ) 8-tól 20-ig ingyen gyors net van itt nekünk :)
  • Cat 02 #16
    akkor honnan írsz ? D:
  • Aquir
    #15
    én is multiznék csak másik városba vagyok egyetemen, és itt meg nincs net :)
  • Cat 02 #14
    én csak multizok ;)
  • Aquir
    #13
    meg a civileket szeretem, ha fegyver van a kezedbe, felteszik a kezüket, távolról megpróbálom egyiket másikat kilőni, ezek meg feltett kézzel elkezdenek oldalra futkosni. :) Olyan gyámoltalannak tűnnek amikor feltett kézzel elfutkosnak a lövedékek elől :D

    meg a másik, amikor van pl az mbase-nél egy segítőm, az egy ilyen birka agyú fabábú :D jön jön utánam, amikor meg egyszer oldalaztam egy falnál hogy meglássam van e ott valaki, besétál az ellenség elé az meg engem kapnak fejbe :D
  • Cat 02 #12
    fura hogy lősz és láccik ahogy megy a golyo és rég arréb ugranak :S :D
  • Aquir
    #11
    meg az karaj amikor meglátok távol valakit aki előjön azt egyből fejest lő azt asse látom mi van :D Bár azért ritka az ilyen. Legtöbbször ha meglátnak lőnek, meg futnak kicsit oldalra, de ha eltűnsz előlük megint elkezdenek körbe forogni :)
  • Cat 02 #10
    eléggé jön egy gránát az bb :D de sztem jó (97 ben vazze jó vót ez)
  • Aquir
    #9
    pár megás béna CS. Így tudnék fogalmazni :)

    De elég jó, csak mintha kicsit lassú lenne a futás :)
  • kalvi
    #8
    Ja igen azt nem is mondtam, hogy "portable" a játék. Nem kell installálni.
  • Cat 02 #7
    figy installálni se kell :D
    de rohadt jó
  • kalvi
    #6
    Szerintem ez annak jó aki leül és akar 10 percet ölni és kész. Nekem mondjuk ezért extra: kibontva 8.5 Mb.
  • armageddon666
    #5
    brutál...... hát... HL1 szebb volt... mondjuk az volt asszem 100MB :D ha már ingyenes FPS akkor America's Army... (nem birom amcsikat de a játék nem roszz. bár már az sem olyan szép mai szemmel.)
  • kalvi
    #4
    Elég egyszerű, de igen. Indítás után egyből láthatod a "szobákat". Itt gyárthatsz te is.
  • Cat 02 #3
    vazze ez de cool x]
  • PíszLávJuniti
    #2
    Háát :Dd
    Méretéhez képest még jó is, viszont kérdés napjainkban mennyire állja meg a helyét. Hivatalos szerver van?
  • kalvi
    #1
    "X Operations is a tiny 1st-person tactical shooter"
    Szevasztok!
    A napokban talaltam rá erre az FPS-re és gondoltam megosztom veletek.
    Ez egy japán játék, de ezen az orosz site -on (!) talaltok jó leírást róla: http://xoperations.narod.ru/index_en.html.
    Ami nagyszerű az az, hogy van multipayer válltozat is (!!). És 4mega.
    A multipayer : http://www.vector.co.jp/download/file/win95/game/fh401368.html 3,85Mb
    Single : http://www.vector.co.jp/download/file/win95/game/ff398987.html 4,8Mb

    Persze ne számítsatok állat grafikára, de játékmenet az ellenfeleknek köszönhetően elg jó. Amennyire lehet még realisztikus is. Egy lövés a fejbe és már a hátadon fekszel. Hoppá szervert is tudsz csinálni. AZt ugy kell, hogy kétszer indítod a játékot egyszer mind szerver és egyszer mint aki csatlakozni akar.
    Na Pá
    http://xoperations.narod.ru/screenshots/ss05.jpg