59
Pro Cycling Manager 2006
  • joe14
    #1
    Infó
  • passatgt
    #2
    Tom nem a grafika a lényeg,de azért egy normális biciklit csinálhattak volna
  • Grusi
    #3
    Szerintem egész kellemes a grafikája, legalábbis az előző részekhez képest.
  • passatgt
    #4
    Jó de itt nincs a keréken gumi
  • F1re
    #5
    kepet nezve 1et ertek oldalrol ojan a kerek mint 1 papir lap :D
  • Grusi
    #6
    Játszottam az előző részekkel, és ha szereted a kerképársportot, garantálom, hogy nem fogsz fennakadni ezen :)
  • Czdano
    #7
    lol téleg :D
  • Peeetike
    #8
    Ha valakit komolyabban érdekelne a játék akkor látogassa meg a cyclingmanager.dox.hu oldalt!Ahol a legtöbb kérdésetekre választ kaptok ezenkivül hasznos infok,hírek és letöltések várnak rátok!
  • uhu
    #9
    Valaki segítsen mert nem indul a Pcm2006!!!Ha valakinek már megy légyszi segítsen!!!
  • Prazlee
    #10
    nekem sem indul, azt irja ki, hogy tegyem be az eredeti lemezt, közben boltban vásárolt játékom van! ...és bennvan a lemez! help plíz!!!
  • Etelkozi Vata
    #11
    Elsőre valszeg be kell ütnöd a star force kódot.
  • Skylime
    #12
    Mennyibe kerül a játék?
  • Etelkozi Vata
    #13
    Én, mivel most ugye gyenge a forint, kb. 12.000-ért vettem, neten.
  • Skylime
    #14
    Köszi, Akkor inkább előbb megvárom mig lesz vmi feltört változat, ha bejön megveszem:)
  • adsa
    #15
    És honnan lehet megkapni a kódot?
  • Etelkozi Vata
    #16
    Most, hogy nekem megvan az eredeti, már tudom, hogy nincs kód. Beteszed a lemezt,a starforce leellenőrzi, aztán már mehet is.
  • Shevchenko
    #17
    Sziasztok.Valaki tudna adni 1 linket a Crack-ról mert elvileg már van.Köszi
  • andris7
    #18
    nekem az 1,5ös pecstől ment ;)
  • Skylime
    #19
    a 2006?
  • andris7
    #20
    bocs igazad van, most nézem hogy nekem a sima PCM van meg
  • mourinho
    #21
    Sziasztok.

    Én letöltöttem a játékot egy internetes oldalról fel is raktam, de amikor indítanám az ikonján keresztül kéri a Disc Keyt/CD Keyt.

    Valaki tudna adni egyet? Vagy ilyenkor mi a teenedő? PLS HELP
  • kalimpa
    #22
    cyclingmanager.dox.hu

    fórumban olvasgassatok.

    Nekem megy, én is onnan szedtem az okosságot.
  • Etelkozi Vata
    #23
    Én csak egyszerűen betettem a lemezt, installáltam, aztán elindítottam. A starforce leellenőrizte a lemezt, aztán már ment is.
    igaz, nekem eredeti van! :)
  • kalimpa
    #24
    Úgy könnyű! :)
  • mourinho
    #25
    Hello!


    Mennyiért vetted és hogyan??

    Egyébként te pes5-özöl isd online-ban nem??
  • Etelkozi Vata
    #26
    már nem nagyon pesezem, mióta megvan a pcm2006.

    egy internetes oldalon rendeltem meg, 3 nap alatt megjött. a gyenge forint árfolyam miatt olyan 12000 körül van most.
  • mourinho
    #27
    Aha. és melyik internetes oldal volt az?
  • Etelkozi Vata
    #28
    freereord shop
  • Etelkozi Vata
    #29
    nem sok hely van, ahol magyarországra is szállítanak de ők igen. nekem 3 nap alatt megjött a cucc, tehát azt kell mondjam, megbízható.
  • Etelkozi Vata
    #30
    egyébként a pcm2006 brutál jó, már van egy peccs is hozzá, de anélkül is játszható volt, még a karrier is, szóval a cyanide most nagyot alkotott. ez a korábbi verziókra nem volt igaz, a pcm2005-el például szinte egyáltalán nem játszottam, mert még az utolsó pecs után is számomra a karrier játszhatatlan volt.
    az idei verzió előtt le a kalappal, nagyon jó.
  • mourinho
    #31
    Nah most már nekem is indul. nem vettem meg az eredetit csak a cyclingmanager.dox.hu -n lévő infók szerint sikerült.


    Tegnap este játszottam vele nagyon tetszik nekem is.
  • Shotogan
    #32
    Hali!
    Te honnan töltötted le?mert nekem a bin-es verzió van meg és azzal biztos h nem megy.sz'al lécc egy oldalcímet ha tudná adni mert már nagyon érdekel a játék
  • mourinho
    #33
    nekem is bin-es volt először és ahonnan máskor letöltöttem az számomra ingyen volt mert van egy ismerősöm de az nem publikus tehát azt nem adhatom itt meg.
  • morfeusss
    #34
    Vki akinek nem eredetiben van meg és sikerült elindítania az vegyen fel msn-re: [email protected]
  • mourinho
    #35
    nekem sikerült. ha te akarod a játékot vegyél fel te. [email protected]
  • morfeusss
    #36
    felvettelek
  • Djemba
    #37
    Valaki adjon egy linket ahonnana letudom tölteni de ha nem lehet belinekelni a forumba akkor a icemankimivcitromail.hu küldje el valaki
  • Peloton
    #38
    Karrierben, hogy álltok???
  • Djemba
    #39
    végignyomtam
  • Shotogan
    #40
    nekem csak tegnap indult el,ma kezdtem a Discoveryvel de csalódtam mert Armstrong nélkül harmatgyengék sajnos.az időfutamot idén nagyon jól megcsinálták!
    lehet h inkább a CSC-vel állok neki, az előbb egy hegyi szakaszon 3 és fél percet vertem Basso-val a mezőnyre :P
    egy karrier hány évet takar?