14
Coffee Break
  • PSone
    #14
    Hali! a Coffe Break-hez van magyarosítás ??

    nálatok is megfagy ha kiakartok belőle lépni, ez mitől lehet?
  • Gerbill
    #13
    Ahogy látom nem a legnépszerűbb játék, de remélem valaki tud segíteni. Ott tatok hogy kikéne cserélni Johny(gondolom a sajátom) mappáját, és nem tudom kicselezni a kopasz férfit. Valaki leírná hogy hogy kell?
  • eomer
    #12
    John szekrényéből vedd ki a hálóinget és add oda Jennifernek, aztán beszéld le vele, hogy ha Greg telefonál, engedje meg, h használd a telefon recepciót.
  • Sammby
    #11
    Hali! Valaki tudja hogyan kell lehallgatni Greg telefonját a játékban?
    Sehogy se tudom megcsinálni...
  • sapkafej
    #10
    Egész jó a gém, meg is hozta a kedvemet egy kis Sims-hez.
  • artschi
    #9
    akkor ezentúl örökké ezzel kell játszanod, ha nem akarod lekapcsolni a géped
  • Sephi
    #8
    En elvagyok vele. Az egyetlen bajom az hogy aszem masfel eve nem fagyott le semmitol a gepem de ebbol nem lehet kilepni.
  • Kanál
    #7
    jah nagyon gany :c
  • jointeer
    #6
    iszonyú gyenge, egyáltalán nem kötött le :-c
  • Gerbill
    #5
    Ez kicsit olyannak tűnik mint a pokoli szomszédok, csak full 3D-ben. Szerintem nem valami nagy játék, de azért lehet hogy ki próbálom majd valamikor
  • Vlala #4
    Ki vagy rúgva! című budget game volt hasonló, abban a főszereplővel közölték, hogy elbocsátják, és ezért odatett egy kicsit a cégnek, az utolsó napján.
  • deep
    #3
    Hamár munkahelyi játék, lehetett volna 2D-s, hogy a wörksztésönökön is elinduljon:DD
  • Serpa
    #2
    már vártam ki nyit eme remek játéknak topicot.

    nézegettem a képeket, de elég egyhangúnak tűnik a játék.
  • Sephi
    #1
    Na kerem alasan. Tehat vegre valahara ilyen jatek is letezik ahol kielhetjuk a munkahelyi perverz hajlamainkat ugy hogy senkit nem zavar :D

    A jatek arrol szol hogy meg van adva egy bizonyos munkahelyi legkor es mi azokat a dolgokat kell ugyesen csinaljuk amik a valo eletben illegalisak vagy amitol a kirugas veszelye fenyeget.

    Coffe Break SHOTS


    Varom a velemenyeket :D