21
  • donoki
    #21
    szerintem yo!
  • torokandras
    #20
    Ha nem tudok elaludni,elkezdem nézni ezt a filmet..iszonyat rossz..semmi ötlet,fordulat,kreativitás,izgalom nincs benne..egyszerűen egy nagy nulla!!
  • HuAn82
    #19
    Nagyon faxa film volt!
  • mittu
    #18
    mert a tomb rejdert minek nézi az ember? dzsoli csöcsei miatt...:)
  • Szeszmester
    #17
    A Fülke ;)
  • pero
    #16
    Szerintem ez is csak egy olyan nagy baki film mint a másik telefonos (a neve most nem jut eszembe)!
  • 5i
    #15
    SZámomra hatalmas csalódás ez a film (is). Ez az átkozott remake-láz teljesen megörjít. Inkább nézek vmi jó francia filmet (ami legalább egyedi), mint egy ilyet vagy Viasztesteket.
  • Szeszmester
    #14
    Szerintem annyira nem jó ez a csaj. Sőt, a képeken egyik sem az. A színészi tehetségük meg kimerül abban, hogy rémülten belenéznek a kamerába.
    Ezt a filmet érdemes kihagyni. Kifejezetten hátránytalan.
  • winnie
    #13
    az előzetes lelövi az egyetlen poént a filmből.
  • oszi1113
    #12
    Hm... nem tudom mitévő legyek! Bedöljek a marketingnek, tennap láttam a TV-s bemutatóját, vagy hallgasak az itt leírtakra - fenti-lenti - , de végül is van hely a gépemen, ha meglesz a Silent Hill, akkor lehet utána ebbe is belekostolok!
    A legjobb horror még mindég a Halloween 1 része!!!
  • Hegyikecske
    #11
    na én má az előzetesén megijedtem :DD A házból hívja vki?
    Amúgy nemfogom megnézni se, mer nemszeretem a horrorfilmeket
  • antikommunista2
    #10
    :D
  • wbtist
    #9
    Én nem estem hasra a filmtől. :(

    De a csajszi az tényleg fincsi...
  • Cvd
    #8
    A csaj mellett mégegy érvet tudnék felhozni a végignézése mellett: a házat. Valami hihetetlenül gyönyörű és hangulatos a legutolsó részletéig.
  • deathvir
    #7
    Most úgy őszintén én csak a csaj miatt néztem végig ,ha 1 kicsivel is rondább 10 percnél tovább nem nézem mer a vége felé már így is szenvedtem :D
  • grebber
    #6
    Semmi baj nem volt a filmmel jó volt!
  • startmenu
    #5
    Na, végre másnak is tetszik a Sikoly. Eddig sokan csak alázták...
  • Pintyőke
    #4
    Ha valaki latott mar TV-ben B kategorias szar filmet, akkor ezen a filmen tuti elborzadna. Ezt meg egy Lisa fele faszsag is tulszarnyalja. Tortenet menete nulla, az egesz egy nagy kalap sz@r. Meg szerencse, hogy VIP-es mozijegyem volt...
  • winnie
    #3
    mondjuk mentségére szóljon, hogy az eredeti sem nagy eresztés:)
  • winnie
    #2
    szerintem hangulatos kis film volt - azt simán elérte, hogy másfél órára lekötött. ha valaki a film vége miatt néz egy filmet, akkor az utálni fogja - ha azért, hogy közben szórakozzon, akkor már nem biztos, hogy lesz gondja. (mindenesetre a női nem képviselőinek zöme folyamatos bújással fogja meghálálni a filmet:)
  • deathvir
    #1
    Annyira szar ,hogy az már borsztó ,senki se nézze meg!!!!!!