44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #5555
    re!
  • Jeff Gordon
    #5554
    hy!
  • Freedom88
    #5553
    re! sziasztok!
  • Jeff Gordon
    #5552
  • Jeff Gordon
    #5551
    na mentünk ma egy versenyt Briannel: ime néhány kép: Heidfeld (Brian), Raikonnen (Jeff)

    az elsö kanyarban:



    a sikánban:



    még a felvezetö körön:



    nagyon közel:



    és az elözés:



    Race Winner: Jeff Gordon (#3 McLaren Mercedes)
    thx for Brian, and Adi:D
  • antijuve
    #5550
    sztem nem megyek,nem férne bele az időmbe:(
  • Freedom88
    #5549
    Holnap majd irok! Szevassztok jó éjszakát!
  • Freedom88
    #5548
    majd adjatok linket, leszedem.

    Holnap megyünk-e? Gyors választ
  • antijuve
    #5547
    na,ez a mod aztán nem tapadós sztem.elég nehéz
  • antijuve
    #5546
    persze,majd Alsóörsön azt fogom nézni,hogy miért baszakodott a metró
  • Freedom88
    #5545
    gázolt a metró, ha olvasnál hireket!
  • Freedom88
    #5544
    holnap jössz?
  • antijuve
    #5543
    Hja,igen.
  • Freedom88
    #5542
    Újra back, hajrá!:)
  • antijuve
    #5541
    Asszem ebből monológ lesz:
    Naszóval visszajöttem!Az utolsó osztálykirándulásunk volt,bár még jövő héten megyünk Kárpátaljára.Remekül kezdődött az egész,ugyani a fél kettes vonatot NEM értem el!!Hogy miért is?Mert ez a kurva metró "Árpád-híd és Deák tér között műszaki okok miatt nem közlekedett"-szóval metrópótló...Tömeg,meleg,minden amit utálok...(kivéve egy jó csajt;)).Úgyhogy Délibe nem is tudom mikor érkeztem meg,de a többi három utastársam megvárt,úgyhogy együtt mentünk...Olyan két óra múlva ment a következő vonat...Szóval thx BKV!!!!!Maga az osztkirándulás sem volt nagy szám:igazából nem csináltunk semmit,sétálgattunk,még nem is fociztam,és egyesek kurva sokat ittak,én személy szerint nem,csak bort meg egy kis sört,de már rohadtul nem kívántam...Éjszakai séták,sakkozás,ez az amaz.Túl sok értelme nem volt,jobb lett volna itthon maradni és futamon menni...
    Jeff,nagyon örülök,hogy hatodik lettél(ez volt a cél:D),meg annak is h így örülsz neki;).Télleg nagyon örülök,jobban,mintha én lettem volna hatodik.Viszont láttam,hogy sokaknak rossz futam volt,és elment a kedvük az egésztől...ez viszont elszomorít.No mind1!Toca-t már ma összehozhatjuk,kiváncsi vagyok rá,h milyen így!

    Hát most kábé ennyi,eléggé fáradt vagyok úgyhogy ma nem megyek már sehová...
  • gordon 24
    #5540
    Nem is ugy ertettem.. Egyébként király.. Ez a műsör kb ilyen szinvonalu is..
  • Jeff Gordon
    #5539
    marha jó ez a TOCA-gabbal mentünk egy bajnokságot Hamachin 5futamból 3at nyert Ö kettöt én, igy Ö lett a bajnok. nagyon fasza kis gém. ha van kedvetek akkor majd gyertek ti is...
  • Jeff Gordon
    #5538
    csak gondoltam megosztom veletek-hát nem sokkal másabb az igazi monika shów.
  • Jeff Gordon
    #5537
    nem én csináltam:)
  • gordon 24
    #5536
    Te beteg vagy...
  • Freedom88
    #5535
    Remek mod:D
  • Freedom88
    #5534
    :DDD
  • Jeff Gordon
    #5533
    remélem látszik, sztem rohadt jó:DDDD

  • Jeff Gordon
    #5532
    LOL:




    Bugcheck:

  • Jeff Gordon
    #5531
    ok. szia Free! légy jó:)
  • Freedom88
    #5530
    No, én elutaztam vidékre! nem tudom hogy leszek hétvégén, de ha tudok firkantok! Ha mégse akkor vasárnap 19:00 Hubay tér, Park Söröző!
    Találkozunk a p96 megállójában, ami a Szentmihályi útról érkezik!
    Bye
  • Freedom88
    #5529
    jupi
  • Freedom88
    #5528
    Nem újdonság
  • Jeff Gordon
    #5527
    pfff-Fry: A Honda jövőre a vb-címért harcol
  • Jeff Gordon
    #5526
    Brájen! futam elött összekavartam egy (sztem) nagyon jó setupot, majd elküldöm neked, kiváncsi lennék te mit tudsz vele a kedvenc pályádon:)
  • Jeff Gordon
    #5525
    kössz. igyekszem, ahhoz képest hogy milyen keveset készültem... végre egy jó verseny:)
  • Tigristank
    #5524
    Gratulálok a 6. helyedhez, csak így tovább. :)
  • Jeff Gordon
    #5523
    hát very cooool race. akkor gyorsban egy rövid beszámoló, rajtnál megzavart macroy és beugrottam, de sztem Ö is ezért nem is értem mér nem kapott büntit. na mindegy. egy ideig eseménytelenül mentem az UCCSÓ helyen, majd utolértem macroyt megelöztem és elhagytam a francba (16sec). csob ekkor két seccel ment elöttem, box. jövök ki, Free épp akkor ment el, macroy elöttem olyan két seccel,egy kicsit fel is tartott és mentem egy 16os kört és ezért nem lett meg csob, mert amikor jött ki Ö is akkor 1,5seccel jött be elém. ezútán elkezdtem hajtani, meg Ö is. gyürtük egymást rendesen, elözgettük is egymást egy párszor, szóval vidibe lesz anyag,lényeg hogy az uccsó kör elött nagyon megközelitettem és az utolsó kör elött megelöztem. uccsó kört meg végig izgultam hogy ne basszam el, de nem csesztem el és igy óriási sziveséget tettem Brian csapattársamnak mert elvettem egy pontot csobitól:D:D:D
    szóval: SIKEEEEEEEEEEEEEERÜLT. 6.lettem egy nagyon kemény küzdelmekkel tarkitott versenyen, pedig elsö körben azthittem megint elúszik minden. na mindegy,sikerült és ez a lényeg. azthiszem sokat fogok szerepelni a vidiben:S:)
    no ennyi, majd még mesélek. remélem jössz te is vasárnap 7re Park sörözöbe:)

    GO WILLIAMS:) újabb 3 pontocska. mostmár három futam óta zsinorban szerezzük a pontokat, és most én is kivehettem belöle a részem, hát mit mondjak? eléggé boldog vagyok, föleg 9órányi egyetem után ez FANTASZTIKUS.
    már nem is vagyok fáradt:)
  • Freedom88
    #5522
    Most már itt nem vagyok elérhető!
    Csak MSN. Bye
  • Freedom88
    #5521
    Na, le is repültem a távolságot:)
  • Freedom88
    #5520
    Lassan asszem megközelitjük újra a légteret, és irány repkedni
  • Freedom88
    #5519
    BYe, majd kérünk élménybeszámolót!
  • antijuve
    #5518
    Na mentem,mostmár télleg elmegyek.Bár eggyel későbbi vonattal megyünk mi négyen,mint ahogy eredetileg terveztük(kiderült h az negyed egykor indul,úgyhogy a fél kettessel megyünk).Egyébként van 23:25-ös vonat is,lehet h azzal kéne menni...:D

    Akkor jó futamot!Jeff,cél a hatodik hely!:)))
  • antijuve
    #5517
    egyet azért sikerült kétszer felraknom,egy meg lemaradt:
  • antijuve
    #5516
    Kaptok még képeket:P





    najó,az az igazság,hogy elfelejtettem melyik képeket raktam már fel:D,szóval lehet h vmelyik kétszer fog szerepelni...bocsika:D