44994
F1CHL - Retro
  • Freedom88
    #5915
    2006.IX.11 sose felejtem el! Szeretlek édes Egyetlenem! Nélküled ki lennék? Senki. Olyan lennék,mint a villanymozdony áram nélkül. Helyes, de felesleges! Köszönök neked mindent! Szeretlek Zsófi!


    Bezzeg erre nem mondtok semmit
  • Freedom88
    #5914
    Ámen!
  • antijuve
    #5913
    enyhén durva általánosítás...cigányoknál meg olyan 8-9 kölök szokott rohangálni rosszabb esetben...attól h valakinek van három testvére,még nem cigány....

    no,magam részéről befejeztem a témát,nem szeretnék már ezzel foglalkozni.
    Ámen
  • Freedom88
    #5912
    jah, csak 4-5 gyerek.
    Végülis átlagos MAGYAR polgár
  • Freedom88
    #5911
    úgy általában
  • antijuve
    #5910
    mellesleg nem roma....:P
  • antijuve
    #5909
    kiével?
  • Freedom88
    #5908
    Én nem is foglalkozok a politikával, mert mindenki hazudik, akár jobb, akár baloldali, és ebben egyezik a véleményünk!
  • Freedom88
    #5907
    haggyá már azzal a szarral:D
    Majd megyek. Jelenleg az nem köt le:))
  • Jeff Gordon
    #5906
    nembaj. ezért nem vagyunk egyformák. most ezen nem veszünk össze, remélem ezt te is érzed:) ahhoz túlságosan baromság a politika h egy haverral összevesszek rajta. remélem te is igy látod:)
  • Jeff Gordon
    #5905
    ez egy fantasztikus hir. köszönjük mester:))))

    a vasuti sineket mikor hóditod meg szimulátorral? mondjuk egy Baltimore-Los Angeles útvonal??:DDD
  • Freedom88
    #5904
    SRÁCOK! HOLNAP 100% H FENT LESZ A VIDEÓ! új formátumban, remélem jó lesz:)
  • Freedom88
    #5903
    hát ebben nem értünk egyet...
    Buzi roma geci....
  • antijuve
    #5902
    áhhá
  • Jeff Gordon
    #5901
    egy mp3 lejátszó(512es) és egy bördzseki (de rohadtul tetszik)
  • antijuve
    #5900
    és az hogy sikerült?:)
  • Jeff Gordon
    #5899
    egyetértek. alapvetöen nem a bal odallal van a baj, mert láthatjuk hogy nyugaton teljesen jól müködik, hanem azzal van a gond h ezek még a régi kommunisták és magukat demokratáknak(!) vallják.
    na ennyit.

    politikáról ennyit. Orbán Viktor az utolsó reményünk... ez nem vicc, ez igy van.

    MÁS:

    ma sikeresen megszabadultam 20e Ft-ol:))
  • gordon 24
    #5898
    Ámen!!!!
  • antijuve
    #5897
    A TÜNTETŐK KURVÁRA NEM EGYENLŐK A VANDÁLOKKAL!!EZT AZÉRT NEM ÁRT TISZTÁZNI!AZ ÉN OSZTTÁRSAIM IS KINNT VOLTAK/VANNAK/LESZNEK ÉS EGYÁLTALÁN NEM VANDÁLOK SZERÉNY TUDOMÁSOM SZERINT!EGY FASZ KISZ-ES MEG NE POFÁZZON H MIRE JÓK A REFORMOK,HA LEHETNE KÉRNI...HÚSZ ÉVVEL EZELŐTT MÉG AZ ELVTÁRSAK SEGGÉT NYALTA,MOSTMEG MAGYARORSZÁG MINISZTERELNÖKE.HAT SZÉP PÁLYAFUTÁS MONDHATOM!NEMBAJ,HAJRÁ MAGYAROK,HA ILYEN MARHA EZ A NÉP,AKKOR PUSZTOLJON A SAJÁT SZENNYÉBE!

    Szép napot!
  • Jeff Gordon
    #5896
    ehhh, lol. ezt nem is tudtam:)
  • Jeff Gordon
    #5895
    Jó Reggelt! a KV-s féléböl.

    a fenébe, pedig már kiváncsian vártuk, beszarás ezaz adobe...
  • Freedom88
    #5894
    NEM, ÉS NEM LETT JÓ! NA, DE MÁR TUDOM MI LEHET A PROBLÉMA! KIJAVITOM! MAJD LESZ VIDEÓ NEM TUDOM MIKOR!BYE
  • gordon 24
    #5893
  • Freedom88
    #5892
    Peet is kérdezte...kéne? attól h neked tökéletesen ellentétes a politikai nézeted mind nekem, ne ez itéljen meg két ember kapcsolatát!
    zsófi is köcsög miépes volt mig nem jöttem én:DDDDDD
    azóta átpártolt, mert velem van:DD

    Jó éjszakát Uraim!
  • gordon 24
    #5891
    Az igen!! kemény lehet. Na majd talán egyszer meglesz és én is nyomom.

    De ugye nincs harag ? Na jóéjt megyek aludni, Holnap meló van.
  • Freedom88
    #5890
    felszállás követően, rögtön be kell kapcsolni a robotpilótát, mert olyan örvények lehetnek, melyet nem tud megfogni a pilóta, mikor felmész a kivánt felszállási magasság (általában 17000 láb) akkor az irányitó megmondja hogy tartsd ezt az irányt és magasságot vagy változtasd. Ha változtatni kell akkor betekered a gombokat és a robot pilóta elvégzni magától. Be kell állitani különböző VOR pontokat (melyet érinteni kell egy repülésen), aztán végülis a r.pilóta vezet, de közben szinte 5 perces kontaktusban vagy az irányitóval. Szóval attól h nem vezetsz, attól iszonyatosan figyelni kell.
    Landolást egyébként a világban, már a sz.gép csinálja, mi nem! Értékelni szoktuk a landolásokat! csak ezért! pénteken 6,5/10 kaptam. Kicsit meredeken kaptam el.
  • gordon 24
    #5889
    A szimulátor a jó én is mindig azzal tolom persze csak autóval de a többi is nagyon tetszik.
  • Freedom88
    #5888
    számomra nem
  • gordon 24
    #5887
    Komoly lehet. De ha felszálltál akkor csak repülsz? Vagy van teendő közbe? Vagy a robot elintézi a dolgot?
  • Freedom88
    #5886
    amúgy szimulátor az mely nem a valósághoz közelit?
  • Freedom88
    #5885
    :DD Hmm, nem olyan nehéz az....benyomod apu generátort, aztán üzemanyag adagolás, hajtómü hütésre átkapcsolod, odabaszod neki a 230V-t és 1-1,5 perc és az összes hajtómü pörög.
    aztán szépen a bekapcs világitás stb, azt engedély kérés! go!
  • gordon 24
    #5884
    Az gyönyörü, akkor ez tényleg egy valós szimulátor. Jó lehet majd megszerzem aztán talán rájövök egyszer hogy hogy kell használni. Nekem mindig ez a bajom a repcsi progikkal kb fél ora amig beinditom..
  • Freedom88
    #5883
    Online repüléshez kiválóan kell tudni az nemzetközi fóniát, amelyet még csak most tanulom meg....szóval nem oly egyszerü ez
  • Freedom88
    #5882
    de az még régi volt, aztán volt egy másik is...22:30-01:45 ha jól tudom...
    Természetesen mind2-nél van!
    Általában én offban repülök, de akkor is a gép letudatja velem, a valós időjáráshoz hüen az útvonal tervet!
  • gordon 24
    #5881
    Olvastam hogy az időjárás nem megfelelő ezt hogy érted?

    Online játéknál van halasztás vagy offlineba sem tudsz repülni?
  • Jeff Gordon
    #5880
    benne van a csapatomba:D
  • Freedom88
    #5879
    Folytasd!

    X-Plannel? Hát iszonyat jót repültem pénteken onlineban. Ha visszanézed a hsz-kat, akkor megtalálod, ide is belinkeltem, hogy melyik távot repültem le. Folytatás pénteken este, akkor megy tovább világkörüli utunk.
  • gordon 24
    #5878
    Na megint Stewart nyert ugy hogy az utolsó kanyar felénél elfogyott a benya és begurult a célba szerencsé dög:::
  • gordon 24
    #5877
    Ez az utsö!!

    Igen elérünk vele valamit. Jobb érzés nekünk talán lesz valami ha nem akkor folytatjuk ha akkor sem tovább folytatjuk. Elöbb utobb csakl lesz valami.
    Én sem hiszem hogy lemond de amig egy pici esélyt látok rá addig folytatom.

    Na ennyi. Mizu az X-planeel?
  • Freedom88
    #5876
    hagyjuk. mert ááá, mind1...