44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #7914
    zsolt valószinüleg idén már nem indul:(
    aztmondja h jan 1töl lesz nete a lakásban. hát sajnálom, viszont igy befoghatjuk a Toyotát:DDD
  • antijuve
    #7913
    igen
  • Jeff Gordon
    #7912
    gzsolt911?
  • antijuve
    #7911
    jójó,eszembe jutott,még reggel van:D

    Zsolt kérdezte:)
  • Jeff Gordon
    #7910
    az is lehetséges.
  • Jeff Gordon
    #7909
    séta a keletitöl a blaháig, onnan 4/6os villanyos, aztán már ott is vagy a Nyugatinál mittomén kb 15perc alatt. de mé?
  • gordon 24
    #7908
    Metró keleti pu- Deák. Metro 3 Deák Nyugati pu..Pldául
  • antijuve
    #7907
    hülye vok
  • antijuve
    #7906
    villámkérdés:Keletiből h jutsz el a Nyugatihoz??
  • Jeff Gordon
    #7905
    pontosan az.
  • Jeff Gordon
    #7904
    egyszerüen borzalmas lehet...
  • antijuve
    #7903
    egyszer látni kell,hihetetlenül vicces:D:D:D:D
  • gordon 24
    #7902
    Kösszi!! Ez van sajna. Junior az pedig egy ultra hiperbrutal megaratyi!!! Nem si értem kinek tetszik ez.
  • antijuve
    #7901
    hát igen.
  • Jeff Gordon
    #7900
    viszont azt láttam. és pont rosszkor jött, karácsony körül ha jól emlékszem.
  • Jeff Gordon
    #7899
    hála égnek nem láttam, és remélem nem is fogom.
  • antijuve
    #7898
    uuuuuuuuuuuuuristen!!!!!Junior új klipje!!!!!!!Gyerekek ez szánalom!!Megaszánalom!!ez tényleg Looser méghozzá duplán!!!!!!Ez zene????Ez egy vicc!!!!
  • antijuve
    #7897
    Sziasztok!Hát Petya sajnálom,előfordul az ilyen.A mi régebbi kocsinkat is összetörték,mert egy barom nem tudott fékezni egy felüljáró után és bumm bele a kocsink hátuljába.Ja,és az is kettőt vitt mert a mi kocsink meg nekiment az előtte állónak....

    Nagy az Isten állatkertje...
  • Jeff Gordon
    #7896
    jaja, tudom. nem midegy, hogy mit csinál az ember az utón. most igy majd fizethet többet, de meg is érdemli...
  • gordon 24
    #7895
    Hát legalább az van neki. Ugyhogy kell fizetnie kb 150000ft nekünk kb ugyanennyit a puntosnak az is durván nézett ki az még defektet is kapott. Ugyhogy kb 300000-400000ft fizet összesen a biztositó. Ja és ilyenkor neki lemegy málusz 4-be. Ez azt jelenti hogy kb 10000-15000ft vel emelkedik neki a kötelezője.
  • Jeff Gordon
    #7894
    hát akkor ez igy még mázli a ladásnak, elég nagy fasz lehet, mert kétkocsit fizethet... de legalább ezekszerint van biztosítója.
  • gordon 24
    #7893
    Hát figyi. Egy Bal első ajtó Bal küszöb Bal első sárvédő. +Az amit most nem látni. Kb az ajtó 50000-60000ft körül van ha bontott biztos hogy jóval olcsob. Egy sárvédő kb 15000ft. Küszöb azt nem tudom de abból nincs bontott ugyhogy az egy vagyon. és kb ennyi. A tesom fényező ugyhogy a karosszéria munkát és festést nem számolom. De mivel nem a mi hibánk igy az egészet a Lada biztositója fizeti. Ugyhogy szerintem 150000ft-be biztos benne lenne ha nem a tesom fujná és nema haverja lakatolná.
  • Jeff Gordon
    #7892


    és kb mennyi lehet/lesz a javitás?
  • gordon 24
    #7891
    Ja tegnap még az volt....DD
  • Jeff Gordon
    #7890
    ooh, az pedig szép darab.
  • gordon 24
    #7889
    Ez egy Toyota Carina e.
  • Jeff Gordon
    #7888
    és milyen autó ez?
  • gordon 24
    #7887
    Nem hibáztatom csak tudod a tesomé a gép és ez olyan szar. Ráadásul kb 2 hete van kész az autó szintén egy sérülésből épült fel. Azt tesom hozta össze saját hiba. De akkor az egész elejét fujta meg megcsinálta. Mostmeg az oldala szóval rájár arud a kocsira sajnos.
  • Jeff Gordon
    #7886
    hát sajnálom. elöfordul az ilyen, sztem ne hibáztasd magad, elég szar érzés lehet, tudom. nekem egyszer olyan volt, amiböl majdnem csatt lett, hogy megyek az auchanba, és kikanyarodik elém egy autó, az utról annyit kell tudni h irányonként két sáv,tehát párhuzamos közelekedésre alkalmas úttest volt, ahol a jobb szélsö sáv telitett volt, mert az elkanyarodott jobbra, én meg jövök a belsö sávban és egy hülye kikakanyarodik elém, majd megáll a sávomban, no comment. hát nemtom h a dudát vagy a féket nyomtam erössebben, minden esetre nyomtam mintkettöt mint bocsiak az ajtót. a lényeg h eléggé elfékeztem a gumit,de sikerült megállnom elötte nemtom hány centivel, integettem is neki h a kurva anyját...
  • gordon 24
    #7885
    Sziasztok!


    Jobb reggelt....
    Tegnap összetörték a tesom kocsiját ráadásul én vezettem. Wazzz ez hihetetlen. Megyünk szép nyugisan ráadásul nem is mentem gyorsan.
    Erre egy buzi c... kijön a parkoló autók közül index meg minden nélkül.
    Én jöttem kb 50 körül ráfékeztem az autó megcsuszott mert ráadásul az a buzi eső is esett. Na és leléptema fékről hogy tudjak kormányozni elkormányoztam a kocsit a Ladától. De sajna a belső sávba jött egy Puntó ő már nem tudott eleget arrébb menni igyaztán összeért a két gép.
    Az a szép hogy az egészett végig nézte két remdőr ugyhogy egyből mondták hogy a Ladás C.... a hibás igy mind kettönknek nekünk is és a Puntósnak is adott egy-egy betét lapot. De olyan szar érzés. Ilyenkor az ember azon agyal hogy mindent jól csináltam-e me ilyesmi. Mondjuk az igaz hogy mindenképpen tört volna mert nem tudtam megállni. Két választás volt eleje vagy olddala. Oldala lett bal első ajtó küszöb bal első sárvédő. Ugyhogy gyönyörü....
  • Jeff Gordon
    #7884
    ez meg lol:

  • Jeff Gordon
    #7883
    ez egy jó kis pálya lehet:

  • Jeff Gordon
    #7882
    oksoks.mek én is.
    jó8 emberek. jó8 Free!:)
  • Jeff Gordon
    #7881
    :DDD

    oks. de mond meg neki hogy találja el Alonsot ne mellé menjen:D pontosan bele:D
  • antijuve
    #7880
    mentem szunyálni

    jó éjt
  • antijuve
    #7879
    fel is hívom Szakont:D:D
  • Jeff Gordon
    #7878
    hja. jó ötlet:D

    forditva is jó:D
  • antijuve
    #7877
    menjen bele Yamamotoba:D:D:D
  • Jeff Gordon
    #7876
    :DDDD
    hja, mázli:D
  • Jeff Gordon
    #7875
    jah, menjen neki a falnak mint három éve tette, vagy törje össze a kocsit, mittomén csak csináljon vmit...