44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #8713
    mármint az ír válogatott még gyengébb:D
  • antijuve
    #8712
    az elvileg még gyengébb
    hár a reállal nagyon béna voltam,látszik h utálom őket:D:D:D
  • antijuve
    #8711
    Peet kérésére:
  • Freedom88
    #8710
    Ez a magyar válogatott katasztrófa:D
  • antijuve
    #8709
    az uccsó meccseken nem tudom mi történt velünk...porrá aláztuk a másikat.Kicsit sokat rugdosom a játékosokat.egyszer ki is állították egy playeremet:D:D:D
    ki is kapott a leeds.

    nagyon jó:D:D
  • Freedom88
    #8708
    hát nem gyengén
  • Jeff Gordon
    #8707
    jaja, mondta Brian msnen. jó lehetett.grt az eredményekhez, gondolom fun volt.
  • Freedom88
    #8706
    Hú, de jó kis meccseket nyomtuk Brinnel
    Chelsea 3:2 Leeds
    Barcelona 7:1 Real
    Hungary 1:6 Irország

    Mindig én voltam a hazai
  • Jeff Gordon
    #8705
    :D:D:D:D
  • antijuve
    #8704
    látod,akkor jól jártál:)
  • Freedom88
    #8703
    de van MasterCardom
  • antijuve
    #8702
    Van,amit nem lehet pénzért megvenni...:D
  • Freedom88
    #8701
    ja:)) semmit:D ezt mind hobbi...de nagyon élvezem
  • Jeff Gordon
    #8700
    de ezért vmi fizettséget csak kapsz:) nem?
    egyébként noproblem
  • antijuve
    #8699
    azért ne halj meg:)

    hiányoznál:( :D:D
  • Freedom88
    #8698
    re, bocsi srácok h nrem irkálok sokat ide, de most ircen elvagyunk meg rengeteg dolog összejött most
    Lesz évvégén is beszámoló nem kell félni:))
    Holnap reggel 7:20ra megyek Kelenföldre 9307v. viszem Keleti-Győr
    Péntek 16:30kor Győr-Bp aztán 18:45 Bp-Tatabánya majd vissza Bp-re.
    Szombaton 09:30 Keleti-Pécs, onnan 13:00 teher Kaposvár végzek 01:00kor.
    Vasárnap pihi:D
    Hát igy állunk
  • Jeff Gordon
    #8697
    :)))
  • antijuve
    #8696
    nem ismert még igazán:))))
  • Jeff Gordon
    #8695
    jaja:D Freedom szerint:D
  • antijuve
    #8694
    király vagyok vazze...:D:D:D
    na persze...
  • Jeff Gordon
    #8693
    nos, ki emlékszik erre a szép hosszu szövegre:D Freedom biztos hisz Ö irta, most találtam meg, beleolvastam és gondoltam beteszem ide, egy kis Retroként:)

    "Féltávos beszámoló az F1CHL-ről
    (Egyéni vélemény)


    Mennyi is? 6 futamon vagyunk túl és mai nap lefutjuk 7. futamunkat egyben a félévzárót is. Kemény küzdelmek alakultak ki, jó barátságok, kellemes társaság.
    Szeretnék most itt mindenkit értékelni, remélem bántás nélkül, mind ahogy megismertem, mind a versenyzői tapasztalat miatt. Azért teszem meg a versenyzőit is mivel már elég régóta nyomom a szakmát, igy kiimerhetőek vagytok
    Hát akkor kezdjük is. Asszem a ponttáblázatot nézve hátulról előre.
    BigFeri: Az egyetlen pont nélküli versenyzőnk a Ligában. Eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy igazi közösségi ember, aki nagyon imádja a vicceket, poénokat. Ahhoz képest hogy Ő a rangidős ez nem látszik, ahogy néha viselkedik
    Vezetéséhez annyi, hogy még kicsit a setup gyártásba belemeriti magát, ez nagyon sokat fog jelenteni, és igy a vezetési stilusa változni fog, nyugodtabbnak kell lennie. Meglesz hamarosan egy pontocska!!!Hajrá!
    Cromwell: Sajnos nagyon nem volt alkalmam annyira megismerni, de nem hiszem ha találkoznánk nem lenne közös témánk, ilyesmi. Kicsit félénk, ne legyél az Krómi .
    Kicsit neki is a setupolás kell és meglesz a jobb eredmény, de ehhez még jó pár 1000 kört futnia kell.
    Skynet83: Hát mit is tudok rád mondani, Te BT tag, félek mert megbüntesz majd. A nagy duma gép, mindent addig mondd amig egyszerüen megcsinálod, nehogy tovább mondja, de ez tök jó  Sok számitógép, kevés F1C tudás. Setupolásba tanulj bele, és soha ne légy másokra ideges.
    Trenyo: Osztálytársról nem mondok semmit, mert még meggyepál. Több Liga élet kéne bele talán akkor jól elszórakozna. Vezetésén meglátszik hogy most kezdte az F1Ct. Ha többet akarsz elérni, teszt-teszt, nem megy másképp. Ua. mint Cromnak pár 1000 kör.
    Zso: Hát Őt már régóta ismerem, még anno az F1CHL régi változatából. Közösségi életben Ő se nagyon akarja kivenni a részét, de Ő tudja, ebben nem szólunk bele.
    Vezetése nagyon érdekes, mert rendre nagyon gyors, de valahogy mindig olyan 10 körösek a setupjai, nem értem. Pedig lehetne neki is egy futam győzelem…Hajrá Neked is!
    Jeff Gordon: Mivan Veled öregharcos? Hát róla sorokat tudnék irni, sőt regényeket hogy hogyan is ismerem. Inkább kihagyom, rendben???  Remek srác, igazi Liga tag, ilyenek kellenek. Mindent megtesz a Ligáért. Ő volt az egyetlen olyan személy eddig az F1CHL-ben akivel találkoztam a Liga indulás óta és új tag volt.
    Vezetése: billentyüzettel ment, meg is látszott, most hogy lett kormánya, győzelemre fel!
    Babo: A legfiatalabb tag. Meglátszik.  Néha kiboritó vagy srác, de nagyon. Próbálj kicsit felnőni és akkor tökéletesen beleillesz majd a társaságba. Igy is benne vagy természetesen, de akkor belemélyülsz olyan dolgokba amikről nem is tudsz.
    Vezetési stilusodon annyit hogy a saját setupot megcsinálod és azzal érsz el eredményt, sokkal boldogabb leszel. Amúgy ne légy vehemens, ne lökdöss mindig 
    Eme: Nem ismerlek sajnos nem mondok semmit. Vezetésed: kiegyensúlyozott, bár a setupok furcsák
    Brian: Na a másik rossz srác, Jeffel egyetemben. Nagyon birlak, nagyon jól elvagyunk sztem. Ha igy folytatjuk akkor jó kis barátság szövődhet ebből sztem.
    Nem tudok Rád se sok mindent mondani, király vagy Jeffel és hogy ennyire élitek a Liga életet. Vezetéseden meglátszik a billentyüzet, de kormánnyal másképp lesz.
    Csobikha: Csobi, Csobi, mit is mondhatnék, Téged is régóta ismerlek, alapitótag vagy assszem ismerjük egymást, bár annyira nem. Majd idővel minden változik, remélem.
    Vezetésed: kellemes, bár sokat hibázol, ezen változtass ha lehetséges.
    Remi G: Hát a borravalóra figyelj majd máskor, amúgy Veled is nagyon jól elvagyok, legalábbis sztem, ua. úgy mindenről eltudok veled dumálni nem probléma. Liga élet szerves része vagy ami nagyon nagyon jó.
    Vezetésedről annyit hogy Karesszal csak szorgosan gyakoroljatok és meglesz az első győzelem. Talán még kettős is.
    Bull71: A nagy pesszimistánk. Ahogy Eagle is mondta interjújában Kicsit ébredj fel vesdd be magad az életbe, és megtalálsz egy csomó jó dolgot. Természetesen ne hanyagold el barátaid, mert ők a legfontosabbak. Szerintem egy jó haveriviszony van köztünk. Vezetéseden, csak a nyugalom hiányzik már csak.
    Karesz: Mit mondjak rólad répafej? Nem mondok semmit. IMÁDLAK  De nem úgy ahogy gondolod  Kár hogy ami történt azok után igy elszakadtunk. Nagyon szomorú és bosszús vagyok emiatt. Megölném magam néha emiatt. Sajnálom.
    Nyugodj le és meglesz a kettős Minardi siker!
    Eagleheart: Nem nyilatkozok. Vezetésed: szar :DDD Auto shifting off, tanuljad már meg
    Freedom: Magamról semmit. TC off mindörökké
    GZsolt: Az F1CHL horgásza. Nyugodt, nagyon korrekt ember. Általában igaza van, sőt elég sokszor. Ő is keményen liga tag, aminek nagyon örülök.
    Vezetése: Talán Ő fejlődött leges legtöbbet a 6 futam alatt. Az elején még a középmezőnyben tanyázott, most meg a VB cimre törekszik. Bravó!!!!

    Hát ennyi lett volna az értékelés. Remélem senkit nem bántottam meg.
    Mindenkinek nagyon kellemes nyaralást, jó pihenést kivánok.
    Örülök, hogy megismertem azért mindenkit. Július végén találkozunk újra!!

    Szevasztok!!!"


  • antijuve
    #8692
    na hello.szépjó napot
  • antijuve
    #8691
    retro bedöglött!erről is te tehetsz:D:D:D
  • Jeff Gordon
    #8690
    hát ez mi? ha nem lol:D

  • Jeff Gordon
    #8689
    oks. akkor én meg leviszem a szemetet:D
  • antijuve
    #8688
    hát én is,egyenesen a kukába
  • Jeff Gordon
    #8687
    hát ezt én is passzolom.
  • gordon 24
    #8686
    Nekem is csak rémlik de asszem az az amibe a Takács tamás énekel. Sőt tutti hogy ez az...
  • antijuve
    #8685
    én nem tudom mi az
  • gordon 24
    #8684
    Én nem szeretem....
  • antijuve
    #8683
    sztem meg a Titanic
  • Jeff Gordon
    #8682
    meg a Kárpátia bnöm szerint:p
  • Jeff Gordon
    #8681
    legjobb a Bikini megaz Omega.
  • antijuve
    #8680
    hát a republicot különösen nem szeretem kivéve a Szállj el kismadárt.nincs velük bajom,csak nem nagyon jön be a zene
  • gordon 24
    #8679
    Ezek már tartozkodást váltanak ki belölem....
  • antijuve
    #8678
    Fresh! :D
  • Jeff Gordon
    #8677
    Bikini,Republic,Omega amik még nálam jók magyarok közül.
  • antijuve
    #8676
    igazad van egyébként,az nem magyar,hanem egy büdös cigány.
  • gordon 24
    #8675
    Nana!!!! Az nem igazából magyar... Na jó ezt most nagyon durva volt DDDDD.. De azt nem!!!
  • antijuve
    #8674
    ....LL Junior.... :D:D