F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
menjünk télleg skacok, lényeg hogy beelöztük a Jogositvány topicot, igy már 6. ak vagyunk az AutóMotorban
The only speedometer is in your head.
csak 30, de sebay, legalább hamarabb elkezdem az érettségit és akkor májusban nem kell matek...
T.T.
kellett volna?
már felvettek megyek gólyatáborba, aztán szeptöl tanulás, pont mint neked. csak nekem nem lesz heti32 óra matek😄
már felvettek megyek gólyatáborba, aztán szeptöl tanulás, pont mint neked. csak nekem nem lesz heti32 óra matek😄
The only speedometer is in your head.

