F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ez egy nagy sláger volt a táborba: ezt ordibáltatták velünk, egyébként 2l kannás ecetes bor után már nem is hangzott olyan szarul...
The only speedometer is in your head.
ehhh. keresünk másik helyet...
na majdan kialakul.
Peet voltam
Ui.: Hipp,hipp... Károli!!! 😄
na majdan kialakul.
Peet voltam
Ui.: Hipp,hipp... Károli!!! 😄
The only speedometer is in your head.
csütörtök reggel alszom😄 du-án meg remélem megyek a gépéért, de öszintére mondva nem rajongok a fociért úgyhogy én inkább elem utcára szavaznék
The only speedometer is in your head.

