44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #16713
    KÖ!csög:))
  • antijuve
    #16712
    re.......
  • Jeff Gordon
    #16711
    nocomment: alulról felfelé olvassátok,tiszta röhej:)
    "6:53 Jancsy: lehet h igazad van pff! sőt biztos!! nem mondtál hülyeséget!
    16:35 pff: --t nem is akarok belepofázni csak gondoltam szólok, hogy lehet azért mennek el sokan a ligában és azért nem csatlakoznak mert állandóan feszült a légkör... sry ha vkit megbántottam, többet nem is nézek erre... Sziasztok
    16:33 pff: Most nem azér, de tök röhelyes hogy itt szidjátok egymást... Ha vki beszól szard már le... mert ilyen viták lesznek... Jancsy! Sztem vedd egy kicsit komolyabban magad, mert itt mindenkit ahogy szidsz és ezzel csak leégeted magad... nem ismerem a ligá
    14:00 Jancsy: Mért DoZer mennyi a feltöltésed? xD
    13:56 DoZer: Lehetnék én is a szerver!! Majd egy teszten nézzetek meg !!!
    13:53 Fodry: Most ezt miért kell? Mi szeretnénk ezt befejezni nincs semmi értelme. Hapedig személyes bajod van velünk akkor azt ne az oldalra írd hanem skype-on jelezd légyszíves.
    12:40 Jancsy: CSINÁLNI ??? ÁLLJ LE KIS BUZIKAAA NAGYON GYEREKES VAGY...NÉZ MAGADBA, KIS SENKI VAGY, MINDENKI BALEKNAK TART!! JA ÉS A LIGÁBAN MINDENKI TUDTA H CSALSZ!!(.HDV MISMATCH) ENNYIT A RÓLAD!!NEM TUCC IGAZSÁGOSAN JÁCCANI!!
    12:39 Jancsy: FODRYNAK TELJES MÉRTÉKBEN IGAZA VAN!! DE TE TOMIBOY, HUUZ A GECIBE TE KIS KÖCSÖG ÁLLAT KIS BUZI PÖCS!! NEM ÉN ÍRKÁLTAM A KÖCSÖG HONLAPODRA!!!ÁLLJ LE MER ÉN IS TOK ELLENED CSELEKEDNI!!!ÉS MIEN STÍLUS?? MOND TE MÉG NEM LÁTTÁL LIGÁT??AKKOR H AKARSZ
    09:47 Fodry: jobb sose szerintem. Tudom rossz, hogy most nincs szervered de nem miattam! Hanem a tehetséges versenyzőid miatt. Ha találsz újra 1 szervert akkor végre te is lecsillapodsz és minden a régi lesz.
    09:44 Fodry: Jancsy! Szerintem bőven eleget martuk egymást és épp itt az ideje szerintem, hogy befejezzük. Senkinek nem tesz ez jót. Mi is békénhagyunk véglelg titeket és ti is.. Különben semeik oldalnak nem 1 jó reklám ez nem? Szarok rá mi van ez már nem lesz
    20:56 Tomiboy: És legalább vállald fel a neved ha már írni mersz valamit
    20:56 Tomiboy: képtelenek fer játékra. ezenkívül a saját gépemmel azt kezdek amit akarok. Jobb lesz ha leszálsz rólunk különben felteszek egy két kisvideót a csodálatos PRF1 Liga játékstílusáról
    20:54 Tomiboy: Ide figyelj pólyás Jancsy! Kúrva unalamas hogy ilyen gyerekes viselkedéssel faszságokat írsz az oldalunkra!! Amennyiben nem fejezed be kénytelen leszek egyéb lépéseket tenni!! A szervert azért nem biztosítom számotokra mert béna faszok vagytok akik
    20:49 Jancsy: marha vicces kis buzik!!!nemtom kik az ovisak!! már nem azért, aki itt buzul szetnem az az ovis...és tomiboy!! én is mondhatnék vmit!! és tomiboy miatt nincs szerverünk!!!szal...ÉN NYERTEM TIK MEG BESZOPTÁTOK A FASZT!!KÖCSÖG KIS SEMMIRE KELL
    20:11 Dupla Kávé: Egyszer fent egyszer lent...
    19:11 Óvoda: Ez legyen mától kezdve a szlogenetek! A logótok pedig egy bili fakanállal, ugyanis ez pontosan = a te ligáddal. Csalsz, hazudsz és még szervered sincs. Tudod egyszer fent egyszer....
    19:04 Mi van húgyos?: Jancsyka kinöttél már a hazudozásaidból? Szerintem ahogy mi látjuk TE vagy leszarva egyre jobban!!! Komolytalan hülyegyerek vagy ezt bizonyítja az is, hogy nincs szerveretek nemigaz? Kezdjél magaddal valamit mert lassan már csak 4-en lesztek!!
    18:55 Tomiboy: Jancsy!! Legalább egy kis különbség van kettőnk közt! Én nem szarozom az oldalad pedig lenne mit!! És mivel a látogatóink száma nem bővült ezért az "ANYÁD" és "HÖHÖ" álnéven tett megjegyzéseidet tartsd meg magadnak!!!!
    18:23 Jancsy: tomiboy!! ne itt reklámozz!! leszarjuk a ligádat!!"

  • Jeff Gordon
    #16710
    szivesen

    egy megvan,hármassal,tökéletes jegy számomra most:)
    hnap még kettö,aztán majd csak jöv csütörtökön lesz,de akkor megint kettö
  • Zsófy
    #16709
    Köszi:D aranyos vagy!!!
    Pussza
    Jah, és drukkolok a vizsgákra!
    A fiúknak meg jó nyaralást
  • Jeff Gordon
    #16708
    Kertész Zsófynak kivánok boldog névnapot,igaz nem most tartja,de sebaj.elvileg ma is Zsófia van
  • Jeff Gordon
    #16707
    jóreggelt
  • Jeff Gordon
    #16706
    na ezzel a képpel búcsúzom,nagyon lol:D

  • Jeff Gordon
    #16705
    asszem innen elköszönök a jóéjt kivánok mindenkinek
  • Jeff Gordon
    #16704
    jap
  • antijuve
    #16703
    ok.msn-en úgyis beszélünk
  • Jeff Gordon
    #16702
    aha
  • antijuve
    #16701
    akkor kipróbáljuk?:S
  • Jeff Gordon
    #16700
    re.vége

    nézhetö.vége kissé nyálas
  • gordon 24
    #16699
    Na

    Martinsville 20.777 sec Fast 2 setuppal (ami majdnem az alap enyhe modositással.)

    Bristol 16.500 sec Uk settel ez egy komolyabb setup fAST 2 kb 17.600sec körüli idők vannak.
  • antijuve
    #16698
    és ez meddig tart?

    [jó film lehet...:P]
  • gordon 24
    #16697
    Nem tudom megnézem mindgyá
  • Jeff Gordon
    #16696
    én mozi,film:



    Free-nek tetszene úgyérzem:D

    utána mehetünk pár gokart kört:)
  • antijuve
    #16695
    én meg leszedem ftpről
  • Jeff Gordon
    #16694
    nálam fentvan
  • antijuve
    #16693
    nemtom.azt a gokartot megnézhetnénk
  • Jeff Gordon
    #16692
    jaja.Bristolban volt 12.azért f1carral kissé lassu lenne az 23,hisz jóval gyorsabban lehet bevenni a kanyarokat,hiszen open wheel.

    pl mit?
  • antijuve
    #16691
    igen?én nem így emlékeztem,de valszínű te jobban tudod:).

    vmit szivesen jáccanék:S
  • Jeff Gordon
    #16690
    hehe,hát amikor ott teszteltünk f1es kocsival,akkor ilyen 17körüli idök voltak:)
  • antijuve
    #16689
    F1C-ben asszem nem is olyan rossz idő:))
  • antijuve
    #16688
    rossz rossz:D
  • Jeff Gordon
    #16687
    na Petya,ma mentem kicsit Martinsvilleben,Gordon Pepsi-DuPont kocsival,éshát ugyan eléggé gyengus volt a köröm,best 23:553volt.de stabilan a 24eleje idök jöttek.
    igaz normális beállitásom nem volt,és a kormányt sem tudtam beállitani rá:S tehát billel mentem ezt az idöt,ez kb milyen? jó rossz?
  • antijuve
    #16686
  • Jeff Gordon
    #16685
    köszi.
    a McLaren csapatot és Alonsot errefelé nem nagyon szeretjük
  • gordon 24
    #16684
    Jól néz ki!! Nagyon tetszik hogy ilyen piros! És nem ezüst metál vagy kék, vagy ilyesmi.. :D
    Jó lett na.
  • Jeff Gordon
    #16683
    szted milyen lett?
  • gordon 24
    #16682
    jaja.. Mi voltunk..
  • gordon 24
    #16681
    Elvileg! Nem tudom mi van ott. Mind1.. Nem is érdekele.
  • Jeff Gordon
    #16680
    jah már látom,kössz Petya & Free
  • Jeff Gordon
    #16679
    új banner,ki intézte el a berakását?:)
  • Jeff Gordon
    #16678
    Öt meg aztán végképp nem értem,hisz elvileg Hendrick fan Ö is,vagy rosszul tudom?
  • gordon 24
    #16677
    Hát ja.. Mind1.. Jóba vagyunk ám Lorival.Nekem Robotnyk bunkosága nem tetszik.
  • antijuve
    #16676
    szia.holnap találkszunk
  • Jeff Gordon
    #16675
    igazából nemértem,öszintén szólva.most oké,nemtetszik neki h Gordon nyer,naná h nemtetszik egy recdnecknek(mert Ö annak tartja magát),de akkor már csak azt nem értem,h mibaj van veled,hiszen a Toyotára egy rossz szót nem mondtál,cotra se,csak nemtetszik,meg néhány logikus érv.na mind1
  • Jeff Gordon
    #16674
    Szevasz Free
    jó kirándulást hnap meg azután