44994
F1CHL - Retro
  • tsarffi
    #17553
    24
  • Freedom88
    #17552
    Peet!

    Hungaroring módositást megcsináltam, nem kell vele törődnöd.
  • Jeff Gordon
    #17551
    hát jó8 mindenkinek.
    megjavult a firefoxom,köszönet érte sil-nek a mozilla topicból,mennyi okos ember van itt a fórumon...

    na majd délelött re.addig bb
    csocso
  • Jeff Gordon
    #17550
    Skypera tudok menni,msn nem enged be,nemtudom miért
  • Jeff Gordon
    #17549
    Index F1 China Track
  • Freedom88
    #17548
    MSN PLS ! FONTOS!
  • Freedom88
    #17547
    nem! Töltsd fel pls v. ezt átküldheted msn nen is
  • Jeff Gordon
    #17546
    hát Free nemtom,mert most gyorsban felpakoltam a modot,és az egész mappa ami a kinai pálya,még két mega sincs,nem kevés az egy kicsit?
  • Freedom88
    #17545
    nyugi meg fog maradni mert csak pár fájlt módositok a mappán belül és nem egész mappát cserélek ki. Menniy az a sok mega? időben mennyi lenne?
  • Jeff Gordon
    #17544
    na pff.éljen a mazoizmus:P
    hát elöhalászom neked,ha igényt tartasz rá,deha sokmega,akkor felejtös a téma,mert én mindjárt go sleep.
    amúgy a speckós festésekkel mi lesz ami arra a pályára van berakva? meg légterelö elemek,meg a faxom tudja,na mindegy.nem zavar ha kimarad,csak akkor meg potyára festetem,sebaj.
  • Freedom88
    #17543
    király meg ilyesmi:)
  • Jeff Gordon
    #17542
    na az flash lesz:)
    Foggalmam sincs kb mit jelent eza szó magyarban,tegnap hallottam elöször,a magyar nyelven,mint mondatelem:DD
  • Freedom88
    #17541
    igy igaz. Nagyon ráérek. Nekem semmi dolgom holnap.
  • Freedom88
    #17540
    hát nem, mert most felrakom egyszer a szerverre egy patch packot aztán nem szarakszik a KÖcsög:)
  • Jeff Gordon
    #17539
    miért? most akarsz vele szenvedni????:O
  • Jeff Gordon
    #17538
    te nyertél.
  • Jeff Gordon
    #17537
    rendben

    meglesz

    na az jó lesz,tehát akkor nem lesz kint a pályán?
  • Freedom88
    #17536
    heh, melyik fájl módositja a pályát? Fogalmam sincs:) De majd ha átküldöd, akkor megtudom.
    iNDEXFTP-re nem tudod gyorsban feltölteni? az egészet.
  • Freedom88
    #17535
    11 autó van, 22 pilóta.
  • Freedom88
    #17534
    hát igen, én ezeket tudom jól csinálni, nem lesz vele baj.

    okés, várom mindenképp.

    Nekem jó, addig a szerverre is felteszek egy patchet ,mellyel megcsinálom a szerver autó helyét.
  • Jeff Gordon
    #17533
    rendben,ez akkor a te melód.

    holnap meglesz sztem,nemtúl bonyolult.
    akkor holnap küldöm aztat is.

    ha ez igy jó.
  • Freedom88
    #17532
    na akkor...egyesitem az összes autót..összesen 10 autó van vagyis 20 autó összesen. Elég szükösen vagyunk már egyébként.

    gdb-t mikorra tudod módositani? Amúgy csak Hungában van probléma.
    Hex pálya kegyetlen szar, légyszi küldd át a IF1L pályát.
  • Freedom88
    #17531
    jó éjt!
  • Jeff Gordon
    #17530
    csocsesz Karesz
    Szia
    Jóéjt
  • MrElf
    #17529
    nahh jo éjt tényleg megyek:) hali
  • Jeff Gordon
    #17528
    na akkor nézzük sorjában,tehát most ki akarod adni ebben a patch szériában.
    jó rendben,viszont akkor gdb-t modositom,mert neked boxal peched lesz hungáróringen,aztán majd küldöm msn,meg megnézem még melyik pályán nem kapsz boxot,és akkor oda egy olyan teamet irok be,amivel nem megy senki.

    jap,meg van a mod,akkor a pálya is,elvileg minden lehetséges,szóval át tudom tölteni,de azért nézd meg elötte a hex pályát,aztán mondj vmit,hogy legyen csere vagy ne.
  • Freedom88
    #17527
    PEET! CHINA PÁLYA MEGVAN?!
  • Freedom88
    #17526
    buzi Lineage:)
  • Jeff Gordon
    #17525
    Szia karesz,de fura ez a név,honnan ered?:)
  • Freedom88
    #17524
    köszönöm szépen, tárgylás alatt lesz az ügy.
  • Freedom88
    #17523
    jézusom csá:D
  • MrElf
    #17522
    Igy egyetlen Nórbertom:P
  • MrElf
    #17521
    Alulirott,hogy a Williams Cosworth,és a BMW.Sauber versenyzöje,Varga Károly,polgári nevén Karcsika,valamint Barta Péter,polgári nevén Peet,a mai nap peren kivüli egyezséget kötött,melynek értelmében megállapodtak,hogy mindkét pilóta ejti az összes egymás ellen felhozott vádat,óvást,amennyiben elfogadja a BT hogy mindkét pilóta teljesitményét 3-3pontal jutalmazza.A hivatkozási alapjuk,a tavalyi német nagydijon történt precedens,melyen Bull71 és BigFeri egyaránt 1-1egységet kapott.A két pilóta azért döntött igy,mert lehetetlen megállapitani,hogy melyikük nyert többet avagy kevesebbet a vágásokkal...
  • MrElf
    #17520
    BUMMMMMMMMMMM:D:D:D Karcsika ide is berobbant!! ahogy látom itt komolyra kell venni a hangot:P de majd megtöröm a csendet:) majd irok később ide is de most megyek csicsilni:) sziasztok
  • Freedom88
    #17519
    5. Minden meglehet.
    Ti akkor Karesszal h egyeztetek meg vagy most mivan?

    Köszi!

    Hát kéne, mert akkor patchen belül kidobom..át tudod küldeni nekem MSN-nen vagy feltölteni vhova a IF1L_Chinát? Mármint ha megvan még az iNDEXF1 modod
  • Jeff Gordon
    #17518
    1.lehet,ezt nemtudom
    2.én mindenképp
    3.igazad one
    4.jaja,mint amit meséltem,az is lol volt,kb négy körig tartott a futam,meg a liga is,pfff...
    5.hát azt kötve hiszem,hogy teljes mértékben megfosztjátok öt az ötödik helytöl,mért lehet ilyen is?

    dejó neked,elveszed a kenyerem.de neked adom szivesen

    Válasz:Valóban nincs domborzat,de jópár speckós festés van,pl neked is.Az még messze van,sztem azzal most ne törödjünk,vagy igen?
  • Freedom88
    #17517
    örülök is neki:D
  • Freedom88
    #17516
    1. Fele komolytalan mint a startand go
    2. Azt kinem szarja le? Csak lebasznám mint az atom folyamatosan.
    3. Kár volt ráirnod.
    4. Azért mondom h komolytalan
    5. Jó hozzáállás? És még nem volt meg a BT gyülés Kanada miatt.

    Közben meg patchet csinálok.

    Kérdés: Kinai pályán tényleg nincs domborzat?
  • Jeff Gordon
    #17515
    én a te helyedbe örülnék neki,hogy nem kell csinálni.basszus,hajnal három,fél négykor,már nagyon elegem volt a feliratozásokból:S
  • Jeff Gordon
    #17514
    amúgy ami Gattit illeti,nézd meg a Driver Profilt hogy mennyi ligában versenyzik,de azóta belépett vagy még kettöbe,csak nemtom azoknak a mozaiknevét,igy nincs még frissitve,de kb nemtudja,egyik ligájában sem hogy mi történik.engem ez zavarna.

    pl,nálunk se nagyon olvas honlapot,söt fórumot is ritkán használja.Ferrari honlap szinte teljesen Addié,alig ir még ott is a chatre...

    megaztán ma ráirok,hogy egyik ligádba(amiben történetesen én is benne vagyok) lenne teszt,és hogy kéne jönnöd,erre Ö:
    "Bassus jókor szólsz,pont most kell elmennem..."

    csak kár,hogy vagy négy öt nappal elötte már kint volt a honlapon... szóval,ez igy nem állapot,szvsz.

    egyébként nincs vele gondom,meg nem kibeszélni akarom,de ez nemjó hozzáállás,sztem