44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #18593
    a rohadt büdös kurva életbe már ezzel a faszfej orosz nemtudom milyen emigárns olga görénnyel... a helyzet az h router van beüzemelve,hogy 3gépen legyen net,ám vki itt a környéken vett egy jeladót,és igy feltud kapcsolódni a hálózatunkba,mert észleli a router,és gazdagon lophatja tölünk a szávszélt.... és a faszom ebbe,csak engem meg öcsémet idegesiti ez,többieket nem,egyszerüen elegem van,faxért nem lehetett ezt rendesen beüzemelni,most lehet h azért dobált le a server,mert mondjuk feljött ez a szopós geci a hálózatra,és mondjuk letöltött vmit,és ugye a mi szávszélünk lehetövé teszi a gyors letöltést,de viszont azt a server nem türi el,tehát gyorsban elkezd szinkronolni nekem a gáma és lehajít,nemtudom hogy ez miatt volt-e.de már eszembe jutott... de ha igen,és megtudom ki,fejbeverem francia kulccsal az biztos.

    na bocsi,de eléggé idegesitö ez a dolog
  • antijuve
    #18592
    nos akárhogy is,én ebből nem fogok problémát csinálni.nem nagy dolog ez,felesleges fennakadni rajta:P.bár azért jó lenne ha maradna a mostani állapot:))
  • antijuve
    #18591
    két futam után meglesz az első kettős győzelem,a Villanónak meg másfél év alatt nem jött össze:)D.lehet h ez is para:).ha meg azt nézzük az is tök igazságtalan h egyedül a Villanó az ahol két élpilóta megy,így aztán a többieknek esélyük sincs a VB-re.
  • Zsófy
    #18590
    :P
  • Jeff Gordon
    #18589
    na ezaz,mindegy,én azt mondom továbbra is h nocomment ezaz egész... igy kéne küzdeni vmit,de amikor meg simán nyer futamot(pl malaysia) akkor meg lenyilatkozza Ö is,hogy dög unalmas volt,mert sehol senki... akkor most igazodj ki rajta,igazából Ök érzik,hogy ez nem lesz meg,azért megy a hiszti...
  • antijuve
    #18588
    1ébként mi a probléma?
  • antijuve
    #18587
    nemtom.kicsit meg kéne izzadni azért az első helyért,nem csak az ölükbe pottyanna.és még 35 pont előnyük van,ami azért nem kevés,bár behozható
  • Jeff Gordon
    #18586
    az a gond,hogy Bryan és Free megy együtt és igy veszélyben a bajnoki arany,pff mi a fasznak jöttem én vissza ide azt már ugyan nem értem,na de mindegy,most amúgy is ideges vagyok,de ez a remi is basszus... áh 35pont elönyük van,most mit akar még?????
  • antijuve
    #18585
    basszus,akkor mégiscsak indulnod kellett volna:D.életreszóló élményt jelentett volna:)D
  • antijuve
    #18584
    azzal semmi,mi vagyunk itt a probléma,mert megelőzhetjük őket még csapatban (sztem ez az ami fáj Remusnak:))
  • Zsófy
    #18583
    Yes. Meg már az elején sztem elkezdtem volna mint az atom hisztizni (Igen, Drágám, végre egyszer hisztiztem volna egy isteneset:DDD), aztán jöhet a lökdösődéses cuccos:D
  • Zsófy
    #18582
    Aham, éreztem, h vmi ilyesmi lessz... de azzal mi probléma lenne, hogy Eagle és Peet menjenek együtt?
  • antijuve
    #18581
    hátha a hír hallatán hamarabb eldobja a kocsit:DD [nyugi Free,nem kívánok neked ám ilyet:DD]
  • antijuve
    #18580
    annyi idő alatt kiütnéd az összes kocsit?:D
  • antijuve
    #18579
    jó:D.nos,az a nagy harci helyzet(jelen esetben a világrengető probléma),hogy Free és én egy teamben megyünk most ugye.és mivel visszajöttek Peet-ék (egyesek már sokadjára:DD),ezért aztán megint vissza kéne állnia a régi helyzetnek(Eagle-Free,Peet-Bryan).szval ez a nagy problémája:))
  • Zsófy
    #18578
    OK. Csak akkor adom át neki, ha beavatsz:D
  • Zsófy
    #18577
    Jujj, a francba, lekéstem:D pedig akkor sztem nem lett volna hosszú futam (max. 1 óra) :D
  • antijuve
    #18576
    Zsófy:Freenek üzenem h Remi bevágta a hisztit!:)))
  • antijuve
    #18575
    LhOLL
  • antijuve
    #18574
    óóóó dehogy!!neked is indulni kellett volna Zsófyaa:)))
  • Zsófy
    #18573
    Ja, de:) Monnyuk elhúzódott, ha jól tudom... És majd x ember ott fog ülni mögötte, és azt fogom hallgatni,h hajrá Free??? ... Sztem majd jól kifutok a világból:D
  • Jeff Gordon
    #18572
    jah,értem.mondjuk érettségi meg bizi fontosabb,úgyhogy,érthetö is a dolog.hát sajnálom ha kihagyod,nade hátha nem
  • Jeff Gordon
    #18571
    :DD
    lol lehet:)
    majd betoppanunk a végére mi is:)
  • Zsófy
    #18570
    Komolyan mondom, ezek most olyanok, mint két rossz gyerek:) Free vezet, Roland meg drukkol vagy mi, és röhögnek, én meg itt alkotok mittoménmit Roland gépe előtt:)
  • antijuve
    #18569
    igazán nincs mit:D.
  • Zsófy
    #18568
    Oh, köszi:D
  • antijuve
    #18567
    attól függ h meddig tart a konferencia.ha mákom van,akkor fél hétre végeznek,és utána kiosztják a biziket meg ilyenek,aztán sztem jöhetek el.ha nem,hát akkor ki kell hagynom a futamot.ezvan:).elvileg mondjuk pénteken lett volna ez az egész,de "sikerült az érettségit két napban lerendezni"....:))
  • Jeff Gordon
    #18566
    értem:S
  • antijuve
    #18565
    repülünk szivi:DDDD
  • Zsófy
    #18564
    Jó, de siessetek, me' engem megesz a penész... most keltem fel az egyik csávó hangjára, aki azt taglalta, hogy milyen lessz a rajt, meg, h tiszta versenyt szeretne, meg mittomén, vagy mi a péló... :S
    HELP-HELP-HELP!!!
  • antijuve
    #18563
    érettségi eredményhirdetés lesz csütörtökön....
  • Jeff Gordon
    #18562
    re

    hogyhogy?
  • antijuve
    #18561
    re.

    csütörtökön neccesen érek haza futamra.sőt lehet h sehogyse...gyerekek,akkor beszéljük már meg ezt a délutánt.én írtam Károlynak,de nem válaszolt a kis KÖÖ:DDD
  • Jeff Gordon
    #18560
    :DD
    vagy ADDIg pókerezünk egyet:D egyébként én is csak 6k jövök mert nekem is race van ma 16tól:S
  • Zsófy
    #18559
    Tehát, a lényeg az, h ha hamarabb itt vagytok, nyugodtan gyertek fel, majd jól megzavarjuk Freet, (szte ugy sem tudjuk...:) de majd elleszünk, pl: beállunk ponponlánynak:D
  • Freedom88
    #18558
    fogalmam sincs, de sztem közel 20 kocsi!
  • Jeff Gordon
    #18557
    kemény futam lesz,összesen hányan is indulnak,úgyérzem hány kocsi?
  • Freedom88
    #18556
    akkor meg lesz nyerődve, de nem hiszem h megnyerem!:(
  • Jeff Gordon
    #18555
    és ha megnyered?:D
  • Freedom88
    #18554
    ja, ha végig megyek:) ha nem akkro szopás