44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #20552
    én is igy gondolom.

    sorry Free h kiütöttünk a renóból:S
  • Freedom88
    #20551
    nekem is nagyobb..menni tobanban, essingtonban, stb. Lesz még időnk f1 pályákon menni.
  • Jeff Gordon
    #20550
    nekem múltkor bün gyengén ment,azért nem jöttem most,majd talán egyszer,messze még az a futam,és igazából no-f1tracken most fun menni,nagyobb élményt ad,számomra.
  • antijuve
    #20549
    de utálom ezt a melborni pályát...:).bár pár dolgot állítottam csak egyelőre,és egész jól halad a dolog.mindegy,azé nem volt rossz
  • Jeff Gordon
    #20548
    mire?:DD
  • Zsófy
    #20547
    Naaaaaaaa, éhes vok!!!!
  • Freedom88
    #20546
    have fun vidéken!
  • Zsófy
    #20545
    oksa, akkor majd úgy időzitjük a találkát, ha meg akar vki, akkor jöhet. Amugy addig meg ki tudom majd mosni a perzsaszőnyegeket (jajj, h mennyire várom:S:S:S:S)
    Ha meg akar vki jöhet hozzánk piálni:D
  • Jeff Gordon
    #20544
    okés,hát én 27körül jövök haza,szóval az pont megfelelö.
    én simán kibirom addig,nem hiányzik annyira az alkohol,akinek meg igen,hát sorry,de nemtudom megoldani,h feljöjjetek hozzánk,mivel a lakás nem az enyém,ennyi az egész.meg holnap vmikor lelépek ebböl a városból,tehát nem is tudnék veletek menni piálni,de ha ti mentek,akkor have fun,bár úgyse lesz sztem belöle most semmise...

  • Zsófy
    #20543
    az igen:) (Free mondta):D
  • Zsófy
    #20542
    Komolyan gondoltam... Amugy ha minden igaz anyumék 25-én mennek, de lehet, h csak 26-én, és aug. 9-e körül jönnek, szóval van bő 2 hetünk:D
  • Jeff Gordon
    #20541
    nagyon jó kis pálya ez a Silverstone the shortest,nekem tetszik,bár utsó kanyar nagyon puklis,hm nembaj,itt mentem néhány kört,best: 40.564 az türhetö?:S
  • Jeff Gordon
    #20540
    Dranzer!
    hát sajnos most csak ilyen mezei avatrra futotta,Bacardis logot azért nem tettem bele,mert annyira le kellett kicsinyiteni,hogy semmise látszott belöle,megértem ha nemtetszik,igazából ebböl a méretböl sokat nem lehet kihozni:S

  • Freedom88
    #20539
    de attól lehetne még holnap aztán utána 1,5 hét pihi...gondold át:)
  • antijuve
    #20538
    én is azt hittem,érdekes lenne:D
  • Jeff Gordon
    #20537
    azthittem már serveren van Zsófy is,hát figyi free,én holnap tuti nem iszok,egyszerüen nincs szüksége a szervezetemnek arra h mindennap igyak,vagy minden másnap.de ha Zsófy komolyan gondolta amit irt,akkor arra természetesen megyünk,bár elölre látom,h rossz vége lesz... :D
  • Freedom88
    #20536
    hát vagyunk 3an abból 1 zsófy:) Szóval tök kevesen vagyunk, na mind1...

    Peet: akkor Te holnap már mész is vagy mész iszunk előtte vmit?:)
  • Jeff Gordon
    #20535
    jó de ezt Free nem mondta:D
  • antijuve
    #20534
    rfactor nézd a kiírást
  • antijuve
    #20533
    fánrészre sztem megyek.mikor lesz?
  • Jeff Gordon
    #20532
    még bedobok néhány képet a ligafórumra:)
  • Jeff Gordon
    #20531
    sztem felnézek jah,de f1c-hez most nincs sok kedvem,sorry:)
  • antijuve
    #20530
    megjöttem!!Peet,milyen volt a találka.nem is,msn-en beszélünk

    Kösz Zsófy a meghívást,és szia:)
  • Freedom88
    #20529
    jerr tesztelni egy kicsit!:)
  • Jeff Gordon
    #20528
    nice car:

  • Jeff Gordon
    #20527
    oks,hátha még Mo-on leszek,akkor mindenképp go,bármi is legyen,szabaddá teszem magam:D
  • Freedom88
    #20526
    júl közepén kb.
  • Jeff Gordon
    #20525
    áh leszarom már,nem lett meg,akkor nem,kész.
    mondom h nem leszek,dehát mind1...
    kicsit hazamegyek vidékre,jól fog esni,kicsit pihenek,meg hasonlók,ott nyugodtság van hála égnek.
    majd megyünk zsófyhoz ha már meghivott:D

    öö,zsófy,ez kb mikor lenne?:S mert júl végén nem vagyok az országban
  • Freedom88
    #20524
    hát kimegyünk holnap és meglássuk:))
  • Jeff Gordon
    #20523
    hát én is,igazából kis mázli kellett volna,hát nem lett,ennyi,augusztust még rászánom,ha akkorse,akkor le van szarva,mindenesetre mindent meg fogok tenni:)
    bár faxnak sincs kedve ezzel foglalkozni nyáron...

    adj ötletet,h mit:)
  • Freedom88
    #20522
    hát most ja:)
  • Jeff Gordon
    #20521
    hehe,nagyon ihatnékod van:D
  • Freedom88
    #20520
    sajnálom:( Erre inni kell!
  • Freedom88
    #20519
    akkó csináljuk:)
  • Jeff Gordon
    #20518
    na római jog természetesen nem sikerült,franc,tanulhatok majd augusztusban is:S
  • Zsófy
    #20517
    Miért is?
  • Jeff Gordon
    #20516
    hát ez is jól hangzik,de akit én el akarnék hivni azt igazából máshová hivnám,de nem olyan egyszerü ez sajnos lévén h az illetö is nöböl van,és hát az esetek többségében,a nök mindfig a bonyolult megoldást választják,hát nem tehetnek róla:D

    Zsófytól meg mindjárt kapni fogok a fejemre:D
  • Zsófy
    #20515
    Ha már a tegnapiból kimaradtam...
    Még jó hogy:)
  • Jeff Gordon
    #20514
    jól hangzik:P
  • Zsófy
    #20513
    Sziasztok! Látom, kellemesen telt az estétek:P és nagyon szeretnétek megismételni:D Na, hát asszem erre majd lesz nálunk alkalom, mikor üres lesz a kecó, van kert is, kinti slózi, benti fürdők, és egy csomó lavor... szóval majd csak a bútorokat és a szónyegeket kell kímélni:D Majd elhívjuk Remit is, nehogy kimaradjon:D