44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #22592
    hát ha ő is benne van....:DD
  • Freedom88
    #22591
    én is!:) akkor 3as?:D
  • antijuve
    #22590
    áhh nem bántom én!!én szeretem Kareszt!!:DD
  • Freedom88
    #22589
    na azért ne bántsuk a világ legszebb mekis férfi hostESS-ét:)
  • antijuve
    #22588
    mondhatni:)
  • Freedom88
    #22587
    külön állatfaj:D
  • antijuve
    #22586
    jó,hát karesz....:)))
  • Freedom88
    #22585
    aztán látod, Karesz elvan vele...
    erre mondják...fasz embernek, fasza honlap:))
  • antijuve
    #22584
    "Szeret az anyukám?
    -Szerintem igen..."

    :DDDD
  • antijuve
    #22583
    ekkora egy fasz honlapot azé ritkán látni már bocsánat:DD
  • Freedom88
    #22582
    nem vártam mást tőled
  • Zsófy
    #22581
    kipróbáltad? :D
  • antijuve
    #22580
    jó társaság lehetett...
  • Zsófy
    #22579
    Hajrá Karcsika!!! Nem csalódtam:D
  • MrElf
    #22578
    Hát ez marha jó:D Tök sokat beszélgettem most magammel ez szméletlen jo:D
  • Zsófy
    #22577
    na, ez
  • Zsófy
    #22576
    ez kb egy olyan értelmes beszélgetés, mint amit régen agyzsibbasztónak használtunk a suliba... www.nemtom.hu :)
  • MrElf
    #22575
    Elképzelhetö
  • antijuve
    #22574
    köcsög
  • MrElf
    #22573
    lehet
  • antijuve
    #22572
  • Zsófy
    #22571
    de?:P
  • MrElf
    #22570
    nem
  • antijuve
    #22569
    igen:)
  • Zsófy
    #22568
    oupsz:D ja...
  • Freedom88
    #22567
    re

    jó téma volt este, láttam:)
  • antijuve
    #22566
    szervusz
  • DranzerF1
    #22565
    na akkor szerintem én off mára... Peetie majd izé szeretnék veled beszélni :) nemtom h holnap leszele de majd úgyis kereslek és remélem meg is talállak vmikor :D na sziasztok :)
  • antijuve
    #22564
    gondolom a kresz akar lenni...:))
  • antijuve
    #22563
    megtisztelsz:)))
  • Zsófy
    #22562
    Unatkozom, és elegem van a kerszből!!!!
  • DranzerF1
    #22561
    hmm.. :S sry a sok hszért, nemtudok egyben leírni vmit, mindig későb jut eszembe :D:S
  • DranzerF1
    #22560
    ő hát igen, nekem sem tetszik, hogy ide oda rakosgatják a futamot... most akkor nemtudom, hogy csak annak a 3 ember a lényeg vagy a többi? mert most csakis az ő kedvükért lesz akkor amikor a futam... amúgy sztem ha pl mi a ferrarisok és esetleg még Fodry nem tudnánk indulni, magasról le lennénk szarva... szal érdekes...
  • DranzerF1
    #22559
    hát az am az az amúgy lenne, de lassan már engem is kezd irritállni, igazad van, hülyeség :P szóval mostantól amúúúgy lesz :)
  • DranzerF1
    #22558
    hát tulajdonképp tegnap este tudtam meg, hogy mégsem leszek off :D csak 2től :) hát a 14 alatti az már elég durva lenne :D tegnap sikerült 1.15.5, aztán próbáltam versenyben menni, csak megijesztettek, hogy jönnek a rokonok és kilépte megyből, aztán meg mégsem jöttek :S majd beszélünk :P
  • DranzerF1
    #22557
    jóreggelt... pfff 6kor letem :SS Peet mosz szedem a vidit. :) aztán meg meek Fifázni, majd Stalkerozni :P
  • Jeff Gordon
    #22556
    na még egy utolsóval jelentkezem,Dranzi! buller elküldte a magyar versenysetupot,és ha igaz h az még jobb,akkor neked kinéz egy 15alatti kör:D majd kipróbáljuk:)) amúgy kicsit este elegem lett abból a ligából,ez a hiszti már bosszant,h tegyük ide meg oda a futamot,nocomment... ilyen nálunk biztos nem fordulna elö,meg olyan se h vki visszafele megy a pályán futam közben... vidiben benne is van:) tudom h ma offon vagy,de azért gondoltam üzenek.

    mindenkinek kellemes napot,kb holnap ilyen tájban érkezem,és remélem hozom a linket videóhoz:)
  • Zsófy
    #22555
    Jóéjtszakát mindenkinek! Kaptam 6 db puszit (Freetől nem:((() de igy jártam, nemsokára én is megyek... Kellemes gólyatábort kivánok a mi Peetünknek!
  • Jeff Gordon
    #22554
    na akkor itt is elköszönök,reggel 7kor riadó lesz nekem,kissé kómás leszek,dehát ezvan.Bryanos,köszi,már fel is töltöttem a vidit,lett amilyen lett,legalább hamar elkészült:D
    nahát katát én is remélem nagyon:P az baromi jó lenne:P na ezt nem folytatom tovább inkább.
    Zsófiettának én is küldök három puszit,úgyhogy jóéjt kedves zsófya,majd amikor elalszol.bryanos neked már jó alvást,karcsikát is üdvözlöm szeretettel.nemtudom h holnap irok e még,deha nem,akkor legyetek jók.kit hagytam ki? jah,Free,sorry,hát neked meg jó videókészitést:D

    viszlát,jó8
  • Zsófy
    #22553
    Jóéjszakát, remélem én is, hogy fogok tudni aludni, végülis kezdek bepunnyadni, ugyh asszem nem lesz gond:D