44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #74
    mi???te jó ég?télleg??ja megjön gab gépe:D-lol:D-hát igen,sajnos ez így van...hiányozni fog nekem is:(
  • Freedom88
    #73
    húú, mennék én is focizni, imádok focizni, elég jól is tudok szerencsére
  • Jeff Gordon
    #72
    még szép. Bocs nagyon jó hely. csak hát most már azért kicsit más érzésekkel megyek oda, hisz már csak egy helyre kell mennem :(
    mind1
    azért majd el leszünk nyáron
    a P3ast haza visszük:D:D
  • antijuve
    #71
    hát nagyon jó ott nyáron,főleg ha Jeff-ék is ott vannak(akkor jó igazán).Tök nyugodt hely,félóránként elmegy mondjuk 6 kocsi:D-jó dimbesdombos,szóval lehet száguldani:D-a pálya meg nagyon klafa:D-csak háló nincs:D
  • Freedom88
    #70
    Természetesen irány a szabad levegő, menekülni Pestről ha lehet, mert megörülsz..jó döntés ha mész bicajozni
  • Freedom88
    #69
    Fogalmam sincs, nem tudok olyan dolgot miért rossz lenne. Jövőhét vasárnap megyek!!ááá:)
  • antijuve
    #68
    Nos,én belföldön maradok,ugye Jeff?Majd Bocson bringázunk,meg tolunk majd egy-két meccset a pályán:D-mind1,a lényeg az hogy nem nagyon leszek itt pesten,ami tök jó,mert úgyis megsülnék itt,meg amúgy is:nyár van!:D
  • Jeff Gordon
    #67
    sztem biztos az lesz. miért ne lenne az?
  • Freedom88
    #66
    Köszi szépen. Román vasutat igénybe fogom venni, belföldi forgalomba, kifelé magyar EuroNighttal megyünk
  • Freedom88
    #65
    Egy hónap életem szerelmével, több asszem nem is kell. Édes kettesben egy egész lakásban, kényeztetni fogjuk egymást végig, remélem nagyon csodálatos egy hónap lesz
  • antijuve
    #64
    Ohh kösz.Brassó?na ott még nem voltam,sőt még egyáltalán nem voltam Erdélyben(ezt azért nem teszem ki az ablakba).Jó utat a román államvasutakkal-hírük idáig terjed-már persze ha igénybeveszed román kollégáid szolgáltatásait:D-Egyébként szép egy hónapot nektek ott!
  • Freedom88
    #63
    kösz, 100% h meglesz
  • Jeff Gordon
    #62
    a lehetö legjobbakat majd, és hát pihend ki az otthoni fáradalmakat:)
  • Freedom88
    #61
    Hát Brian, megmondom az őszintét, nem nagyon. Sőt kifejezetten nem.
    Természetesen hogy megmondom, nem titok, Zsófival megyek 1 hónapra Brassóba nyaralni a nagyszüleihez. Ilyen nászút:)
  • antijuve
    #60
    egyébként hova mész,ha nem vagyok túl indiszkrét?:S
  • antijuve
    #59
    akkor otthon mostan nem szeretsz lenni ezek szerint
  • Freedom88
    #58
    Jelenleg úgy tudok kijutni hogy 25.éig kibirom valahogy itthon!
  • antijuve
    #57
    hát free,én is vagyok néha ezzel így,de vhogy mindig túljutok rajta.
  • Jeff Gordon
    #56
    hát nemnagyon.
  • Freedom88
    #55
    Örülök hogy oltogatós kedvedben vagy. Én jelenleg megölném magam, de privát vélemény
  • antijuve
    #54
    kösz Free,téged is-a Juvésokat már jól leoltottam,hehe ezt most megkapták,nah persze nem bírják a kritikát
  • Freedom88
    #53
    Üdv Brian, jó látni!
  • antijuve
    #52
    oké
  • Jeff Gordon
    #51
    majd szólok neki:D
    egyenlöre télleg 3an vagyunk.
  • antijuve
    #50
    ehtem,na akkor hajrá!mostmég nemtom miről írjak,dehát offolunk ugyhogy mondjuk retrozzunk a régi hulyeségeimmel.(sztem ez is az,de mind1).télleg csak hárman vagyunk??gabot mozgósítsad mááááá'!!
  • antijuve
    #49
    na ezek le lettek oltva!sok kecsög
  • Jeff Gordon
    #48
    ha irsz valamit benézek én is:D
  • Jeff Gordon
    #47
    Retro: régi forumunk is ilyen volt. kb azért retro.
    mindenféle témákkal offulunk rendesen.
    hja mozdonyokban nem vagyok egy prof, néhányat ismerek ennyi. igy végül is laikusnak tekinthettek engem is:D
  • antijuve
    #46
    asszem bekukkantok a Forza Juve topicba,ott úgyis annyira szeretnek!
  • antijuve
    #45
    jah,róla van szó?:D-biztos,egyszer megismerem,vagy nem,vagy igen,vagy nem,vagy igen,vagy megintcsak nem-mielőtt mindenki hülyének nézne,azt kérem,hogy ne tegye,csak most ilyen eldönthetetlen hangulatom van és ezt mindenképpen szerettem volna írásba foglalni!na milyen topic ez?retro?és miről kell retrozni?láttam hogy mozdonyokkal toljátok,na abban BUTA vagyok szval nem fogok Free(bocs Jeff,téged "laikusnak" tekintelek)mellett labdába rúgni:D
  • Jeff Gordon
    #44
    aha. Freedom bnöje. én ismerem is, sztem aranyos nö. és sztem te is megfogod ismerni!
  • Jeff Gordon
    #43
    szevasz Brian!
    persze hogy szeretünk :D
  • antijuve
    #42
    Zsófi??jah igen:D:D-hát ja
  • antijuve
    #41
    nah ide is betoltam a büdös képemet!gondolom ti is szerettek!szép jó napot!
  • Jeff Gordon
    #40
    hát sztem a csaj nagyon ott van.
    köszi, igyekeztem jókat választani.
    megtom érteni, neked most van egy Zsófid:)
  • Freedom88
    #39
    Hát jó képeket tettél be szó mi szó, de akkor is egyik sem jön be úgy teljesen
  • Jeff Gordon
    #38
    egyenlöre még csak ketten vagyunk, de majd szólok Briannak :)
    és akkor hamar elérjük az ezret :)
  • Freedom88
    #37
    Sztem is, RETRO mindörökké!
  • Jeff Gordon
    #36
    szeva Free! szarakodott egy kicsit a netem...
    jó ez a topic
  • Freedom88
    #35
    Üdvözlet 2006-06-13án!