44994
F1CHL - Retro
  • Freedom88
    #1074
    imádom, egyet nem olvastam el:)
  • Jeff Gordon
    #1073
    azért irtuk neked:D
    tudtuk hogy szeretted a kötelezöket:D
  • Freedom88
    #1072
    muszály a regény? olvasni nehezen tudok:))
  • antijuve
    #1071
    Te Jefferson!!Azért még tanulhatsz tőlem a szövegek terén!!:D

    Na írok én is.
    Megvolt ez a szar futam.Istenem de jó hogy vége,ekkora egy szart!!!Mondjuk mi a jó büdös francot vártam!!Alig gyakoroltam erre a szarra-pedig ez a legnehezebb pálya.Ha nem megyek neki a falnak vagy háromszor,használom a pitlimitert,vagy ha csak egy kicsit is tudtam volna a matekot,akkor 5.is lettem volna.De mindegy,nem siránkozok,mert felesleges,és nem is érzem jogosnak,ugyanis mások az első körben estek ki.Igazából örülök ennek a versenynek,senkinek sem okoztam nagy galibát(jóóó Free-nek lehet:D).És ami a legfontosabb,hogy pontot szereztem,de ami még ennél is fontosabb,hogy Jeff is pontot szerzett!Komolyan,nagyon-nagyon örülök neki!!Bahrein óta nem tetted ezt velünk Jeff:D:D!!Nagyjából ennyit a futamról.

    Érettségi:hát ennek meg végképp örülök!Azért remélem hogy nem koppansz:D(tudod,egyszer kopp másszor hopp-bár neked már volt kopp).Nos,hétvégén én se leszek,aminek kicsikét örülök is,mert már nagyon rühellem ezt a cityt.De ami most volt emiatt a fasz Bush miatt...hát ez már kiborított teljesen!A lovakat megtükröztették(!!!),hogy nincs-e bennük bomba.hát elszáll az agyam(ami nincs)!!

    VB:istenem,looser horvátok!!Csak akkor támadnak mikor már meleg a pite??!!!Hát ez komolyan!!!SzörrrrnyŰ!!!A brazilok meg leverték a japókat!
    Nah egyelőre ennyi(Jeff,ezt most elmondom:van két szó,egyelőre,és egyenlőre,az utóbbit matematikában használjuk,míg az előbbit egy időpont meghatározására,vagy vhogy így.:D)
  • Freedom88
    #1070
    NE BAZZD H NEM LESZEL MERT MEGÖLLEK!
    ÉLETEMPÁRJA ÉS MÉZESHÉT!!HÁÁT IGAZ:DD
  • Jeff Gordon
    #1069
    végülis elégedett vagyok a mai nappal, amely az Úr 2006. évének június hónapjának 22. napja. Elöször is sikersen sikerült az érettségim, mondhatom magam érettnek:S:D, másrészt megvolt az f1chl liga talán legkaotikusabb futama, monaco. mondjuk a balhéra lehetett számitani. kaotikus körülmények között szereztem egy pontot, aminek azért örülök. de megküzdöttem érte a kocsimmal. nemvolt könnyü:S
    szóval már van 5pontom, csapattársam Briannak meg 8pontja. szóval nem állunk olyan rosszul. persze most lehet kiröhögnek, de azért nem könnyü ez a liga, nagyon keményen megy az eleje. nemhiszem hogy valahol is képes lehetek felvenni velük a versenyt, de hátha, kitudja, akármi is történhet.
    akkor irok még itt. szóval a lényeg az hogy 7vége jó lesz. sok esemény lesz:
    1.szombaton megtudom az érettségim eredményeit
    2.vasárnap már hosszabb lesz, NASCAR/F1 futam, és egyiket se látom. a bankettem miatt. ami nem lesz valami nagy szám:S de lehet hogy teszek fel ide képet róla, majd meglátom. akartam volna hinni Freedomot de nemtom lehet-e hivni, és már ugyis mindegy, mert akkor Ö már életepárjával tölti mézesheteit:D
    ezért valószinüleg behal ez a topic egy idöre.
    elvben sok esemény lesz nyáron, lesz LAN party is, amin mindenki örömére 99% hogy nem leszek.
    azthiszem most ennyi, lehet még irok ilyen hosszú üziket, mert fun. ugy sincs most dolgom, örülök 1000rel az érettségimnek és az 1pontomnak. Egyébként 1pontnak is lehet örülni, persze élmenöknek nembiztos:S
  • Freedom88
    #1068
    NA, hát ennek is annyi
  • Freedom88
    #1067
    NA, hát ennek is annyi
  • Freedom88
    #1066
    NA, hát ennek is annyi
  • Jeff Gordon
    #1065
    vazze. elbaxtam az idomerot. igy a taktikának is annyi, de azért mindent megteszek:D
  • Jeff Gordon
    #1064
    ok.
    sry.
    nekem jobb az f1ch. egyébként.
    szóval hajrá ma.
  • Jeff Gordon
    #1063
    ez van. nagyon nem érzem a pályát. na mindegy. sry Brian. taktikánkat megpróbálom követni, remélem bejön.
  • Freedom88
    #1062
    Cső!:)) Majd meglájjuk mi lesz légyszi ne idegesitsetek ezzel.
  • antijuve
    #1061
    hmm,rossz ezt hallani...
  • Jeff Gordon
    #1060
    leszarom a versenyt:S
    ugy megyek majd ahogy tudok, fáradt is vagyok, szóval...
  • antijuve
    #1059
    dehogy lesz meg!!feljövünk majd mint a kibaszott higany.OK-de este verseny:D
  • Jeff Gordon
    #1058
    ezvan.
    azért ilyen ajánlatot?! a 2hely simán meglesz a minardinak.
    majd ma megbeszéljük! OK?
  • antijuve
    #1057
    hát túlzottan nekem se tetszett,és nem is tom mit mondjunk majd erre.Én szívesen maradnék a Williams-nél.
    rFactor?Hát sztem ott énse indulnék.másik ligába meg már nem lenne kedvem nevezni jövőre sem.a nascart meg nem szeretem.ugyhogy ennyi.

    persze free leharapja a fejünket,hogy mit vészmadárkodunk itt:D
  • Jeff Gordon
    #1056
    ÖÖÖ láttam, majd megbeszéljük ketten msnen. azért, néhány mondat az elsö reakciómként:
    hát No Comment. nekem nagyon nem tetszett hogy ilyen fogadást ajánl, nemtom ezt msnen miért nem tudtuk megbeszélni. meg különben is egyszerübb lett volna ha ezt elmondják nekünk. na igen én meg a McLarenhez akarnék menni! de annyira azért nem ezért nem is jelöltem meg...
    de lényegében mindegy is mert tárgytalan a dolog... jövöre úgyis rFactor lesz, azzal meg sztem nem megyek, és csatlakozom inkább a NASCARosokhoz.
    szóval ennyi. ez egy egyéves liga lesz. utánna minden átalakul ugyis!
  • antijuve
    #1055
    sztem dögunalom a NASCAR.
  • Jeff Gordon
    #1054
    engem. sokkal jobban is mint az f1. sztem sokkal jobb.
  • Jeff Gordon
    #1053
    bár amit én betettem elishat az sztem jobb:D a szöszire gondolok az 1040esben, na azt jól meghát:)
  • Jeff Gordon
    #1052
    ehh. vele én is lefeküdnék:P:D
  • Jeff Gordon
    #1051
    MEGJÖTTEM:D
    majdan mesélek:D
  • antijuve
    #1050
    No,Jefferson,tegnap nem kivántam ss-t.Mostmár hiába kívánok:D.De azért gondoltam/gondolok rád.Remélem jól sikerül(t).

    Majd beszélünk!
    Ja,Karesz meg igencsak kellemetlen szituba hozott minket:D-de majd elmondom:D
  • antijuve
    #1049
    a "hülyét" visszavonom
  • antijuve
    #1048
    szóval mentem feküdni,vele:
  • Freedom88
    #1047
    csőőőőő
  • antijuve
    #1046
    ki a faszt érdekel a hulye Nascar?Mentem aludni.Tiszteletem az uraknak.
  • Freedom88
    #1045
    persze, jó éjt!!!
  • Jeff Gordon
    #1044
    mentem. Jó8 Brian, Jó8 Freedom.
    remélem sokat tesztek még hozzá:)
  • Jeff Gordon
    #1043
    közelröl is?:D
  • Freedom88
    #1042
    igen, jól ismerem:))

    1.13.385
  • Jeff Gordon
    #1041
    szép álmokat Freedom! ez a csaj után lehetne is:P
  • Jeff Gordon
    #1040
    ezzel a képpel:

  • Jeff Gordon
    #1039
    de elötte még elbúcsúzom:D
  • Jeff Gordon
    #1038
    megyek aludni:)
  • Freedom88
    #1037
    Tesztelni gyere inkább Monacoba
  • Jeff Gordon
    #1036
    nalátod:)
  • Freedom88
    #1035
    nem...