44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #4634
    és Schumi visszavonulással...:(
  • antijuve
    #4633
    Schumi győzelemmel...;).
  • Freedom88
    #4632
    hmm, MA FORMA-1!!!OLLÉ!!
  • antijuve
    #4631
    Helló!Hirtelen csak ez jut eszembe...
  • Freedom88
    #4630
    Szép jó reggelt! Hajrá Sumi a mai nap és Alonso kieshetne!
  • antijuve
    #4629
    Na,el is köszönök.Jó éjt!Délután hajrá Schumi!Alonsot megbüntették:D:D-hahaha(sztem kivételesen nem volt hibás)
  • antijuve
    #4628
    Hello!Jeff-ék nem rég mentek el.Jó kis este volt:D:D
  • Freedom88
    #4627
    Természetesen, mivel ez kell:D
  • antijuve
    #4626
    Richtig!
  • Jeff Gordon
    #4625
    nichts.
  • antijuve
    #4624
    Guten Morgen!:D:D
    Was habt ihr gemacht für heute?:D:D
  • Jeff Gordon
    #4623
    jaja, az elhiszem.
    neked is jó reggelt. elfogyasztottad már a szokásos reggeli KVt?:D
  • Freedom88
    #4622
    Hát eléggé:D
    KV-s jó reggelt
  • antijuve
    #4621
    a MÁVos ember összetéveszthetetlen:D
  • Freedom88
    #4620
    igen,igen,igen..úgyis keverlek majd titeket:)
  • antijuve
    #4619
    Petya:télleg gondold át jól,már engem is felidegesítettek ezek a kilépések.Ezek az űridők...ha minden igaz és minden segítséget kikapcsolsz,és már frankón mész,akkor az nagyon nagy előnyt jelent.erről talán Free tudna mesélni,ő jobban vágja az ilyen témákat:D

    Egyébként nem sértődünk meg,miért is tennénk...nem kötelező,csak át kell gondolni.
  • gordon 24
    #4618
    Szia!4 Nem Gabi vok Péter. De nem baj én sem emlékszem a te nevedre.

    Ezért nem fogok addig választ adni nektek amig 100%-osan nem vagyok biztos benne. Szóval ha én jövök egy darabig elkell viselnetek.
  • Jeff Gordon
    #4617
    hát tegnap én is elég ideges lettem hogy nem lehet normálisan válaszolni, de inkább elszámoltam 10ig...
  • Jeff Gordon
    #4616
    Gab?:D kire gondoltál? nem gordon 24re?
  • Freedom88
    #4615
    Ez a futamon történtek után, megelőző, futam utáni dolgok sajnos kibaszottul felidegesitettek, nem tudom majd mi tévő legyek a jövőben.

    Gab: izlésed szerint cselekedsz..de ha egyszer jössz, akkor maradj, ne csináld mint a többiek.
  • Freedom88
    #4614
    jó reggelt!
  • Jeff Gordon
    #4613
    ez lemaradt.:D
  • Jeff Gordon
    #4612
    egyébként KV-s jó reggelt!
  • Jeff Gordon
    #4611
    értem. igazad van az idökkel kapcsolatban... ráadásul most egy kicsit(?) nagy a feszültség a ligában, sokan kiszállnak amit irtunk is Briannel, szóval nem a legjobb a helyzet. ezt a helyzetet leginkább a spanyol nagydij utáni nagy feszültséghez tudnám hasonlitani, kiváncsi vagyok hogyan alakul ez a továbbiakban.

    nekem tegnap este hatkor jött meg a gépem, és hát erre a futamra semmitse tudtam gyakorolni ami meg is látszott, na de sebaj legalább ottvoltam és végigmentem, igaz 11. lettem, mig egy hónappal ezelött 5. ennyit számitott hogy egy hónapig nem mentem.

    Egyébként ha a NASCAR ligát választod én teljesen megértem, biztosan nem fognak a többiek sem rosszallóan nézni rád. amikor majd lefutottuk ezt a szezont én is elöveszem a NASCARt már gyakorlás szintjén, aztán ki tudja... ez nagyban függ attól is hogy jövöre melyik szezonnal megyünk, ha egyáltalán megyünk... (nemcsodálnám ha Freenek elege lett volna az egészböl...)

    [Bár azt nem tartom valószinünek hogy a NASCAR ligában elinduljak, jó nekem ezaz f1]
  • gordon 24
    #4610
    Az jó volna de még nem mondok semmit. Igazából nem fogok köntörfalazni nektek. Elég "jól" ismerjük ehhez egymást szerintem. Az a lényeg hogy én igazából az Online NASCAR ligába szeretnék menni de ugye amit tudsz te is meg Juve is hogy rosz a gépem. De most ugy néz ki hogy valami történt vele és müködik rajta a játék. Ha ez igy marad akkor inkább oda mennék. De ha nem fog müködni a NASCArral akkor jönnék hozátok. Na tehát ez a helyzet. 2-3 ligát meg egyszerre nem akkarok fizetni sem és játszani sem mert annyi időm azért nincs hogy két naponta órákat játszak. Szóval ez a helyzet remélem megértitek és nem sértödtök be rajta. De ha ugy alakul akkor jelentkezem.

    És a másik része pedig az amit Juvenak is mondtam én jobban szeretem a reális dolgokat. Nekem nem tetszik a ligátokban az hogy ilyen ür időket autoztok ami legalább 4 seccel jobb mint az igazi F1-eseké. Meg persze nem is tudom elérni ezeket az időket de ez nem tántorit el ha ugy lesz jövök. A NASCAR ligában egy deka segitséget nem lehet használni csak cokpit nézet van és az idők is kb +-1-2 sec olyanok mint az igaziaké. Ez reálisabb és ezért jobban tetszik.
  • antijuve
    #4609
    ok.jó éjt.és próbálj meg lehiggadni:D
  • Freedom88
    #4608
    Na, gb all!
    Bocs h ingerült vagyok, ez van, egy ideig még az leszek
  • antijuve
    #4607
    akkor feküdj le és kész!ne pörgesd az idegeidet a csúcson...
  • Freedom88
    #4606
    Azt h idegeimet a csúcson pörgetem és sok!
  • antijuve
    #4605
    ÉS AKKOR MIVAN?
  • Freedom88
    #4604
    De én nem a futam miatt, hanem h 1 hete csak rohanok, meg se állok...
  • Jeff Gordon
    #4603
    pont ezaz
  • antijuve
    #4602
    azt akkor pech,ezvan.
  • antijuve
    #4601
    sajna ez így van.nincs kivételezés:D
  • Freedom88
    #4600
    Ez van, ezt kell szeretni, ilyen az élet
  • Freedom88
    #4599
    Én meg ma 8:20ra estem ide...azt akkor mivan? olyan fáradt vagyok h nem igaz
  • antijuve
    #4598
    ez a nehéz napom van című sztorit nem kéne erőltetni.Nekem ne mondják h mi egy nehéz nap...
    a csütörtök nekem se a legjobb,mert így kihagyok néhány futamot(ráadásul kedvenceimet:D),dehát az élet kegyetlen:D
  • Jeff Gordon
    #4597
    én se.
    kiváncsi leszek NASCAR topicba marad-e még... jólenne, szivesen látták ott is.
    egyébként csüti lehet nekem se lesz a legjobb, mert valszeg este hétig az egyetemen fogok csücsülni, és rohanhatok haza belöni a gépet... de nem lépek ki, mert jól érzem magam itt.[ezzel semmire se akartam célozni]
  • antijuve
    #4596
    nincs meg,azt véletlenül hagytam ott

    hát a kiscsaj kicsit most leértékelődött nálam:Karesznek nagyon betett,és Eag-ot is majdnem elkapta...
  • Freedom88
    #4595
    Sajnálom, de ettől többet nem tudok tenni...