356
De hogyan?
  • manson222
    #356
  • sz4bolcs
    #355
    szenves :)
  • krisztike
    #354
    én nem tudom elfelejteni sem a fájdalmat sem az örömöt ...(csak a fájdalmat elakarom feledni )
  • sz4bolcs
    #353
    Aki ezzel jön az sokszor elfeledkezik az apró szenvedésekről.
  • Vlala #352
    Hogy miért találkozom ezzel a linkkel olyan sokat, nem is tudom...
  • krisztike
    #350
    az életben az apró örömöket is észre kell tudni venni és értékelni is tudni kell...sztem
  • krisztike
    #349
    igaz
  • sz4bolcs
    #348
    Csak legyen barátnő, ház, kocsi, munka, kaja, pia, szerető család... és örökre boldog leszek. Hát ez nem valami bíztató.
  • sz4bolcs
    #347
    Miért esel végletekbe?

    Mindegy, ahogy utánad írták.. terápiának jó lesz - hogy rájöjj, ez sem az igazi.
  • dav1d
    #346
    nem vagyok boldog...pl
  • krisztike
    #345
    nem néztelek hülyének
  • rinyavas
    #344
    "Kérlek ne nézz hülyének" azért vagyok itt mivel már mindent próbáltam 5 leteim nekem is voltak mindenhol szétnéztem és próbálkoztam is, de mégis itt vagyok és ezt kérdem.....:D
  • krisztike
    #343
    igen ,értem ...
    de mindenkinek más a szép és a jó ...csak 1 kicsit optimistábban nézz a dolgok elé .
  • rinyavas
    #342
    :D
    Már mindent néztem jók is lennének de mivel nem vagyok valami szép íggyy a chaton kötöttem ki........és az meg sz-r mivel már mondtam..... sztem érted:D
  • krisztike
    #341
    először is nézz szét magad körül ... nem bizti ,hogy 1 modell lesz az ,akivel "hosszan" tartó kapcsolatod lesz . ne a külső alapján ítéld meg az embereket ...tudom ,ez lesz a legnehezebb .
  • krisztike
    #340
    valami igazság van benne ...
  • krisztike
    #339
    mondd ,néztél már tükörbe ? nem gondolod ,hogy esetleg benned is lehet hiba ?
  • krisztike
    #338
    ezt azért nem kellett volna mondanod ...kivétel mindig van
  • rinyavas
    #337
    Látom ez a legyél lazább topik mégis kicsit számomra fontos témáról van szó így bekapcsolódnék, hogy "és így soha nem lesz normális barátnőd" én erre térnék ki, egy szó/kérdés ereéig hogy honnan? chatot próbáltam, haha, enyi az sz-r ott mindenki idióta.(tisztelet a kivételnek) :D Mivel 16 évesen társkeresőbe meg kirühögnek, Bankba meg áááááá..., utcán elküldenek anyámba és én egy tartók kapcsolatot szeretnék esetleg ha tudnátok még 5leteked adni hol keressem. :D
    Normális válaszaitokat előre is köszönöm.
  • Phat Smoker
    #336
    ühüm..sok sikert, aztán majd kérünk élménybeszámolót!
  • dav1d
    #335
    "és így soha nem lesz normális barátnőd"

    elve logikus hogy olyan ami nem étezik nem is lessz viszont kezdek beletőrődni ebbe és a következőt én fogom átverni még mielött ugyanezt tenné velem...
  • dav1d
    #334
    nagy francokat nem Ha alapból mindenféle görcsöléás (érzések) nélkül úgy állsz hozzá h leszarod csak arra fog kelleni eleve lazán állsz hozzá sokkal könnyebb lessz megszerezni a dumáddal...

    probáld ki ,mindegyik bekajálja majd a szöveget

  • Phat Smoker
    #333
    de ahhoz, hogy "meglegyen" és dobhasd a francba, ahhoz előbb össze kell jönni vele! :))
    ha még sikerülne is vele összejönnöd, lehet, hogy több hét vagy hónap mire meglesz a csaj ba..babonázva! :D
    namost dobnád a sarokba többheti, havi gürcölésed miután megtörpént az esemény ?
    nem valószinű :D
    amúgy meg minél jobban görcsölsz valamin, annál jobban nem fog sikerülni!
    azért soxerencsét!


  • KillAir
    #332
    ... és így soha nem lesz normális barátnőd. Nem biztos, hogy ez a legjobb - de terápiának nem rossz ;)
  • dav1d
    #331
    egy jó tanács: a legjobb amit tehetsz összejösz valakivel és mihelyt megvolt dobod a francba , egyik sem érdemli meg a szép szót szerintem...
  • Cujo01
    #330
    nem kell őket komolyan venni, ne foglalkozz vele, ne keresd és ha akar valamit, úgyis megkeres... ha meg nem, akkor te úgyis pedálozhatsz, nem érsz el semmit!
  • Cujo01
    #329
    Nem tudom, te mennyi idős vagy, de én 26 évesen is ilyenekkel találkozom.. :S
    Ilyen ez a mai világ...
  • dav1d
    #328
    nem lehet: eddig én is egy rozsaszín álom világban életem mert hittem a mesékben de ez a valóság
  • dav1d
    #327
    szokásos majd talizunk ...majd talizunk késöbb aztán amikor meg mekérdezed mi a fasz van végre kinyögi h nem akar semmit
  • LES FORZA INTER
    #326
    Bocsi, ez a "légy önmagad" bátorítós rész régen volt, csak ennyivel kiegészíteném:
    -Olvastam, hogy a, verzió: légy önmagad, teljesen egyedi, ne hasonlíts másra, b, verzió legyél olyan mint a többi. Sztem a c, a jobb(saját tapasztalat). A légy önmagaddal az a baj, hogy ha vmi hasonlóságot fedezel fel másvalakivel, akkor már - ez nem is én lennék? - merül fel egyből a kérdés. Ha hasonlítasz mindenkire aki menő, akkor meg nincs benned egyedi. A lényeg sztem az, hogy megérezd mit is élvezel, minek is örülsz igazán. Örülsz-e annak más helyzetben is, vagy csak a haverok miatt. Persze a környezet hat mindenkire, így ha miközben "önmagad" vagy, hasonlóságot veszel észre mással, az azért van, mert valszeg az teccik neked, 1-2 szófordulat, mozdulat, öltözködési egyezés még nem majmolás(nincs 10milliárd teljesen eltérő ruha stb.), de legyen olyan dolog, ami nem található meg a környezetedben, legyen saját is. A saját stílus az, amivel bármikor, bárhova elmész, és jól érzed magad, nem úgy, hogy jajj mindenki néz mert ez + ez rosszul áll stb.... Ha azt érzed vmi nem a tökéletes, de azért nagyon jó, akkor érdemes megpróbálni mást, hátha sikerül megtalálni a jobbat, csak a jó úton kell elindulni.

    Így hirtelen kb. ennyi jutott eszembe, remélem van benne új, használható 5let is.
  • Phat Smoker
    #325
    mivel vert át az a mocsok ? :D
  • Vlala #324
    Nem mindegyik.

    Mivel vert át? Nem lehet, hogy hagyod magad átverni?
  • FrezeR
    #323
    mi történt?
  • gergelyanevem
    #322
    akkor nem bánkódom, hogy 18 évig még nem volt senkim...
    úgylátszik nehéz megtalálni az igazit(ha meglehet egyáltalán)
  • dav1d
    #321
    kezd felfordulni a gyomrom az egésztől
  • dav1d
    #320
    nincs kivétel...
  • dav1d
    #319
    haha , ez a nő is átvert minden nő egy ribanc...
  • krisztike
    #318
    teljesen szétestünk - szinte :DDD
  • Királylány
    #317
    Már mindenki laza lett?
  • krisztike
    #316
    oké