34
  • Totya000
    #34
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Richard_%22The_King%22_Petty
  • BENDI
    #33
    sziasztok!szentem is nagyon jó!!megjelent már dvd-n???
  • Teppik Amon
    #32
    Szerintem nagyon jó kis film. Tényleg nagyon átjön a nascar hangulat az elején meg a végén.
  • Sam87
    #31
    ííííííííííííí
  • wbtist
    #30
    Remélem a Csodacsibénél kicsit jobb lett, abban nagyot csalódtam :(
  • pero
    #29
    Szerintem nem rossz én ma néztem meg igaz kicsit érdekes,de azért nagyon jó,és a vége is nagyon fontos szerintem hogy valojában egy ember ellött tisztelegtek,és nem is akár ki elött!
  • BiG G
    #28
    nagyon kis hangulatos mese, igaz összelopkodták jó pár filmből, de jelen esetben jól, úgyhogy nem zavaró :-))
    Amúgyis csecsemőnek minden vicc új :DDD (nem nekem, öcsémre gondoltam -.-)
  • DJ Skyline
    #27
    egy kisgyereknek nem mind1,hogy csili-vili a graf,vagy nem?:D
  • vg
    #26
    "Nézz be ide! :))) Ennél a grafnál sokkal jobbat is tud csinálni 1 haladó. Az már más, hogy ebből 1-2 órás animációt csinálni tényleg nem kicsi feladat. :)"

    LOL!
  • Mihail
    #25
    Magyar szinkron gyenge lett.. az olasz nyelv poénjai angolul jobban jönnek ki..
  • Lenny
    #24
    Tényleg Doc Hollywoodod , még a kocsi is piros. :-)
  • Megamanó
    #23
    Nekem is a Doc Hollywood jutott eszembe a sztoriról. Nemtudom miért egy Porsche a lány, sztem is férfias autó. De sokan mondták már, h nőies, a gömbölyű, kerek formákra, és lámpákra hivatkozva. Nemtom, végülis bele lehet magyarázni...
  • Lenny
    #22
    Szép a graf, de azért a Final Fantasy Advent Children (vagy a Spirits Within) azért odab@sz neki kissé. Persze ez egy mese, nem kell fotorealisztikusnak lennie.
    Nagyon messze van még az hogy tökéletesen megkülönbözhetetlen legyen egy CG meg egy valódi ember. Láttam olyan felvételeket amin egy igazi ember meg CG szereplő együtt szerepelt és hát a CG olyan volt mint egy báb. De ha önmagában vagy CG "társaival" együtt szerepel akkor nem tűnik fel ennyire.
  • hypno
    #21
    A történet nyilvánvalóan tipikus amerikai sablon, viszont remélem, hogy a látvány és a poénok feldobják majd.
  • MrPrise
    #20
    Eh. Szóval bedobod a pénzt a mozinál és kiválasztod, hogy mi legyen benne.
  • MrPrise
    #19
    Aztán még 5-10 év és a forgatókönyvet is gépek írják... Csak bedobod a mozinél hogy mi legyen bele aztán kész is az egyedi, személyreszabott film a'la Asimov mesélőgépe...
  • oszi1113
    #18
    Nefotozz! "A hagyományosan magas színvonalú magyar szinkron (Gesztesi Károly, Ganxta Zoltán, Jáksó László, Háda János, Nárai Erika) próbálja feledtetni velünk azt, hogy az eredeti, angol nyelvű verziónak olyan nevek kölcsönözték a hangjukat, mint Owen Wilson, Paul Newman, Bonnie Hunt, Larry the Cable Guy vagy Tony Shalhoub." kijelentés arra vonatkozik, hogy igyekeznek az itthoniak is pont olyan tökéletes leosztást összehozni, mint az eredetiben!!!!
    Egyébként meglássuk, a bemutató alapján bámulatos a grafika! Még 5-10 év, és nem kellenek hús-vér színészek, se mkulisszák, és helyszínek!!!
  • mishaly
    #17
    remélem jó lesz, bár én jobban örültem volna a Toy Story 3-nak!
  • petko000
    #16
    én nagyon birom a Pixar filmeket, gondolom ez is jó lesz.. k.jó ötlet emberi tulajdonságokkal felruházni a verdákat :)
  • Mihail
    #15
    Szerintem jópofa kis film volt. Főleg az elején nagyon ott van a zene, meg a nascar hangulat. Az eleje kicsit a Tom Cruise-os 1990-ben készült Days of Thunder c. filmre emlékeztet :) Innen is kaptam a "gonosz" zöld rivális a Thunder nevet :)
    De Lighting McQueen beszólása nagyon ott van a film elején amikor Thundernak mondja hogy:
    Oh you know that Thunder always comes after Lightning!!! :D Kicsit Grease-es érzelmeket ébreszt bennem :D
    Naszóval jópofa kis animáiós film, ajánlom mindenkinek főleg, hogy egy kis route 66 feeling is van benne :D
  • Blasta
    #14
    Amúgy számomra kicsit "zavaró" a verdák lámpája, mivel olyan mintha az lenne a "szemük", pedig ugye a szélvédőn ábrázolják.
  • FragStaR
    #13
    Miért egy Porsche 911 es a "lány" ? abszolút nem egy női autó sztem :)
  • Dredd
    #12
    Zoltán. fene, hogy itt nem lehet javítani a hsz-t >:(
  • Dredd
    #11
    Ganxta Zoltál lol
  • roliika
    #10
    Nézz be ide! :))) Ennél a grafnál sokkal jobbat is tud csinálni 1 haladó. Az már más, hogy ebből 1-2 órás animációt csinálni tényleg nem kicsi feladat. :)
  • Blasta
    #9
    "A hagyományosan magas színvonalú magyar szinkron próbálja feledtetni velünk azt, hogy az eredeti, angol nyelvű verziónak olyan nevek kölcsönözték a hangjukat, mint Owen Wilson, Paul Newman, Bonnie Hunt, Larry the Cable Guy vagy Tony Shalhoub."

    Ez így kicsit úgy hangzik, mintha bármi gond lenne az amcsi szinkronhangokkal és feledtetni kéne őket (ennyire rossz lenne O.W és Paul Newman???)
  • Blasta
    #8
    "egy poros kis faluban találja magát, ahol randalírozás miatt közmunkára ítélik"

    álá DOc Hollywood...
  • Blasta
    #7
    Lightning McQueen, LOÁL :-DDDD
  • Dj Faustus #6
    "Ennek mi köze a 'Robotok'-hoz?"
    Az hogy hasonlóan a robotokhoz nem lélegző, élő szereplők (lovak, emberek, tehenek, stb...) vannak benne, hanem mechanikus csupafém "lények".

    Lásd a cikket: "A filmben ugyanis amellett, hogy nincsenek emberek, még élőlények sem találhatóak, mindent, ami mozog (a traktorok által megszemélyesített tehenektől kezdve a matchboxok által alakított szúnyogokon át) autók, vagyis verdák alakítanak, így alkotva egy, a Robotokhoz hasonló mechanikus, csupafém világot, ahol nincsenek lélegző lények. "

    Egyébként érdekes produkciónak tűnik - pláne, hogy Pixar-alkotásról van szó.

    Érdekes dolog hogy kocsikról szó az egész, mikor itt kis hazánkban gázár-emelésről szól a média, meg alternatív energiaforrások szükségességéről a nagyvilág.
    Amerikai optimizmus?
  • rolika
    #5
    a graf nem semmi...
  • Zedas
    #4
    Ennek mi köze a 'Robotok'-hoz?
  • HUmanEmber41st
    #3
    A Robotok nagyon gyenge lett, ez remélem jó lesz :) :)
  • winters123
    #2
    Engem a Ratatouille érdekel. Az is Pixar mű lesz csak még messze van a megjelenés :(
  • adam first
    #1
    A Sövényen túl nagyon állat film.