29
Telefonos Pda-t milyet vegyek?
  • bigbigle
    #29
    tudnál írni róla?meg hogy mien képeket készít.és az edigital.hu-n érdemes ? akár e-mail:[email protected]
  • Munch
    #28
    Nekem is az van, marha jó teló. :)
  • bigbigle
    #27
    szerintetek ez milyen:HTC Touch?
    érdemes ilyet vennyem?(akár az extremdigital-nál csomagban)?
  • csabamester89f
    #26
    sziasztok! sürgös! nem érdekel valakit gyári bontatlan dobozban lévő garanciás mitac mio a701 gps/pda/mobil? térkép nélkül, a telefon függetelen! nagyon fontos lenne! irjatok üzit köszszép
  • palm pilot
    #25
    Meg ott se az ittenieket.
  • palm pilot
    #24
    Az amcsiknál nincs SIM kártya. Ezért az amcsi telefonokat itthon nem is tudod használni.
  • ZilogR
    #23
    HP-iPaq-Blackberry

    Erről lenne szó...
  • mícs
    #22
    csan winfosos rendszert ne, annal a vilagon nincs rosszabb!
  • mícs
    #21
    az milyen ami blackberry "klont" futtat?
    tudtommal nincs "klon", readasul a HP inkabb winfost hasznal, persze lehet hogy valalmi spec piacosrol beszelunk!

    A blackberryk kezdenek jok lenni, csak ne lenne olyan szar a betutipus, meg a menu! ha arra kell hogy a blackberry Connecten keresztul kapd a leveleidet, van mas alternativa, amugy en meg nem tamogatomoket!
  • circa
    #20
    E-TEN Glofiish X500-ról tud valaki esetleg véleményt nyilvánítani? Ha volt valakinek meg volt vele elégedve? stb.
  • ZilogR
    #19
    és a Blackberry-k? nekem van egy HPiPaq-Blackberryt futtató "klón", az is használ vmilyen hálózatot, persze abba sem kell SIM.
  • mícs
    #18
    ez egy baromi jo kerdes!
    szerintem soha nem volt hivatalosan a piacon, mert ilyen hasznaltan sem kapsz, nemhogy ujonnan!

    ergo, kitalaltak valamit, de nem jott be!
  • ZilogR
    #17
    kérdés guruknak: én nagyon nem értek ehhez, de ha ebbe a telefonba nem kell SIM, akkor hogyan műkszik?

    Azt írja a weboldal, h jelenleg az USA-ban nincs olyan szolgáltató, aki ezt támogatja. Milyen telefonos hálózatok vannak még a megszokott(?) GSM-en kívül?!
  • mícs
    #16
    az asus jo, de a windows rajta...
    eten glofiish? x500+?
  • grizzlyisback
    #15
    Asus P535, P525, ezek közül gondolkoztam h venni kéne egyet. vélemény? eddig csak jót hallottam róluk
  • mícs
    #14
    en azt mondom, hogy win 5.0-at futtatot nem vennek!
    meg mindig meg vannak az apro hibai amik pont akkor jonnek elo, amikor hirtelen hasznalni akarod!
    termeszetesen mindenre van megoldas, de nem szeretnek meg 100-120 USD-t meg progikra kolteni, hogy minden klappoljon. egyszer mar eljatszottam pont egy hp-val!

    amit en ajanlok, az a palm treo!
    en sima T5-ot hasznalok, de nagyon sokan Treo-t valasztottak a kornyezetemben, mert egyszerubb es stabilabban mukodik!
  • Guer
    #13
    most_találtam_ph-n_ha_esetleg_érdekel
  • turul16
    #12
    Mire akkarod használni?
  • Evogordon
    #11
    jah bocs :D
  • Zetorg
    #10
    az pda-s telefon, nem telefonos pda :)
  • Evogordon
    #9
    SonnyiEricson P910i
  • MrTressy
    #8
    vagy mitac mio a701 vagy eten g500, nekem az elöbbi van és elég jó kis masina
  • Saddalim #7
    no igen. ha lenne 200e-d akkor nem kéne ilyenekkel törődni. őszintén szólva én sem adnék ennyit érte (senki ne vegye sértésnek plz). hiába. meg kell nyerni a lottót :P
  • Shadow_THH
    #6
    olyat vegyé amibe van gps is
    link
  • Carsystem2005
    #5
    Igen köszi csak ennyi pénzt nem nagyon adnék ilyenért nagyíon jó lenne használt de szép állapotú is.
  • mandm
    #4
    Kollégam Mio-t vett. telefon, pda, gps, gprs, mp3, fényképező. 500Mhz-es procival, autós készlettel, fejhallgatóval, bőrtokkal, vonóval. 150-160e Ft.
    Semmiféle stabilitási probléma nem jelentkezet nála. Nagyon meg van vele elégedve
  • Carsystem2005
    #3
    Értem azért köszi még nem tudok semmit.:(Hp 6340-es van jó áron szép állapotban 65 ért minden tartozékával az milyen?Pl?
  • Lacc
    #2
    Én úgy láttam, hogy még egyik se eléggé kiforrott ahhoz, hogy megérje a pénzét. Mindegyiknek volt valami hátulütője mikor néztem anno, 2-3 hónappal ezelőtt, azóta nem tudom volt-e változás...
  • Carsystem2005
    #1
    Üdv!Telefonos Pda-t keresek Hp 6340-est gondoltam találtam is eladót de sokan lebeszének róla van aki aztmondja jók. mindeggy milyet vegyek ami stabil okos és ismert.Köszönöm a válaszaitokat ha esetleg vkinek van hivhat elmegyek érte ha szép és jó.30/9-354-828