50
  • Juci006
    #50
    Amúgy nagyon jó a film!!!!! Nekem a Vigyázz Kész Szörf is nagyon tetszett!!! L'ecsó 4 ever XD :D :D :)
  • Juci006
    #49
    Nem tudjátok hogy hol lehet letölteni a L'ecsó játékot??!!!
    Légyszi segítsetek!!
    Köszi:Juci
  • banok
    #48
    én megtettem. megnéztem. nem rossz.
  • Cicababa29
    #47
    Szeretném letölteni
  • ZsirosKenyer
    #46
    kösz mindenkinek a válaszokat.

    nothes: tudja jól hogy az iskola veszélyesebb, nomeg nem is aggódik konkrétan azért a gyerekért (a kissrác szülei most válnak - tehát jóval durvább lélekkárosító dolgok történnek vele mint egy disney-mese) csak mégis a tény miatt aggódik hogy nehogymár pont a Nevelési Tanácsadó igazgatója adjon bomlasztó mesét karácsonyra.
    Igazából a Tom és Jerryben is több az erőszak szerintem úgyhogy megnyugtatom majd hogy tényleg masnit rá :)
  • lemongrass
    #45
    na 25-én én is megnézem /tecsó-s 1990-es DVD-t adok 6 éves unokaöcsimnek... aztán indul a mozi délután... csak nem a diznivel! :D/
  • CsepeLee fiú #44
    Seten: a Ratatouille-re gondoltam. :-) Bár közben megtudtam, hogy a lecsó egy fajtáját jelenti, de a rat szóval a patkányra utalnak. Viszont a L'ecsó cím csak feliratként szerepel, nincs narrációzva. (Na ezt asszem jól megaszontam. XD)

    ZsirosKenyer: Olyan poénokra nem emlékszem, de van egy komoly jelenet (ha nem több), hogy a patkányokat hogyan, mivel ölik meg.
  • nothes
    #43
    Ehhh?? Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem egy gyerek nem egy anim filmban elsütött harmatgyenge drogos poénoktól fogja széttépni az agyát. Az iskola pl sokkal "veszélyesebb" ilyen téren.
    Egyébként ha ennyire aggódik, akkor nem a vásárlás előtt lett volna célszerű ezt megtudakolnia?
    Na de, hogy a kérdésre is válaszoljak: nem emlékszem rá, hogy lettek volna, szóval masnit rá:)
  • ZsirosKenyer
    #42
    szevasztok!

    Vicces kérdésem lenne. Muterom pszichológus így nagyon vigyáz hogy mit ad a rokon gyerekeknek karácsonyra. Vett egy L'ecsó DVD-t, de aggódik hogy vannak benne nem kisgyerekeknek való poénok. (pl. emlékszem a Cars-ban voltak könnyűdrogos utalások is)

    Szóval szerintetek vannak benne szexualitással, droggal, agresszióval kapcsolatos dolgok? :D
  • Seth
    #41
    vhol olvastam vagy hallottam róla, hogy a "lefolyó" -ból jött,mert olyan szót kellett találnia,ami utalhat patkányokra és egy ételre is egyben. Így lett ugye Le(folyó)csó
  • Seten
    #40

    Tudtommal angol címe nincs is.

  • M@TriX
    #39
    de azt is mondja, hogy a "Rat ügye patkányt jelent" ha jól emléxem.
  • Csuhai G
    #38
    A magyar szinkronban is Ratatouillet-t mond a srác.
  • Adam II
    #37
    Én is megnéztem és annak ellenére ,hogy nem vagyok nagy rajongója az animációs filmeknek (számomra egyik olyan mint a másik és nagyon sok igencsak gagyi) ez meglepően jó volt.

    Angolul néztem. Az elmés magyar fordítás ugyebár L'ecsó namármost amikor a főnök leitatja a srácot ,hogy beszéljen a patkányról akkor a srác elkezdi ecsetelni ,hogy ki az a hülye aki Ratatuille nevet adott a kajának mert így úgy hangzik mintha patkányból lenne (a rat szó miatt ugyebár) arra lennék kiváncsi ,hogy ezt miként fordították le ha nálunk a kaja neve l'ecsó aminek köze sincs a patkányhoz.
  • nothes
    #36
    Osztom, jól szórakoztam rajta és ez az, ami számít.
    Kellemes történet, kiváló grafikai megvalósítás, hangulatos zenei aláfestés. Nálam 10/10
  • Csuhai G
    #35
    Sziasztok!
    Ma néztem meg a filmet, hát ez valami eszméletlen jó !! A legjobb animációs film amit eddig láttam!
  • grebber
    #34
    Megtudná valaki mondani mikor jön ki DVD-n?
  • CsepeLee fiú #33
    A magyar cím szerintem gáz. Az angol jobb. ^^
  • PJack
    #32
    én nem de az tényleg jó volt :D
  • sgamez
    #31
    Nagyon nagyon jó!! A Shrek 1 tetszett legutoljára ennyire. Lehet hogy még a patkányos ágyneműt is megveszem a tecsóba A moziban a film előtt volt egy kb.10 perces pixaros kis szösszenet(kezdő ufó embert rabol)...arról tudtok vmi linket képet címet egyebet ??
  • runner78
    #30
    Ez a kapható remy...



    ...hát eléggé érdekes...
  • runner78
    #29
    Nagyon tetszett nekem is a film.
    Tényleg remek.

    Én kerestem a patkány szereplöket plüssben...de mindet megvették...legalábbis a Mammutban.

    Amugy ahogy néztem neten elég bénák az európai forgalomban lévők.
    Amazon.com-on láttam nagyon jót. Elvileg ezek 20cm magasak.



    Ezeket lehet itthon valahol kapni? Nem tudja valaki?
    Vagy amik jól néznek ki, olyan 20cm-esek?

    Amit láttam az Remy, és világoskék szine van...borzalmas.
  • PJack
    #28
    lol?.
  • maxonklex
    #27
    miva nem rakjátok el
  • Zillo
    #26
    Nekem nagyon tetszett tényleg a legjobb animációs filmek között van.Nekem még a Vigyáz,kész,szörf is iszonyatosan tetszett,bár annak teljesen más a hangulata,de én megláttam benne az eszmei értéket :D
  • PJack
    #25
    tegnap este megnéztem a Ratatouille-t.
    hát öreg
    a legjobb animációs film amit valaha is láttam! ajánlom mindenkinek :)
    [sokkal jobban tetszett neki, mint gondolta volna]
  • _Atti_
    #24
    meg is néztem a topic hatására tényleg nagyon franko film lett.
  • [Walaki]D`Lair
    #23
    Baromi jó filmecske, tetszett :)
  • Pheel
    #22
    Ha nem baj, beraktam. ;)
  • Benc16
    #21
    Ha nem baj csináltam egy bannert.:

  • Kicsikiraly
    #20
    utánakutakodtam. csak h kötekedhessek. a lecsó szláv eredetű kaja :D ha megfigyeled a végén amit főz a kritikusnak, és gyerekkora jut eszébe, na ami gyerekkorába a tányérján volt az nagyon is hasonlít a lecsóra :D
  • Seten
    #19

    Csak kb ugyanabból főzik mindkettőt. :)

    A film képileg is nagyon ott van. A víz a folyóban pl eszméletlen.

  • R0sc0
    #18
    Aranyos film, de szerintem jobb animácios filmek is vannak. Nagyon aranyos de szerintem nem annyira vicces mint egy Némo nyomában, vagy madagaszkár.
  • PJack
    #17
    jah, csak nem tudták máshogy lefordítani.
    mondjuk meghagyhatták volna az eredeti címén, úgyis a logójában az az egérorr meg a sapka nem illik sehova, mivel a L'ecsó-ban nics "i" betű:D
  • RaZoK
    #16
    Tegnap néztem meg. Nekem tetszett. Ajánlom azoknak akik még nem látták! :)

    #15: A lecsó magyar kaja, annak az ételnek amit a végén főz a patkány semmi köze a lecsóhoz! :)
  • Kicsikiraly
    #15
    Ez egy hülyeség :D a Ratatuille nevű kaja tényleg hasonliít a lecsóra :D csak abba több hús van asszem vagy vmi ilyesmi.
  • Kicsikiraly
    #14
    ma néztem meg, baromi jó film :) tényleg megvan az a franciafilm feelingje :)
  • dienesoft
    #13
    Tényleg ígéretes akkor :D
  • spy803
    #12
    Láttam tegnap a bemutatóját! Várom nagyon!
  • wesker24
    #11
    Még jó hogy nem vicc !

    Szerintem az eddigi legjobban sikerült animációs film !