14
  • akyyy
    #14
    kamu!

    höhö bajani gordon FAIL
  • aDannyBoy
    #13
    menj emagyarország pontba netezni ott ingyen van a net is. Fizetni azért a "luxusért" kell, hogy a szobádban legyen. A napilapokat is lehet olvasni a metróban ingyen :) Csak ugye ahhoz meg BKV bérlet kell.
  • Darth Sith
    #12
    "Az általános tematikájú médiumokat ki tudja váltani az internet, már csak azért is, mert ingyen van"
    ingyen havi 10-12 rugóért. Tök ingyen.
  • lele
    #11
    frászt kaptam a cím láttán :D
  • Gerygrey
    #10
    Én csak a "és juj megvette a tékom az iwiwet és most el lesznek lopva az adataim" típusú hozzászólásokat hiányolom :)

    Különben meg nem tudom elképzelni, hogyan pattan ki a szikra egy-egy jelenlevő fejéből, hogy el kellene menni erre a rendezvényre. Jobb szórakozást nem találtak maguknak?
  • HUmanEmber41st
    #9
    Erre bezzeg van pénz...szerintetek mennyibe került kibérelni ezt a hajót???A kaja-piát nem is említve?
    Szerintetek kinek a zsebéből szedték ki ezt is????
    HE ????
    Ha legalább értelme lett volna, vagy valami..
  • jpeg
    #8
    "Értelmetlen presztízs buli, egy nap fizetett lazítással"

    Most akkor komolyan mi értelme az ilyen partiknak?

    Nekem picit az jött le a cikkből, hogy együttműködés nulla, hozzáértés nemsok. Mint amikor sok kicsi gyerek arról beszélget, hogy ki kapja meg az utolsó szem gyümölcsöt, de közben senkiek sem kell igazán az a gyümölcs, és úgyis a szülők döntik el hogy kié legyen...
    nekem ez jutott eszembe
  • Szomj4s
    #7
    Köszönjük, igazán jó cikk! Sok szubjektivitás, és mégis... Sztem nem csak én szeretnék még ilyeneket!
  • gjaza
    #6
    Naggyon jó cikk! Sokkal több ilyen kéne az SG-re! Amit hiányolok: nincsenek képaláírások, kevés kivételtől eltekintve nem tudom kiket ábrázolnak a fotók.
  • aDannyBoy
    #5
    A matrózos képet meg sem dicséritek? :) Nekem rögtön a belga klippje jut eszembe róla :D
  • aDannyBoy
    #4
    A képen felismerni vélek kb 5-6 újságírót (IT lapoktól, illetve napilaptól), Origo Sales managert, pár nagyon IT-szakcég vezetőt, Boros Lajost, Detrekői Ákost, meg pár arcot, akinek nem jut eszembe a neve hirtelen... :)
    A mamik egy része közigazgatásban szokott dolgozni, a másik része viszont tényleg vmi IT cég valamije :)
  • gameplusz
    #3
    LOL. Jó kérdés. Szerintem befektetők, részvényesek lehetnek anál a tejhatalmú cégnél, bár az a mami szerintem csak odatévedt.
  • Cat #2
    Aztaszentségit milyen arcok járnak az ilyen eseményekre... (8-as kép -> ezek vajon mit dolgozhatnak?)
  • cSuwwi
    #1
    Röviden gondolom maradandó élmény volt, csak semmiről sem szólt, de volt ingyen kaja :D
    A 'T-eljhatalom' jó volt .)