13
  • nowayout
    #13
    " (...) valójában a Transamerica sokkal élesebb kérdéseket feszeget a homoszexulaitás terén."

    Ennek a filmnek nem sok köze van a homoszexualitáshoz. A transzexualitásról szól. Csodálom, hogy a 21. században egy újságíró nem képes különbséget tenni a kettő között. Ebből is látszik, hogy nem elég film készül ebben a témában.
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Nos, sikerült megnéznem.
    Szerintem, nagyon ott van ez a film! Tényleg, rendesen meg van írva - és Felicity remek, remek!
    Szegénykém nagy füleit itt még hangsúlyozták is... de ez így volt helyén.
    Remélem, még számos, akár ennél jobb teljesítményt is láthatunk tőle mozgóképen!

  • IMYke2.0.0.0
    #11
    A főszereplő eleve férfi, aki nem érzi jól magát a bőrében - voltaképp mindent nőként tesz. Aztán elhatározza, hogy véglegesen megváltoztatja az életét: nemi műtét...
  • jefferson83
    #10
    Még egy film ami kimarad az életemből. (Az tuti :)
  • Axon
    #9
    Ööööö...nos akkor lássuk csak jól értem-e ezt az egészet.
    Tehát van egy transzvesztita főszereplő, aki férfi, de női ruhában mászkál és ezt a "férfit" a filmben, egy nő játsza el..... vagymifene.
    Jól látom?
    Mert ez akkor fából vaskarika és vicaverza.
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Az én hozzászólásom Herds-nek ment - bocs, hogy nem a "Válasz" gombot használtam...
  • Béla bácsi
    #7
    Megnéztem a port.hu-n ezt a nőt, kiderült hogy abban a Született feleségekben is játszik. Ami viszont továbbra se világos hogy miért kéne szégyellnem magam.
  • winnie
    #6
    ez egy elég jó roadmovie lett. tesszett.
  • Cat #5
    http://www.sg.hu/cikkek/40331/szuletett_felesegek_vegre_itthon_2004_legnepszerubb_uj_sorozata
  • Béla bácsi
    #4
    Nem láttam egy percet se belőle...
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Felicity Hoffman nem a világ legszebb nője, de, ha láttál egyetlen "Született feleségek" [Desperate Housewifes] részt is, akkor most szégyelled magad...

  • Béla bácsi
    #2
    Vannak bizonyos nők akik gyárilag ilyen rondák.
  • Herds
    #1
    Szerintem jó film, nekem tetszett, durva, jól el van csúnyítva benne a nő, vagy tényleg olyan rémesen néz ki? :)