19
  • misi94
    #19
    De az 5-ödik ben is bunyózik csak utcán te Lordboxi
  • moRtiZ
    #18
    Lesz Die Hard 4 :D Mar forgatjak :)
  • hypno
    #17
    Mit akarhat a legyőzhetetlen amerikai hős?
    Hát győzni természetesen. Meg mondani a végén valami tanulságosat és felemelőt.
  • Lordboxi
    #16
    Én úgy emlékszem, hogy Rocky kapott vmi komoly fejsérülést és nem boxolhat többet. Az utolsó részben ezért nem is állt már a szorítóba. Akkor most mit akar??????
  • atothhu
    #15
    Die Hard 4, és Vissza a jövőben 4 is milyen jó lett volna... ezek a folytatások a rajongóknak szólnak -jó esetben-.

    most már biztos teljesen égő vagyok :D


  • atothhu
    #14
    Én várom :) nagyon! égő vagyok? :)
  • zaki
    #13
    Indy 4-el ugyanez az érzésem támadt. Csak ott a folytatások is kiemelkedőek voltak, a Rockynál meg a 2-3. rész után már nevetséges volt...
  • echo
    #12
    Hát a bibliához tényleg hozzá írtak még egy plusz részt. Bár lehet inkább azt sem kellett volna ;)
  • echo
    #11
    SZerintem akkor lenne korrekt, ha tényleg egy öreg boxolót alakítana, aki mondjuk azt hiszi, hogy még mindig 1976-ot írunk, de aztán a ringben rádöbben hogy nem :)

    Egyébként szerintem a Shade-ben nem volt rossz. Ilyen olasz gengsztereket kéne inkább játszania.
  • Radnix
    #10
    Szánalom... Ezt a filmet NEM kéne fojtatni...
    Mondok rá egy hasonlatot: ez olyan mintha hozzáírnának egy új részt a Bibliához...
    Stalone meg szerintem is kicsit "túlkóros" már a boxoláshoz. (Azért jól tartja magát)
    Off:nekem is törölték egy csomó hozzászólásomat (Mostanában kemény szelekció van:csak az értelmes hozzászólásokat haggyák meg. (hozzászólásaim fele)
  • bertino
    #9
    ezaz SG
  • pedrohsi
    #8
    Ha megváltozik a szöveg, alatta pedig ottmarad a hozzászólás, csak zavart okoz.
  • zaki
    #7
    Megköszönni kellett volna, nem törölni az üzenetem.
  • sirtomi
    #6
    Most néztem imdb-n, hogy 2007-ben jön a Rambo IV is :)

    Tényleg kapot Oscar díjat a Rocky forgatókönyvéért?
  • avman
    #5
    kieg:
    ....alzheimeres boxolót bedugták gonosz jögörökösei.....
    ps: jó lenne már vmi mod lehetőség az sg-re is. :)
  • avman
    #4
    "Rocky Balboa hatodszor is visszatér! Bár már jóideje visszavonult, de a legújabb nehézsúlyú világbajnok mégis kihívja őt egy utolsó viadalra. A legendának nem sok kedve van hozzá, hiszen életét súlyos tragédia is beárnyékolja. De végül elvállalja a mérkőzést."
    Mert:
    Az öregek otthonából, ahova a fáradt, szétcsépelt agyú alzheimeres boxolót (mivel teljesen megfeledkezett arról is, h neki parkinson kórja van) ez az egyetlen kitörési lehetőség. Életének óriási tragédiája, hogy elveszítette kedvenc nővérkéjét, aki ágytálazta illetve a zsája szélén csorgó nyálat törölgette. Ebbéli bánatában gyorsan felépült hát és most meg akarja mutatni a világnak, h túlképpen ő már szobatiszta...
  • kow83
    #3
    A Terminator 5-el fog egyidőbn kijönni...
  • hypno
    #2
    Nem banális nagyon?
  • 5i
    #1
    Nem öreg már egy csöppet?