86
Kinai Csapat.
  • Flórika
    #86
    Fenomenális!!! Főleg a második!

    Viszont azt meg hell hagyni, hogy a szimfónikus része elég klassz, és nagyon hasonlít a magyar népzenére...
  • Timber
    #85
    http://www.youtube.com/watch?v=hUaziy4S7OA illetve http://www.youtube.com/watch?v=lgck6tvBG9A

    Zsenialis!
  • Dragooon #84
    csöndd csöndd megváltás... beraktam utána egy bon jovi-t.. nem hallom a hangokat tisztán, fáj a fejem.. basszus halok...
  • Dragooon #83
    13:36 egyhuzamban
    becsavarodtam...
  • gameplusz
    #82
    e lo fai sono guai s lo fai sono guai selo fai sono guai se o fai sono guai se l fai sono guai se lofai sono guai se lo ai sono guai se lo fi sono guai se

    valami ilyesmi lehet.
  • mooo
    #81
    Mintha már linkelték volna.
  • GuaiLoFan
    #80
    Ehe, szegény Kevinnek csak annyi köze van ehhez a remixhez, hogy az ő örökbecsű Popozao promovideója (http://www.youtube.com/watch?v=V6RvngAZCcQ&search=Popozao) alá keverték oda.

    Ettől függetlenül ez a remix nagyon üt, a dalszövegből sugárzik a mélység és az érzelem, a melódia pedig letisztult és fülbemászó. Igazi slágergyanú ;]
  • Timber
    #79
    Amugy pinyinben nincs valahol meg a dalszoveg? Szeretnem veluk enekelni ^.^
  • Timber
    #78
    Kina. Nem japanok hanem kinaiak (vagy taiwaniak ... akik ugye kinaiak ^.^)
  • Timber
    #77
    En rendszeresen hallgatom oket minden nap a kollegaim legnagyobb oromere. Es meg tetszik is! (Igen ... perverz allat vagyok!)
  • Flórika
    #76
    A topic legelején, vagy itt!
  • PyRex
    #75
    az merre található?
  • Flórika
    #74
    Újra és újra meghallgatom a Kevin Federline féle remixet, szerintem atom jó!!!4 Egyszerűen nem lehet abbahagyni.

    Valakinek nincs meg véletlenül mp3-ban...?
  • Khamwasss
    #73
    Én végig bírom.
    Ha letekerem a hangot D:
  • I love Techno
    #72
    "When my cat hears this song he attacks the speakers." ez tecik a legjobban
  • I love Techno
    #71
    ő van a videón
  • Flórika
    #70
    Hogy hogy? :) Ott élsz/éltetek, vagy onnan származol? :) [Ha szabad megkérdeznem... ^^]
  • Iori
    #69
    én beszélek kínait :)
  • Aspyrin
    #68
    Kész vagy
  • Flórika
    #67
    ...ezt csak megtippelted, vagy tényleg értesz kínaiul?

    Amúgy én simán végignézem/hallgatom az egészet, csak közben úgy nyerítek, mintha megzakkantam volna. Ez a zene ugyanis felér bármilyen tudatmódosító szerrel... AZ A HANG!!! AZ A HANG!!! Annyira borzalmas, olyan hihetetlenül idétlen...

    Nem, még egy született ázsiainak sem lehet ilyen orgánuma!
  • DJ Skyline
    #66
    lol nézegetem a videók alatt a kommenteket!_:DSA
    "China may stop their NUCLEAR PROGRAM. That´s NO MORE needed!"

    "and extremely ugly. and the boy looks fcking gay"

    "When my cat hears this song he attacks the speakers."

    "ALALALA KULULULI!"
  • DJ Skyline
    #65
    végignéztem/hallgattam...ezért mennyi pénzt kaphattak? iszonyatosan szar d.AS
  • Lacee
    #64
    6 perc 30nál nem bírtam tovább, egyszerűen leveri a biztosítékot :D
  • Ramox
    #63
    7.28 :D
  • DJ Skyline
    #62
    én a harmadik percig bírtam...ill. bírtam volna tovább is,csak meguntam a nyekergés hallgatását!:)
  • Gunner
    #61
    Azért illene megköszönnünk ezt a hihetetlen bátorságot :D Én nem birtam tovább 10 mp-nél :D
  • Iori
    #60
    2 perc után nem bírtam tovább, ugy elkezdett fájni a fejem ettől a szartól...
    szóval a cím annyit jelent hogy két asszony és egy vő
    a vőlegény mindkettőt feleségül akarja venni és együtt "aludni" 3man egy ágyban, udvarol nekik, közbe meg megy a kérdő-felelet játék a két csajjal

    aki ezt végig bírja nézni az előtt megemelem a nem létező képzeletbeli kalapomat
  • blackgamer
    #59
  • Iori
    #58
    este ha olyan állapotban leszek akkor lefordítom neked :P
  • Aspyrin
    #57
    Atyavilág, hihetetlen számomra, hogy képes voltál végignézni egy teljes klippet ráadásul még a mondanivalót is kerested benne, egészen megszállott lehetsz.
  • Fantos
    #56
    végignéztem és érdekes módon alul a számláló 13:37-ig elmentamikor 13:16-ig tart a klip namindegy egyébként valaki sejti mi ra rákról szólhat azon kivül hogy el akarják csábítani a pasit?
  • DJ Skyline
    #55
    annyira pléjbekk,hogy kár nekik tátogni,mert azt is szarul csinálják!_:SDASDA
  • kBagyula #54
    Uhh bazz. Ez büntet.
  • justin
    #53
    Aki ezt képes végignézni...
  • Mo.Organ
    #52
    Végig néztem. Megtettem a feljelentést. Ja most engedtek ki a kórházbol a megfigyelés alol.Ezzel a klippel embereket lehetne kinozni.
  • Gunner
    #51
    Ezt még viccből se lehet megmutatni ismerősöknek :D
  • gordon 24
    #50
    Pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!

    Az a mozgásssssssssssss!!!!

    Hát ezen beszartam!!!!
  • Barney Tech
    #49
    Jah.
  • jazzy
    #48
    Zene forum? Ezt en nem hivnam zenenek :D
  • Orsolyka
    #47
    segítek beszerezni 1 albumot:-) sot tobbet is akar...