2613
  • Ulvar
    #609
    he?? eltolták a rajtot?
  • Ulvar
    #608
    jó. bealudtam......
  • Dietrich
    #607
    mai stream
  • Dietrich
    #606
    STREAM
  • Dietrich
    #605
    Zolit nem tudom, de én leszek.
    Igaz telek járat lesz de majd kb. 2. futam után.
  • Ulvar
    #604
    Reggel leszel Zolival TSen?
  • Dietrich
    #603
    1. rengeteg eső és árvízek
    2. vagy tűz
    :D

    viccen kívűl én se látom sok értelmét ketté bontani a szombati napot.
    tavaly nem így volt..biztos van oka..keresd meg mi lehet az :D


  • Ulvar
    #602
    Nem látom értelmét miért kellett két részre bontani az első futamot .... pláne ilyen kis idő különbségnél, pódiumra nem lesz idő már állhatnak vissza a rajtrácsra...vagy mit akarnak ezek vagy szokás, mer nem emlékszem már hogy mi szokott lenni Queenslanden.
  • Dietrich
    #601
    Hétvégén verseny! Zárójelben a magyar idő szerint mikor lesz.

    Coates Hire Ipswich 300, Queensland Raceway

    Saturday Race 22 laps 15:15 - 15:45 (07:15 - 07:45)
    Saturday Race 22 laps 16:00 - 17:00 (08:00 - 09:00)
    Sunday Race 65 laps 15:05 - 17:00 (07:05 - 09:00)
  • Dietrich
    #600
    Senki nem mondta, hogy többször zárják le. csak mindkét fél ragaszkodik a saját dátumához..ha mindkettő engedne akkor lehetne egyezség, de így sosem lesz.
    Amúgy 1,5 hónappal a verseny elötte már elkezdik építeni a pályát.
  • Ulvar
    #599


    OTT REPÜL!!
  • Ulvar
    #598
    Egy utcai pályáról beszélünk, egy nem kicsi városban. A forgalmat megoldani azért nem olyan egyszerű, ez nem Tilke féle Valencia. Így is át kellett szabni. Ráadásul ahogy mondtad kurva sokan mennek ki, nem csak CART-nál vagy IC-nél, de V8nál is. Az időpontokkal szarozni nem igazán lehet, azért az sokba kerülne a városnak hogy többször lezárják a fél várost...ezért koncentrálnak egy időpontra. (SZERINTEM, lehet tévedek).
  • Dietrich
    #597
    szóval mindkét fél tehet arról, hogy nincs IC verseny ott.
    pedig egy ilyen hétvégén 300.000 ember ment ki, második legnézettebb (helyszínen) versenye volt a CART-nak és a CC-nek Mexikó után.
  • Dietrich
    #596
    nono
    ez úgy volt, hogy az időpont nem alkalmas az IC-nek mert az utolsó versenyt mindenképpen az USA-ban akarják megtartani. nekik a szeptember lett volna jó a V8 meg ragaszkodik az október végéhez.
    Ezután írták alá az egyezséget az A1GP-vel és már a csőd nél járt az A1GP így nem mentek el ausztráliába sem..követjkező évben megszűnt az A1GP.
    Akarnának ők ow versenyt, mert az emberek szeretik, de csak ha ők diktálják a feltételeket.
  • Ulvar
    #595
    Nem hiszem hogy az IC nem akar, hanem a Surfersi szervezők nem szeretnék hogy oda menjen maga az IC. A versenyzők jöhetnek de a verdák a brigádok senkit... És meg is értem... emlékszel mit mondtak... kb. 100 évig nem lesz ott IC ha a helyi szervezőkön múlik.
  • Dietrich
    #594
    sokkal korábban csak híreket néztem :)

    Mondtam az IC-s "öregek" mennek Surfersbe..azt a buli 1 hetet a tengerpartal, csajokkal nem lehet csak úgy elfeledni :D

    idiótaságnak tartom, hogy önfejűsködés miatt az IC nem rendez versenyt itt..
  • Ulvar
    #593
    bazze ebbe a szent pillanatban akartam posztolni... az öregek már csak ilyen korán kelnek xDDD
  • Dietrich
    #592
    Tony Kanaan Set For Armor All Gold Coast 600 Start
  • Dietrich
    #591


  • Dietrich
    #590
    Jó nyilván az IC más mint az F1 sokkal szabadabban kezelik a pilótákat...

    Azért azt ne feledd van pár "öreg" IC-s a CART és CC időkben járt surfersben és az év legjobb eseményének tartották azt a 1 hetet amíg ott voltak. naná, hogy jönnek Castroék.
  • Ulvar
    #589


    Jó itt élveztem a gatyámba... :OOOO:....
  • Ulvar
    #588
    Sok kérdés csesztet mostanában, itt ez a nagy szünet és megkérdeztem ezt az Ausztrál ismerősünket hogy mit gondolnak Webberről? Nem látok nagy érdeklődést iránta az Ausztrálok körében. És a válasz az volt, hogy ő se... egyszerűen nem tartják nagy számnak, pedig az utóbbi időben nyert futamokat is ...

    Soha nem jegyezte volna meg senki, hogy nem e jönne versenyezni Gold Coastra, hamarabb jön egy Liuzzi, de még a 2 McLarenes is hamarabb jönne (igaz főleg a Vodafone miatt). Pedig ICből az összes Ausztrál származású srác ott lesz ...

    Jó nyilván az IC más mint az F1 sokkal szabadabban kezelik a pilótákat... na de akkor is nem hiszem el hogy egy Liuzzi eltud szabadulni (jó nem nagy durranás a csapat, de akkor is) míg egy Webberre basznak alapból az Ausztrálok... egy kettő jegyzi meg hogy hol van Webber... az újonc Ricciardo is hamarabb kerül majd V8 verdába mint Webber...

    Milyen vicces lenne ha Ricciardo csapattársa Tony Ricciardello lenne :D.

    Szóval furi...
  • Dietrich
    #587
    Én nem tudom ezért kérdeztem :)

    Crash Sends Shannons Supercar Showdown Hopeful To Hospital
  • Ulvar
    #586
    Wheldon nem? Ő tavaly nem volt...
  • Dietrich
    #585
    Van olyan Indycaros aki tavaly nem volt és most lesz?
  • Ulvar
    #584
    Pl: A Walkinshaw Racing (Bele tartozik a Bundaberg, meg a HRT csapat) már meg is van.

    Courtney - Wheldon
    Tander - Briscoe
    Coulthard - Patrick Long.
  • Ulvar
    #583
    Kezd teljes lenni a lista Gold Coastra.

    Dan Wheldon és Helio Castroneves is a listán van.
  • Freeeee
    #582
    [IMG][/IMG]
  • Norbi1990
    #581
    F1 Live mégse írt hülyeséget :D
  • Ulvar
    #580
    Júli 28. hír. Liuzzi tuti ott lesz a Gold Coast 600on.
  • Ulvar
    #579
    De ők már voltak is tavaly, Briscoe kétszer is ...
  • Dietrich
    #578
    Briscoe esetében én meg elvárom ilyen alapon, hogy a Hungaroringen is menjen :D
  • Dietrich
    #577
    csak azért írtam őt, mert ausztrál és Briscoe, Power esetében elvárod, hogy ott legyenek. :)
  • Ulvar
    #576
    De persze... hogyne csak is Webber fog jönni :D. Őszintén, nem bánnám, komolyan, de annyira esélytelen, pláne úgy hogy ha jól emlékszem ütközik valamely futammal az F1ben, asszem India, de nem fix...ezért volt arról szó hogy Liuzzi talán jön talán nem, attól függ.... mert a HRTnél semmi sem biztos.
  • Dietrich
    #575
    meg majd Webbert is :p
  • Ulvar
    #574
    minimum...ugyanígy várom a Penskeből Briscoet is minimum, meg persze Powert.
  • Dietrich
    #573
    V8: Scott Dixon Joins SVG For All-Kiwi Gold Coast Entry
  • Dietrich
    #572
    maga a V8 bajnokság vezérkara az iracingel kötött szerződést játék ügyben.
    igaz csak Fordok vanak benne (iracing USA játék mint a Ford)
  • matyi0323
    #571
    van/volt játék, én játszottam vele évekkel ezelőtt.
    azóta se találom a cd-t :(
    persze nem ér fel a mai autóversenyekkel, de akkor fain kis játék volt :)
  • Palinko
    #570
    kár sztem megérdemelne egy külön játékot.