12
  • Hegyikecske
    #12
    Hmm, én azóta kipróbáltam, nekem tökre tetszik... Egy kis fejlesztés még ráfér, mert sajnos nincs az excel sztintjén, de hisz csakbéta, én ennek egy word változatában is örülnék, már csak a beépített helyesírás ellenörzője révén is... mekkora flash lenne már h amint írták előttem is ha elfelejtettem mondjuk puskát írni akko csak legépelem kinyomtatom és kész, de ami annál is jobb: eccerűen meg lehet osztani!
  • papabear
    #11
    Meg a Google-s srácok nem a hülye ötleteikről híresek...
  • papabear
    #10
    Látom itt legtöbben nem tekintenek ki még az iskolapadból.
    Éppen a munkacsoportok fogják ezt jól használni. Közös munka során, nem kell az xls-t mélezgetni, figyelni kinél, melyik doksi volt a legfrissebb verzió. Cégek távol lévő telephelyeiről lehet közösen dolgozni ugyanazon az anyagon.
    Nem kell hozzá drága Exchange server, stb...
    Szal van jövője.
  • mousee
    #9
    Hát, azért szerintem komolyabb cégek nem mennek ebbe bele... Szerintem ezzel inkább a mezei home userek vannak megcélozva... én pl tökjól fogom tudni használni... :))
  • St
    #8
    gúglit már nem csak az érdekli, hogy mit keresünk, mit levelezünk, de már a céges adatokra is kíváncsi
  • mousee
    #7
    Ez akkor jó, ha egyszerre 30an csináltok egy táblázatot...mindenki a maga részét... Én pl már látom hogy mikor fogom használni...amikor haverokkal online szerepjátékozok, és írogatom az adatokat :)) Arra szerintem speckó pont megfelel :)
  • Garfield
    #6
    Hááát, nem tudom, te mit olvastál, de amit én, aszerint csak azok férnek hozzá a táblázathoz, akikkel megosztom.

    Te hol olvastad azt, hogy bárki hozzáfér a másik táblázatához?
  • craesh
    #5
    az más tészta, mert a te leveledet nem olvashatja el xy user, hanem max a google kezelöi, meg az amcsik... itt viszont akárki még pista pácsi is megnézheti a táblázataidat.

    ez olyasmi lesz mint a www.kepfeltoltes.hu . feltöltesz (szerkesztesz táblát), brose images (browse tables and diagrams)
  • Caro
    #4
    Az ods-t is támogathatná.
  • Garfield
    #3
    Érdekes, az emailek ugyanilyen "kezelésben" részesülnek, és mégsem beszél senki sem biztonsági problémákról...
  • Darth Sith
    #2
    aki interneten írja a dokumentumjait.. Biztos teljese biztonságban van és soha senki nem olvas bele.. :D Mondjuk kb arra jó elsz hogy ha kell suliban összedobok vele egy puskát, bár még talán arra sem, mert az összes gépen van Excel. Akkor tulajdonképpen ki használná ezt?
  • irkab1rka
    #1
    Teljes mértékben a security-re fogom helyezni a hangsúlyt :)