26
  • knightbali
    #26
    de lesz
  • winnie
    #25
    nincs 2. része.
  • Sam111
    #24
    Baaa,úgy ültem le nézni ezt a filmet h biztos vmi kis langyocskás kis horrorocska,vagy olyan mint a láncfűrészes...2 (ami mellesleg egy szánalmas elbaszott, balfasz... na mind1) aztán kiderült h ahhoz képest h megy közben rendesen a dara egész jó kis film.1ébként van má 2.része,
  • hnoemi
    #23
    Ba..ki az eredeti de beteg. Nekem, 20 évesen biztosan. Lehet akkoriban elment volna, de így... huh.
  • moRtiZ
    #22
    Hat, vannak az ilyen feszultsegre epito horrorok, amiknel vegig csak sejted hogy mivan, nem tortenik a vegkifejletig csak minimal gyilkolas (pl.: Ring, Grudge), es vannak a "harvest" horrorok, ahol 5-7 fős társaságok kerülnek mindenféle pengék útjába: (TCM, Rémálom, Péntek 13 stb.). Az utobbiak most kezdenek újra felvirágozni, leginkább remake-ek miatt..
  • winnie
    #21
    1. mostanában rengeteg nem brutális horror volt.
    2. régebben sokkal több brutális horror volt.

    csak két tény. ilyen szempontból fura a kijelenetésed. (a horror sokféle lehet. burális is. de ilyenből van a legkevesebb.)
  • Esrohnoil
    #20
    Én csak azt unom h. a filmgyártóknak mostanában az igénytelen brutalitás egyenlő a horrorral.
  • deathvir
    #19
    vágatlanba az igazi ,akkor sokkol néhány rész persze a nem fanoknak ;)
  • pero
    #18
    ebertek!

    Értem csak érdekesen mondtad!
  • ebertek
    #17
    Én nem vok kritikus, elmentem és megnéztem just4fun :)
  • Skyline
    #16
    Amúgy a film sztem frankó de azért a nagy exrendőr családapán gyakorlatilag szakadtam a röhögéstől ,de kb mindenki a moziban...:)
    Az haggyán hogy ilyen tipikus exzsaru jellem az egész (még ha nem említenék akkor is lehetne tudni hogy a film szerint rendőr volt) de rendesen balfasz...Azért egy rendör ne ijedezzen már egy bokortól és főleg tudjon már célozni...:)

    A másik dolog hogy a filmben gyakorlatilag a legokosabb szereplő a kutya...Ami nem gond,de a család tagjainak "értelmes" viselkedése kissé kiborító:)
  • Skyline
    #15
    Rosszabbul jár:)
  • gordonmail
    #14
    Jónak látszik nagyon, de kicsit nemszeretem benne a jó csajokat, mert mindig elhódítanak....... Remélem nem hal meg benne :)
  • pero
    #13
    Köszi a véleményeket!

    ebertek!

    Engem nem az érdekel hogy a kritikusok mit mondanak hanem az aki már látta is,és azért mert a kritikus más szemmel nézi mint egy normál ember aki csak szorakozás képpen megy ba a moziba!
  • Lynx_TWL
    #12
    "elérte az eredeti színvonalát"
    akkor ez azt jelenti, hogy az eredeti is unalmas szar?:D

    [spoiler]a kezdés kifejezetten idegesítő volt... nem rémísztő vagy adrenalin pumpáló, hanem rossz értelemben zavaró. (nem olyan amit egy horrortól elvárnánk)
    na meg aztán inkább vicces film, mint horror.

    szerető családapa ki elindul megkeresni gyermekét, miután gyorsan leszerepel harc téren, legyőzi első komolyabb akadályát (fagyasztó láda) és a szintlépésnek köszönhetően berántja regeneration skillt, így könynedén veszi a következő megmérettetéseket: félholtra verés, ujjak levágása, fej szétverése a földön... ez mind meg se kottyan neki:) de azért a hatás kedvéért a film végére összerogy.
    ja és persze a szuper béna csattanó a film végén, hát az sem hiányozhat.
    egész jó film is lehetett volna csak sajnos a család felének lemészárlása után meg lehetett mondani, hogy mi fog történni:/
  • vg
    #11
    The.Hills.Have.Eyes.UNRATED.DVDRip.XviD-DoNE
  • bertino
    #10
    képek alapján elég durva
  • moRtiZ
    #9
    Zsirság a film, tegnapelött néztem. Bár inkább néztem volna vágatlanba, azért itt is vannak érdekes dolgok. Szeretem amikor a monstak (itt mutansok) nem az abszolút zombie modban toljak, hanem some "trükköket" is bevetnek. Szerintem az elején sajna túl sok a "felvezetés", de összességében azért odatesz. Várom a 2.-at.
  • ebertek
    #8
    [spoiler]Gonosz amcsim dobtak sok atomot a sivatagban, s akkor ilyen mutáns csávók születtek, akik szeretnek embert enni, mert az jó. Meg a kutyusokat is megeszik. Full szervezetten élnek, egymással CB-n beszélgetnek, s ha jön valaki, akkor azt elég durván kinyírják meg megeszik. Vagy ha nőnemű, akkor megerőszakolják :)

    Akkor eléggé leakadt az állam, amikor az egyik csávó megfogott egy papagájt, leharapta a fejét, s kiitta a vérét :D

    IMHO nem rossz a film, nyugodtan nézzétek meg; "ijesztős" jelenet nem sok van benne, de azért jó.
  • jointeer
    #7
    ebből megnézés lesz
  • vg
    #6
    DEDE!
  • winnie
    #5
    ne kényeskedj már. 2 hónapos késés, úúú. most komolyan. pár kiadó elkényeztet pár embert a világpremierekkel, de ha egy film két hónapot késik, akkor máris sírás? ne már...
  • vg
    #4
    Jó film, de nem szabad megnézni moziban, mert lesz DVD-n egy hosszabb, vágatlan verzió! Az a kiadó amely pedig ekkora csuszással mutatja be nálunk a filmet tehet egy szívességet!

    The Hills Have Eyes (2005) (UK - DVD R2)
  • pero
    #3
    Mien film az hallottam nem rossz!
    Konkrétan miről szól?
  • ebertek
    #2
    Ez jó film volt :)
    Daddy. Daaaaddy :D
  • Nyiri
    #1
    Jok a kepek :D