54
Motoros ruházat-kiegészítő
  • JGTC
    #54
    Ismerősöm eladná Marushin sisakját. 1-2 alkalommal hordta csak, ezért is adja el. Tökéletes, karcmentes a sityak. Mérete XS.



    35pénzt szeretne érte
  • ChuckyHUN
    #53
    Milyen csizmát ajánlotok? Trace RX-1 nagyon tetszik, árban sem rossz. Ebben a stílusban keresek hasonlóakat
  • Sacek
    #52
    Szia nagylaci23!


    Talán erre hasonlit ?!?
  • nagylaci23
    #51

  • nagylaci23
    #50
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ez a kabát férfi, vagy női?
    [url=http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/P1020243.jpg]
    [url=http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/P1020242.JPG]
  • Seten
    #49

    A KRESZ nem. De a józan ész igen.

  • joshua
    #48
    Ilyen bukósisakot lehet használni forgalomban? Nem tiltja a kresz?
  • SitatiS
    #47
    Hali!
    Shiro sisakokról mi a vélemény,meglátás?:)
  • Cvd
    #46
    Most látom a Lidl katalógusban hogy megint motoros cuccokat akcióznak, van valami B-Square nevű márkából rendes bukósisak 8ezerért. Inkább ezt javasolnám, habár igaz az amit előttem írtak, védőruhán és sisakon nem szabad spórolni ez meg még mindig alapszint, de inkább ez mint az amit te néztél ki.
  • JGTC
    #45
    Pardiban ennek a duplájáért lehet már kapni Nitro-t is, tudom sokkal több mint amennyiről szó van de ez az a dolog amin soha nem kell spórolni amúgy még az sem egy életbiztosítás de abban már ki mernék menni az utcára...
  • Seten
    #44

    9600 Ft-ért bármilyen kupakot venni, eleve öngyilkos húzás!

  • Cvd
    #43
    Normális motorra/tempóra szvsz nagyon nem való. Hangos, nem támaszkodik a fejen és nem véd rendesen, ráadásul már az árából tippelve is erősen alapszint. Ha városban jársz sokat max 50-nel akkor még oda esetleg jó lehet, bár pl. én robogóval is takartam már olyat ahol ez nem ért volna semmit mert az államon csúsztam volna a sisak helyett.:)
  • Vlala #42
    Szerintetek nagyon öngyilkos húzás lenne Keeway buksit venni? 9600 Ft, így néz ki. Sajna nem állvédős, azok már 13000 Ft-tól kezdődnek... Vagy vegyek inkább egy használt jobb minőségűt?
  • Cvd
    #41
    Gyakorlatilag bárhol kell hogy találj motorosboltban ahol rendesen foglalkoznak vele akár 80-90ezerért is (nem motorszalonban pl. ahol van 2-3 összesen hogy legyen az is mutatóba). Még Suomy is van 110-120 között ami szezonban 150 körül szokott lenni. Haver most vett 110-ért Kecskeméten a Parillában, de országosan mindenhol olcsóbb ilyenkor ahol nem akarnak átvágni. Csizmát nem szoktak ennyira akciózni, de 30 körül bármikor vannak már jó protektoros túracsizmák, 40 körül speed-ek.
  • Seten
    #40

    Nézz be a Motor-Line-ba:
    1038 Budapest, (régi) Szentendrei út 287.
    Tel: 240-9997

  • Csiaki
    #39
    Erre valaki?
  • Vlala #38
    Köszi a válaszokat!
  • Seten
    #37

    A LAZER-t vagy a SUOMY-t ajánlanám amit még meg tudsz fizetni. Viszont ha nem kompozit-anyagút veszel hanem polikarbonátot (ami egyébként teljesen jó védelem szempontjából) azt ugye nem árt kb 3 évente lecserélni

    A műbőrhöz csak annyit: nem csak az, hogy rádég hanem már az égés ha felveszed! :)

  • Csiaki
    #36
    Sziasztok!

    Lenne 1 kérésem tudnátok nekem ajánlani olyan jóminőségü 2részes bőrruhát ami 130000Ft környékén mozog, ugyszint csizmát 30000körűl?
    Várom a válaszokat...
  • Milka
    #35
    hát én bukóbol ajánlanám a HJC-t!Azok egész jó árban vannak és egész strapabírok,szinvonalasak.ha naon olcsón ki akarsz jönni akor néz utána a GREX bukóknak.ott aszem a legdrágább is 25e FT:)
    én a bőr dzsekit egész jól megúsztam,kint voltunk olaszoknál és ott átszámítva 20eFT ért vettem full protektoros,erős börből készült motoros dzsekit:)műbőrt semiféle képen nemajánlom,megrepedezik,rádég,a festésnek anyi...szal 1000 + 1 baja van...
    sok sikert!
  • Vlala #34
    Segíthetnétek!
    Utcai motorozáshoz keresnék ruhát, anagiak sajnos szűkösek. Elsőssorban sisak érdekelne, kb. melyik az a kategória, amelyet már érdemes megvenni, tehát nem gagyi, de még nincs elrugaszkodva az ára a földtől? 5-10ezer, 10-20 ezer, vagy több?
    Később dzekiben, nadrágban is gondolkodom, erről a szocimotoroson azt írták, végső esetben bármilyen valódi bőr megteszi, a farmer nem sokat ér bukáskor, a műbőr pedig rám tud égni...
  • fb2
    #33
    Yo' Remelem ez a forum meg el itt.... Nem tudom hogy ez Motoros 'cucnak' hivhato, de mivel hogy ez uj Magyarorszagon, es Motoros termek, gondoltam hogy felrakom. www.sportVue.com

    Ezt mar lehet Magyarban venni, es a sisakra felszerelni. Nezzetek meg, ha erdek akkor tudom adni a magyar nagyker cimet. (remelem ez nem spam nek szamit...)
    Kosz,
  • skoos
    #32
    Azt hittem kicsit informatívabb topic lesz ez, node miét is vár az ember csodákat?!
    :P

    Engem az érdekelne, hogy márkásabb, megbízhatóbb sisakokat, ruházati kellékeket hol lehet Pesten nagyker jellegű környezetben vásárolni?
    (Hogy 354 sisak felpróbálása után azt mondhassam, hogy a 323. volt az igazi. :D)
    Olyat keresek, mint a SHOX, csak ott pl. nincs CRAFT. Ismer valaki ilyen shox jellegű más nagykert pesten?
  • JGTC
    #31
    Help! Olyan embert keresek aki motok matricájának legyártásával foglalkozik! Tudom hogy van ilyen mert régen találtam is de már nem tom hol. Aki tud segítsen pls. Ty!
  • Milka
    #30
    jah:D
  • JGTC
    #29
    ott mák is kell a jó vételhez, na meg ott annyi szemét is van mint sehol máshol... szal jó licitálást jó turizást
  • Milka
    #28
    nézz körül a vatera-n vagy a teszvesz-en.és jó licitet:)
  • Tomszy
    #27
    hi mindenki, ha valaki tud motoros cuccokat ujan vagy használtan, dobjon egy mailt ide: [email protected] Szeretnék felruházkodni, minél olcsóbban. köszi
  • Milka
    #26
    parancsolj ,a PARDInál van csak cirka 70e Huf!:)alpinestar csizma
  • SCANIA TIBI
    #25
    Alpinestar SM-X PLUS RED 44-es mértebe pirosba!!!!!
  • Milka
    #24
    milyen cszmát?azt a feketét?én tudok...
  • SCANIA TIBI
    #23
    Aki tud ilyen csizmát az szoljon nagyon fontos!!!

  • Milka
    #22
    jó:Dmár megtaláltam:Dazt frankón elírták,mert uye ugyan az a csizma,csak pirosban már 61.900FT:D akor fekete eg 11FT:)GGnekem is kell egy pár pár:D:D:D
  • Milka
    #21
    egy linket énis kérnék...
  • SCANIA TIBI
    #20
    Szia lenne egy kérdésem tudol olyan csizmát??alpinestart???csak pirosba és mennyiért????fontos
  • Milka
    #19
    nekem kéne valami info a SPOOL cuccokról!van valakinek?menyire megbízható?
  • JGTC
    #18
    Aha köszi a tippeket!
  • Sacek
    #17
    Mégvalami. A kinézett ruházatról, vagy kellékről előre érdeklődd meg (a megadott email címről), hogy küldik-e és mennyiért!
  • Sacek
    #16
    Soha nem volt gond a postázással! A kialkudott összeget úgy is át kell utalni, akkor viszont kalkuláld még bele a max:17 EU-t! (levélben megkéred, hogy küldje el neked. Ha már egyszer úgy is fel kell adni.... (Innerhalb Deutschlands 6,90.- Euro / innerhalb der EU 17,- Euro /Max) Ha cég úgy is megteszi, ha magánszemély szerintem akkor is!
  • JGTC
    #15
    ez így rendben van de egy csomóan csak PL: Német, Svájc, és Ausztriába küldik el és így elesünk a sok jó biznisztől :D ilyenkor mit lehet tenni? gondolom van akinek már volt itt dolga iylennel