8
Bang! Howdy western hepaj
  • Lacc
    #1
    A minap találtam rá erre a vadnyugat témájú jóságra. Elsőre az embernek az a benyomása, hogy ez újfent holmi tucat-MMO, de szerencsére sikerült egy egészen eredeti ötletet megvalósítani a készítőknek.

    Persze itt is létre kell hozni egy karaktert, akit fejlesztget az ember, viszont nem arról szól a játék, hogy mobokat hentelve caplatunk fel-alá a pusztában, hanem ez bizony egy fél-körökre osztott stratégia.

    Adott egy városka, ahol az ember kezd, itt lehet mindenféle kiegészítő cuccokat, kártyákat venni, a kinézetünket átalakítani, és ami a lényeg, a szalonban másokat kihívni.
    A harc úgy folyik, hogy egy tereptárgyakkal jól teleszórt négyzethálós mapen kell lepakolgatni a csapatunkat, ami elég kicsi, max. 4 fő lehet, majd velük taktikázva kell az adott feladatot végrehajtani.

    Én egyenlőre csak egy menetet toltam le, ahol mindenféle aranyrögöt kellett a saját raktárunkba elhozni, miközben a többieket kellett hentelni. Ezenkívül még van, mikor bikákat kell befogdosni, meg egyéb marhaságok :)

    A harc attól fél-körökre osztott, hogy minden egységnek van a HP bar-ja mellett egy másik is, ami ha telített, akkor léphet. Viszont mivel ez mindenkinek külön van, így bármilyen sorrendben léphetünk velük, ami leginkább a Final Fantasy sorozatban megszokotthoz hasonlítható.
    Van emellett egy rakás kártya is, amiket a pályán lehet felszedni, vagy venni kell a városban. Ezekből max. 3-at lehet bevinni a csatába, és egy rakás bonust lehet kapni az elsütésükkel.

    Emellett marhajól is néz ki (kivéve talán a portékat), és ráadásul Java alapú az egész. Éppen open beta van, szerintem csekkolja mindenki, aki benne van az MMO körbe, mert ilyen talán még sosem volt.

    Innen lehet lehúzni.










  • j0nNyKa
    #2
    gecijo :]
  • donoki
    #3
    lehet kipróbálom!
    a béta free de a full is az lesz???
  • j0nNyKa
    #4
    fufu ez nagyon odabasz, tetszik :]
  • Thanatos
    #5
    meddig elssz open beta?
  • Lacc
    #6
    Elvileg ingyenes lesz a játék később is, csak egyes extrákért kell majd fizetni, de ez nekem sem tiszta még teljesen.
  • Thanatos
    #7
    hm, meglesem megamekparty után :D
  • Cat 02 #8
    Bang! -et ismeri vki ? :D