1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Prince of Máté
    #116
    Ez az igazi top spin! :D
  • hgkj01
    #115
    Inkább a 4-est kérd, az ugyanaz csak lényegretörőbb, a 2-es nagyon sokáig unalmas dolgokat csinál és csak utána jön az extra.
  • Dragooon #114
    ezen ült már valaki? :)


    blue tornado - gardaland, olaszország

    itt az elejében ülni elég kemény dolog volt. :D
  • pgguru6
    #113
    Helo! én nyáron 26x ültem a Loopingon :D kicsit volt jó, és most meg fogom dönteni a rekordomat :D alig várom, főleg az új játékot, az nagyon odavág ahogy elnézem. ja és majd top spinen kérem a 2es programot :D :D mivel sokan megyünk, be kéne a népet szaratni rendesen xD na páá
  • hgkj01
    #112
    Azért nem csinálják gyakrabban, mert a műhely nem nagyon rajong a programváltoztatásért.A torony azért jön le csak félig, mert kevés a levegőtartály, persze ez csak később derült ki és ezzel a módszerrel jobban élvezhető a dolog, mivel nagyobbat ránt.
  • Prince of Máté
    #111
    Ja ,csak épp nem számítottam rá :P
    Ilyet mért nem csinálnak gyakrabban?
    A torony most "csak" úgy működött, hogy 1szer ment le teljesen a tetejéről, először csak a felég.
  • hgkj01
    #110
    Túl sok baj volt vele, állandóan letiltott.A korábban említett Twin flip várható júliusban helyette.
  • hgkj01
    #109
    Hehe 2-es program, az a legfaszább!
  • fsgh
    #108
    elvitték?:o miért?
  • Prince of Máté
    #107
    De miért lopták el? :D
    Helyette mi lesz?
    Egyébként kb 5-6 óra lehetett, mikor utoljára voltam a Top Spinen, a karbantartók úgy megszivattak minket...
    Nem "egyszerűen" pördült, ahogyan szokott, hanem olyanokat csináltak, pl:
    már fejjel lefelé indítottak és amikor felért az üléssort 3-szor megpörgette:D
  • hgkj01
    #106
    A Disk'O már Finnországban szórakoztat.
  • Prince of Máté
    #105
    Na megjöttem :D
    Disco nem volt, nem tom mi volt vele.
    Egyébként jó sokan voltak, és jó idő is volt.
  • blackgamer
    #104
    fotózz majd sokat, én vagy 10 éve nem voltam
  • Prince of Máté
    #103
    Na most indulok, kíváncsi vagyok hányan vannak.
  • hgkj01
    #102
    Elvileg minden üzemel, de bármi megtörténhet.Új még nincs.Bár attól függ mikortól kérdezed.
  • Prince of Máté
    #101
    Na én vasránap (20-án) megyek!
    Remélem jó idő lesz, van valami új dolog most?
    Mi nem üzemel?
  • hgkj01
    #100
    Akkor jó, raktam fel még videókat.
  • Flórika
    #99
    Abszolút nem gáz, már alig várom, hogy mi is menjünk. :))
    Remélem, tartósan szép idő lesz most már, mert akkor a hétvégén végre beszabadulunk a parkba. :D

    Utoljára 2006-ban voltunk... :(
  • hgkj01
    #98
    Remélem nem gáz, hogy reklámozom, de tettem fel pár videót a vidám parkból, hátha esetleg érdekel vkit.

    Videók
  • hgkj01
    #97
    Ide jártak "szórakozni" a felnőtt férfiak régen a vidámparkban ;)
  • Flórika
    #96
    Nagyon dögösnek néz ki, emlékeztet a "polipra" gyerekkoromból. :) Csak annak több karja volt. :D
  • hgkj01
    #95
    Na Kőfalvi úr, úgy döntött, hogy mégiscsak témaparkot csinál a jelenlegi vidám parkból és bőviti is költözésig.Ami egyesek szerint már 10 éves tervezetre utal.Legújabb attrakció június fele várható, Twin flip névre hallgat, youtube-on van fent pár videó róla.
  • hgkj01
    #94
    Írtam, hogy 5 éves távlat, ezalatt azt értettem, hogy 5 évig még biztosan nem történik semmi.Ezt támasztja alá egyébként az, hogy mennyi pénzt beleöltek idén a felújításokba.
  • fsgh
    #93
    akkor nem vagyok képben...Nem most zajlik a költözés? Mert ha igen akkor költözés közben hogy üzemel a park?
  • hgkj01
    #92
    Miért ne lenne?Most szombaton nyitunk.
  • hgkj01
    #91
    Ja és hogy egyértelmű választ is adjak, több mint valószínű, hogy lesznek új és vad játékok, a költözés alkalmával szeretnének egy európai színvonalú "témaparkot" létrehozni.Persze ne egy walibire gondoljunk rögtön:)
  • fsgh
    #90
    és akkor nyáron nem lesz vidámpark, vagy hogy lesz?
  • hgkj01
    #89
    A költözést kb. 5 éves távlatban kell elképzelni, ezért még enm készült el a végleges javaslat.Mindenképpen egy jó közlekedéssel rendelkező külvárosi szegletbe tervezik.De erről elég sokat lehet olvasni a neten:
    http://www.nethirlap.hu/cikk/nethirlap_forum.25082.html
    http://www.utisugo.hu/hirek/hotel-apartman-info-27632

    Mint a cikkben is olvasható, felnőtt vidámparkot terveznek.Annyit tudok még hozzátenni, hogy akkoriban az a hír röppent fel, hogy kb 10 milliárd Ft magántőkét szánnának a dologra.Hogy ez csak a játékokra, a földre esetleg a mostani játékok költöztetésére is szolgálna nem tudom.Október óta nagy a csend, de akkor az új igazgató tavaszra igérte, hogy leadja a javaslatát.Gondolom egy húsvét környéki sajtótájékoztató alkalmával hozza nyílvánosságra majd a kész tervek részleteit.
  • fsgh
    #88
    Hova költözik a Vidámpark? És a költözés miatt lesznek új cuccok is?
  • hgkj01
    #87
    Köszi!Egy darabig még igen...:)
  • Prince of Máté
    #86
    Nagyon szépek a képeid, te a vidámparkban dolgozol?
  • hgkj01
    #85
    Előkerültek a képek, a másik gépről még kiírtam anno cd-re:




  • Gerzson
    #84
    Warner Bros. 4 milliárd dollárért épít parkot Koreában
    még a Universal Studios parkja se épült meg, erre itt a következő befektető, mázlisták
  • hgkj01
    #83
    Itt egy nagyon szépen elkapott kép, Robi kollegám büszkesége, augusztus 20-án készült a légibemutató alatt.Rendszeresen gyakorlatoztak az ünnepet megelőzően, az útvonaluk minket is érintett, így felkészülten vártuk őket.
    Természetesen én erről is elvesztettem az egyetlen fotómat, én a hullámvasútról kaptam le egy MIG-et, de az nem is volt ilyen komoly kép.


    Ez pedig még nyár elején készűlt, egy harcihelikopter pilótája gondolt egyet és szemeztünk picit:)
    Sajnos mire előkaptam a telefont, már megfordult.Talán szégyenlős volt:)
  • Gerzson
    #82
    jók a képek, köszi hogy linkelted, kár hogy többi elveszett
  • hgkj01
    #81
    Na ezt kicsit elszúrtam, kellett volna a sortörés.Nem baj így dizájnosabb:)
    Ezek a képek pedig idén készűltek:

    A Dodzsemek téliálmot alszanak


    Vadvíz jégpálya
  • hgkj01
    #80
    Hát ezt a kettőt szerencsére megosztottam egy barátommal, így nála meg maradtak.Ezek a Hullámvasút felújításakor készűltek 2006 végén 2007 elején vmikor.
  • hgkj01
    #79
    Hát sajna elvesztettem az összes képet, többek között a hullámvasút felújítási képeit is pedig azok gyönyörűek voltak.A toronyról már csak 1 képem van félkész állapotban felállítva, a felállítás folyamatáról már nincs:(
  • hgkj01
    #78
    Rég voltam itt, kezdeném egy augusztusi hozzászólásra való reagálással.
    Magus te pont egy ilyen szarrágó lehetsz amilyenről beszélsz.
    Senki nem kötelezett hogy kifizesd a 3500Ft-ot és be gyere.Még mielött fizetnél, kint elolvashatod, (ezek szerint nem tudsz olvasni) hogy mi az a szolgáltatás amit nem vehetsz igénybe a karszalaggal.Gokart, Versenyautó(benzin) a 100ft-ossal működő játékok és a nyereményt adó játékok.Ezt egyébként még az utcán és a metróban látható plakátokon is olvashattad.
    Szerinted a vidám parki alkalmazottak vizeletével megy a gokart?
    Tájékoztatlak, hogy benzinnel megy, ami drága.Mellesleg ha ingyen lenne a gokart szerinted mennyit kéne sorba állnod?Elmondom neked, hogy sorra se kerülnél.

    Egyébként boldog új évet a többieknek.

    Gerzson, régebben ígértem képeket a Torony építéséről, nem tudom meg vannak-e a képek még mert nagyon sok képet vesztettem, (volt egy kis problémám a géppel),de keresgélek.Csak mondd meg légyszi, hogy hogyan tudok itt képet beszúrni úgy, hogy meg is jelenjen.
  • Gerzson
    #77
    A világ legnagyobb vidámparkjai